Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 Výtvory 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
BaseRoller: jojo to už jsem slyšel od tebe :)

Mám taky novej song, znovu house, znovu deep, ale tentokrát s prvky funky house :)

http://www2.zippyshare.com/v/46951795/file.html

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


11 úno 2009, 17:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
Bassroller....kvalitní bicí :) jinak nicmoc zvuky..už mám na některé přímo averzi, ale to neznamená že to je špatné...rozhodně nápady máš :)

Milhauzi:) ty mi děláš čím dál tím víc radost.... ten house ti sedí...i zvuky kupodivu taháš s reasona velice dobré!!! těžko pomalu uvěřit, že je to reason :)jde vidět, že tě to baví a že si vyhráváš ... což vo tom to je :) tak snad tě to nepustí :)

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


11 úno 2009, 17:32
Profil Zobrazit autorovy stránky
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
to TICAL:no ja jsem to skladal nedelam jen jeden styl;-)... Honza (typek z bandzone) doplnil text a vokaly a nahral to ve studiu do meho instra...


11 úno 2009, 17:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
Ruperto dik, určitě mě to nepustí :) Jinak je to opravdu Reason :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


11 úno 2009, 18:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
Ok v pohode, ale co se mi uz nechce verit, ze si to vytvoril scela sam, a o co mi jde. No v tomhle songu slysim naznaky zivych nastroju a kupodivu sedi, ale myslimsi, ze to je poskladane ze smycek a nebo samplu ci nakych uryvku, protoze po tom kdybych se milil mi vysvetli jakto, ze tvu jpredesly song je proti tomuhle chaby a jako by to delali dva ruzni lide? nejde o styl, ale o kvalitu v jedne se predvede clovek, ktery udela spatnou melodii s hnusnyma zvukama a v druhe uz je najednou o dva roky vpred? jak rikam nejde o styl, jde o to, ze pokud se muzikant dostane na urcitou uroven tak ty songy v jiste dobe zni kvalitativne stejne, ale tyhle sou uplne kazdy nekde jinde, nechapu, muzes mi to vysvetlit?

milhauzuv song je v klidku, ale taky se mi tam neco nezda, jak muze clovek v jedne skladbe totalne zmrvit zvuk a najednou v duhe ho mit suprovy? taky se mi to nezda. Je mi to jedno, jen mi to pripadne divne


11 úno 2009, 18:04
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
TICAL: člověče asi budu divnej, ale mě fakt přijde kvalita toho zvuku v obou těch mých traccích přibližně stejná :D Já fakt nevím, co k tomu říct :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


11 úno 2009, 18:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
Haha no me je to jedno co si o me myslis... ale pokusim se ti vysvetlit rozdil.... jedna se o naprosto stejne postupy u obou tracku, s tim ze rozhodne neskladam ze smycek ci loopu, akorat ti je treba tenhle track melodicky, tamten ne.... me jsou treba melodicke oba, jinak bych je samozrejme nedelal:-) A dalsi rozdil je jeste v tom, ze tenhle novej track (pure dem fyah) prosel jeste studiem, tzn, ze je celkove zvuk zvyraznen. Take jsem na nem delal dele, i kdyz je paradoxne jednodussi... Desired effect je promakanejsi co se tyce efektu, prechodu, beatu atd, ale zvukove je mozna trochu slozitejsi na pochopeni... a take mene melodictejsi... rozhodne si ale nemyslim ze je nejak vyrazne falesny, nechci se chlubit, ale hudebni sluch podle me mam (hral jsem 6 let na fletnu, 5 na kytaru atd...) takze tak;-)


11 úno 2009, 18:13
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
milhauzi, myslim spis ty kiksy co sitam nadelal, ale tvuj track se mi zda pro me uveritelnejsi :) jen se divm ze za tyden znis bez kiksu :D v poho...
basselorel: hel smej se jak chces to nemel byt utok a tvuj vyklad mi moc nepomohl. to ze prosel studiem nic nemeni na fakte, z je o mnoho kroku vpred nez predesly ( nehodnotim zvuk, ale hudbni stranku), dalsi vec ten drum and bassovy track neni ani trochu melodicky a ty premeny sou na jedno brdo a zni to dost fadne, kdezto tady sou najednou podklady a hlavni melodie nekde na sto honu ve predu, uz sem tu zazil jedno utuhle zkusenost, takze tomuhle stejne neverim, poznal sem dost muzikantu a kazdy byl na tom stejne proste ruzne pokroky si zadaj cas a ty si tu behem mesice vyhodil uplne jine veci myslim jine veci kvalitou. zazil sem i vyvoj jednoho velmi nadaneho producenta od jeho zacatku taky nevyhodil songy v jeden mesic s kvalitou uplne nekde jinde, ale vyvijel s psotupne tak jako vseci... ale je to jen muj nazor smej se dale:) v pohode me to nechava chladnym a pokud si hral pet let na na kytaru a 6 let na fletnu chapu tedy tenhle song cosi tu dal, ale uz pak nechapu ten humus co tu byl pred tim? poslouchal sem ob a pokud si skutecne na neco hral a sluch mas, tak co tu deal predesly song?tady ten uz je v pohode pokud ji delal skutecny muzikant...


11 úno 2009, 18:24
Profil
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
ehm fajn ja uz se nesmeju, budu to teda brat vazne... No dokazat ti to nemuzu vid, muzu ti sem hodit savefile z fruitu ale to namitnes treba ze to delal nekdo jinej na mym comu:-D Navic ti to dokazovat ani nepotrebuju, pac me je nejak jedno, jestli si myslis ze sem to delal ja nebo ne. Jo jeste jedna informace, tenhle track jsem delal jeste pred desired effect, takze to by musel byt podle tebe spis pokles hudebnich schopnosti:-) Proste ber to tak, ze mam asi jine chapani vkusu, a 100% jsou oba tracky made by me... a pokud nechces, tak to tak klidne neber, a mysli si svoje;-) Jo a jeste teda doporucim poslechnout si na trackers.sk (mam to u nicku - web) vsechny moje veci, kterer uz jsou dost stare, a tam prave poznas ten rozvoj.


11 úno 2009, 18:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
Ale zajimalo by me teda jak to berou ostatni z fora, ten kontrast mezi tema 2 vecma. Je to opravdu tak velky rozdil, nebo ne? (nemyslim stylem samozrejme)


11 úno 2009, 18:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
Takze si udelal lepsi track a pak jedn ktery je mimo misu? takze si pokles teda asi... vsechny tracky co sem od tebe slysel zni kvalitne jako desire... a nejde o vkus hodnotim to co slysim techniku a melodiku a oba songy sou proste nekde jinde staci mi to co sem slysl svuj nazor mam nenutim ti ho, jen sem ho vyjadril tod vse :) Je to teda skutecny pokles... nechci se fakt hadat a ani to nemam zapotrebi....

Edit: kazdopadne tve aspekty tam slysim neni to uplny rozdil, ale sou tam veci ktere sou fakt nekde jinde, ale asi to dela ten vkal to vylepseni a asi to ze to preslo pres master no... no flame, ale stejen si nemuzu pomoct, ze ti spis s tim nekdo pomohl...


Naposledy upravil TICAL dne 11 úno 2009, 18:45, celkově upraveno 1



11 úno 2009, 18:41
Profil
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
TICAL: poslechni si treba konkretne Funky Smashup (dosti podobny track zvukama bych rekl ale asi rok stary) a skus porovnat s pure dem fyah. Dost by me to zajimalo. Jinak jeste se teda zeptam ty si myslis ze Desired Effect je jako zvukove uplne mimo jo? Jakoze totalne rozladeny? To by me teda zajimalo jak je to mozny ze me to sedi a tobe naprosto vubec... jeden z nas asi bude nejakej divnej:-D Jo a je se taky nechci hadat, jen ti rikam jak to je a jak to vidim z meho pohledu:-)


11 úno 2009, 18:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
nemyslim rozladeny ale naprosto nevyhvujci vyber zvuku, v ramci zvuku ktere do sebe moc nesedi si to poladil jeste dobre... takze si neplet to co tu pisu
mam studiove sluchatka a i bedny a jeste k tomu tu nejsem mam ten dojem jediny komu se ty zvuky moc nelibi... nebudu jmenova a nebudu ani patrat kdo to byl nevim uz a je to jedno...


Naposledy upravil TICAL dne 11 úno 2009, 18:48, celkově upraveno 1



11 úno 2009, 18:47
Profil
Corporal

Registrován: 29 bře 2008, 13:15
Příspěvky: 32
Příspěvek 
no ja jsem pure dem fyah delal na normalnich reprakach (cca 2000,- homemade) a na portach, a desired effect prave na pujcenych studiovych sluchatkach za 5 tisic:-D A znelo mi to fajn. Tak nevim ber to spis jako experiment, to neni ciste Dnb. Jo a mohl bych upnout jen to instro, pred studiem, pokud bys chtel


11 úno 2009, 18:54
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Registrován: 28 lis 2008, 19:10
Příspěvky: 83
Bydliště: Frydek-Mistek
Příspěvek 
ne ne dik, hle nechci se tim zabyvat uz ze tu pisu tolik komentu je divne. napsal sem svuj nazor ktery mam jeste porad myslim ve vypomoci a ony skutecne probehly y ze uz jen to studio a ten vokal, a naky ty detajly ktere mi tam nesedi, kazdoapdne at te to bavi dal zdar--


11 úno 2009, 18:55
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz