Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 14 kvě 2024, 18:15



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Výtvory 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
V těch stylech se moc nevyznám, ale máš pravdu, je to spíš jako trip hop... Jinak dik :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


25 bře 2009, 09:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
tak nějak jsem se chtěl poptat dělá tady, nebo alespoň skoší někdo z vás dělat takovou typickou hudbu jako prodigy ???


03 dub 2009, 17:59
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
A co je podle tebe typická hudba jako Prodigy? :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


03 dub 2009, 21:50
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
no dejve ono to je jednoduchy:) k cemu by to nekomu bylo? liam rozbehl styl zrychlenych hip hopovych smycek a jednoduchych melodii, tudiz uz to nikdo delat nemuze jinak bys dostal ruzne nalepky....a byl bys vetsinou spis k posmechu nez k uznani...tod jenom muj maly nazor. a dalsi vec sem rad, ze to asi kazdy chape , protoze kdyby melo delat nejak hodne lidi stejny styl jako prodigy, nebyl bych moc rad, protoze prodigy je sice bozi, ale zastavam nazor staci jedna takova kapela na scene. sem zastance melodii a vetsi miry kreativity, rekneme si na rovinu prodigy je dobre na party, ale vetsi a hlubsi myslenku ti to moc neda....

edit: a abyste me tu hned nekamenovali, tak samozrejme vyjimky sou i u prodigy, viz prvni tri alba... narayan asi nikdy neumre:)


Naposledy upravil TICAL dne 04 dub 2009, 13:17, celkově upraveno 1



04 dub 2009, 13:16
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
TICAL: No já spíš ani tak nevím, co přesně definovat "Prodigy stylem". Pač udělat song a pak říct: jo, snažil jsem se udělat něco na Prodigy styl, tak si to každej vyloží po svym... Jako neberu ani snad lidi tady, pač tady to má každej v malíku... Ale jinde by to třeba nemuseli pochopit :) Ale stejně v tvorbě se řídím tím, co jednou řekl myslim Maxim kdesi na koncertě "I do what i fuck want" nebo tak nějak... :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


04 dub 2009, 22:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
Cau nevim kde presne bych to mel tady hodit, tak to davam sem :) :

Acces virus TI

Zdravím, asi né třeba představovat. Je ve 100% stavu ( pouze necely cm a tenký jako vlásek mensi škrábnutí). Jinak nemám co dodat, display je ještě stále potažen slídou. Je zhruba rok starý z toho 8 měsíců používaný. vše v naprostém pořádku a nabízím ho i s kufrem vyráběný na zakázku přímo na tento stroj v hodnotě 6 tisíc korun. Stroj je zakoupen ve skotsku a mel by mit ještě rok záruku, ovšem uplatnitelny pouze u firmy acces. V UK mají záruky jen na jeden rok. OS je updejtovany na nejnovější OS 3.0.1.6. Stroj mohu předvést a odpovědět případným dotazům. Cena je 50 000,- za komplet i s kufrem. U rychlého jednáni se můžem ještě domluvit, jinak cena je pevna. Detajlní fota a dotazy budto na mejlu a nebo icq 324601902 tical PS: používán jen ve studiu. Důvod prodeje: ušetření prostru v mém domacím studiu. (ihned pak kupuju rack verzi...)
cena: 50 000 Kč
region: Severní Morava
email: jerucz@yahoo.com
telefon: 739367826


Naposledy upravil TICAL dne 05 dub 2009, 10:58, celkově upraveno 1



05 dub 2009, 10:57
Profil
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
Inu dal bych si říci. Jelikož jsem z okresu Fm, přišel bych se ti na to i mrknout ..ale toliko peněz po kapsách zrovna nemám a tak to stejně vyfoukne dříve někdo jiný :D Nechci se zadlužovat...nejraději kupuji za hotové. Mám v plánu do budoucna si dokoupit něco lepšího (Acces virus TI, Roland Fantom,
Moog Minimoog Voyager...) ale to tak během 3 let. Snažím se zatím vystačit s tím co mám a věřím že i z mála se dá dělat tracky. Posléze až se budu cítit svázaný svou výbavou a budu cítit, že znám co potřebovat znát chci ...půjdu do toho.
Zkusím se ještě kolegů na to zeptat...zda-li si nedají říci oni.

A k tématu. Jelikož Prodigy hudba je jeden z hlavních důvodů proč jsem se vydal hudební cestou. Vzhlížím k ní s úctou, a rozhodně se na ni nefixuji. Snažím se být multižánrový a najít si pak ten nejlepší střed (tek, dnb, jungle, breakbeat, ravebreaks , techno, acid house,minimal, hip hop ...) Snažím se pochytiti co nejvíce postupů tvorby jednotlivých žánru se záměrem, udělat to pak ve své pojetí (nejspíše hybrid ) s mými vykroucenými zvuky a rytmikou jakou uznám za vhodnou. Neříkám, že nehledám při tvorbě tu progressivitu a geniálnost kterou má Liam, ale tak či tak....tohle je v člověku a v jeho hlavě, v které ty skladby vznikají!!!! a těžko se o něco takového snažit...pokud to v člověk v sobě nemá. Sám nevím kde se nakonec uchytnu (zda-li)
vůbec. A proto se mi v hlavě vyskytla ůvaha....Má si producent vybrat žánr který chce dělat ?? a nebo si producenta vybere žánr, který mu půjde nejlépe i přesto, že to nemá nic společného s tím co by dělat chtěl ?? Tzn. Má se člověk pokoušet dělat prodigy hudbu ? a nebo má dělat to co mu půjde lépe, snaž a skladby budou dokonalejí, jelikož v tom by měl predispozici lepší a mohl by v tom mít silnou stránku ?? Dělám to co umím, a učím se co bych dělat chtěl !!!

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


05 dub 2009, 12:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
Ruperto, tak se pochlub co mas a co vlastne delas kdyz tak s emi ozvi na icq, tve tady nevidim...


05 dub 2009, 12:23
Profil
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
Není nic s čím bych se chlubil. Nemám ani jednu skladbu dotáhlou do konce. Prozatím se učím a učím a učím a učím. Mám spoustu návrhů (hodinových prací) které čekají na mastering, a aranžmá a více propracovanosti. Takové zkoušení co se z mé hlavy vypadne. Zatím si připadám jako školáček, který se učí počítat a psát :) Nějaký ten rok si budu ještě hrát a posléze budu přemýšlet na koncepcí. Až něco sesmolím , v čem si budu jist, že se jedná o počin mé krve dám tady ukázku. Dříve by to nemělo pro mě smysl.

EDIT by lukuc: smazána citace předchozího postu

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


05 dub 2009, 12:40
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
Ok, tak jak dlouho aspon delas?


05 dub 2009, 12:46
Profil
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
mno aktivně rok na grooveboxích korg emx a roland mc-808 + učení se teorie// s pokusy na SW už cca 2 roky. Takže teprve pochytávám principy generování signálu synthézy a učení hudební teorie a dokupování věci potřebné pro domácí studio, a ošahávám si různé daw programy (Reaktor, Ableton, Flstudio, Reason, Cubase)abych si pak vybral ten, který mi bude nejvíce vyhovovat . Takže žádná sláva.

Podotýkám-učím se stylem pokus experiment-tedy samouk. Tutoriály a ani jiné tipy a triky jsem na netu zatím nehledal. Pouze teorii a manuály.

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


Naposledy upravil Ruperto dne 05 dub 2009, 13:16, celkově upraveno 1



05 dub 2009, 13:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
No to je uz dlouha doba, neco bych si poslech:)


05 dub 2009, 13:21
Profil
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
tady malý test monitorů: http://www.sendspace.com/file/2ysg4e

snad vám půjde slyšet basa

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


05 dub 2009, 13:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
Je tu nová pesnička ode mě:-) link - Soundclash RMX (ft. Natty Ryal)

A zahrňte mě kritikou, áno?;-)


05 dub 2009, 15:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 14 dub 2008, 18:12
Příspěvky: 95
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Zdarec všeci opět vás zdravím po dlouhé pauze....co jsem nějak neměl čas a pak jsme nějak zapomněl...tak snad už toho času bude více abych si tu s vámi povídal

http://uloz.to/2148160/intent.brake-eros.mp3 -tak sosněte a řekněte

Ruperto: to beatuješ ty? je to celkem slušný

Edit by lukuc: sloučeny posty

_________________
I kill you....I kill you till your death.....that´s worst


20 črc 2009, 11:36
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz