Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
 Keith Flint RIP 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Už jsem tu za ta léta napsal všelicos, tak se s váma taky podělím o moje dnešní pocity... Pozítří je 7.3., datum, na který jsem se právě tento rok hrozně těšil. Bude to totiž přesně 10 let od Bratislavskýho koncertu. 10 let od grandiózní, nezapomenutelné akce, na který jsem poznal drtivou většinu z vás, včetně Flinty, mojí budoucí ženy. Chtěl jsem si udělat takovou vlastní mini oslavičku - koupit si Befeetra, poslechnout si audio záznam z toho koncertu, projet si všecky fotky co mám od lukuce a adamicze, udělat si nějakou koláž, prostě si zavzpomínat. Doteď jsem měl 7.3. jako významný datum, na který se těším i víc než na svoje narozeniny, který mám 9.3. Navždy budu na 7.3. vzpomínat, ale teď to bude i díky tomu, že 3 dny předtím si Keith vzal život... Přiznám se, že včera jsem si to pořád nějak nechtěl připouštět, jako kdybych tomu furt naplno nevěřil. Ale postupně to na mě dolíhá a dneska, přiznám se otevřeně, jsem brečel jak želva. I když jsem schopen normálně fungovat, jsem ve stavu strašný emoční prázdnoty. Podobně jako pheew jsem vážně plánoval kérku, v létě - chtěl jsem to zkusit i přes moji strašně citlivou kůži kvůli alergii - chtěl jsem toho dripping anta zezadu na lýtko. A teď...to bude mít ještě větší význam. Nemůžu překousnout jeho smrt, nemůžu překousnout že bude konec, ne tímhle způsobem. Podobně jako pheew - trochu tápu v tom, "jak dál", už teď mi všecko hrozně chybí... Hlavně doufám, že se tahle komunita nerozpadne. I když mě někdy serete :D stejně vás mám rád. TPENy musí být!

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


05 bře 2019, 17:44
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
pheeew píše:
Ještě bych chtěla dodat, že bych si chtěla koupit jedno tričko z oficiálního eshopu, tak jestli to nechcem udělat nějak společně?


Mě se hrozně líbí ta bunda - ale protože jsme na Slovensku, pro nás asi tahle možnost hromadné objednávky se zbytkem crew padá.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


05 bře 2019, 17:49
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Tato komunita přežila zatím všechny sociální sítě a pičoviny! :) TPEN bych rád ještě nyní z jara a co vy???


05 bře 2019, 17:54
Profil ICQ
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Jako výlevy bych to uplně nebral, řek bych že každej z toho má pocity uplně na hovno a potřebuje je nějakým způsobem ventilovat, od toho to tady píšeme, protože víme, že jsou tu lidi stejnýho smýšlení a máme rádi stejnou kapelu, takže nehrozí že by to někdo bral špatně.
Labilní to se Keithovi asi říct nedá, prostě to měl v sobě a určitě to nebyl krátkodobej zkrat, jen prostě už nastal ten čas, sere mě to, ale naprosto ho chápu.
Když nad tím přemýšlím po tom cos napsala, tak i přes to, že mám těch koncertů Prodigy 22, tak Keitha mimo podium jsem taky nikdy nezastihl a i když jeho podpis mám, tak to není podpis "přímo od něj pro mě".
Spoustu nesplněných plánů a snů ohledně prodigy máme bohužel asi každej :( tak spoustu se jich naopak splnilo a asi bude lepší vzpomínat na to dobré co se událo než na to co se mohlo udát a neudálo.
Popravdě Prodigy a Rolling Stones jsou jediny dvě kapely, na ktery jsem jezdil opakovaně (ještě N.O.H.A jsem viděl 2x). I když celkově na koncerty nějak nechodím, když už tak spíš jen na revival skupiny tady tak po okolí když jsou a občas vyrazím ně něco samostatnýho. Prodigy v Brně byl vlastně můj první opravdovej koncert. Do té doby jsem byl jen kdysi dávno když byla Lucie na velodromu v Brně, ale to jsem nešel na koncert ale nahoru nad velodrom na kopec :D
No a ten první koncert Prodigy to vše začal. Kdyby mi někdo před prvním koncertem Prodigy řekl, že je uvidím naživo 22x a i třeba 3x za sebou za 3 dny a pojedu na ně do různých zemí a budu mít ve sbírce i několik verzí jednoho alba, když do té doby jsem defakto fše pálil na CD, tak si budu ťukat na čelo.
Ta komunita co se okolo toho utvořila je taky úžasná a to nejen tady naše czech crew, ale i BK forum. Když si vezmu, že jsem uživatelem bokorugro (tuším chorvat) řešil aby mi nějakým způsobem poslal zvukovej záznam z Brixtonu abych jej mohl nasynchronzovat do svýho videa a abych to pak nahrál pro všechny ostatní na web. Jasně, lidi do komunity přicházejí a odcházejí z ní, ale když vezmu třeba to, že se s Kufecem vidím na nějakým koncertě, pak se 2 nebo 3 roky třeba nevidíme, komunikace defakto nula a pak na dalším koncertě s ním navážu hovor skoro stejně jako bysme byli včera spolu v hospodě a dnes se viděli znovu mi příjde uplně úžasná, jen mám trochu obavu, že se tohle pro mě nějak vytratí, protože na fesťáky nějak nemám potřebu chodit protože z aktuálních kapel není žádná, která by mě na fesťák vyloženě táhla. Když jsem šel někam na fesťák tak vlastně ani skoro nevím co tam hráli protože jsem tam šel za czech crew a Prodigy a když jsem třeba nějakou kapelu viděl tak pro mě většinou tím fesťákem "přišla a zase odešla". A teď tam Prodigy nebudou :(

_________________
I have no words... Fuckin death


05 bře 2019, 18:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
milhauz píše:
pheeew píše:
Ještě bych chtěla dodat, že bych si chtěla koupit jedno tričko z oficiálního eshopu, tak jestli to nechcem udělat nějak společně?


Mě se hrozně líbí ta bunda - ale protože jsme na Slovensku, pro nás asi tahle možnost hromadné objednávky se zbytkem crew padá.


Při nejhorším když počkáš, tak bych tu bundu případně nechal u sebe (neboj nenosil bych ji ... nenosím ani svoji protože mám na mravencovi podepsanýho Liama) a v létě zas pofičím určitě s bráchou do tater na soustředění :)

_________________
I have no words... Fuckin death


05 bře 2019, 18:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
sedlo píše:
Tato komunita přežila zatím všechny sociální sítě a pičoviny! :) TPEN bych rád ještě nyní z jara a co vy???


Pokud jde o TPEN, založil jsem topic: viewtopic.php?f=5&t=629

lukuc píše:
jen mám trochu obavu, že se tohle pro mě nějak vytratí, protože na fesťáky nějak nemám potřebu chodit protože z aktuálních kapel není žádná, která by mě na fesťák vyloženě táhla. Když jsem šel někam na fesťák tak vlastně ani skoro nevím co tam hráli protože jsem tam šel za czech crew a Prodigy a když jsem třeba nějakou kapelu viděl tak pro mě většinou tím fesťákem "přišla a zase odešla". A teď tam Prodigy nebudou :(


Ano, toho se taky obávám. Se spoustou fans jsem se vídal prakticky jen na Prodigy koncertech. Ale jak tu kluci už myslím zmiňovali, TPEN teď dává větší smysl než kdy dřív. Koncerty to nenahradí, to je jasný, ale alespoň už pro udržení té komunity nějak pohromadě.


05 bře 2019, 19:54
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2013, 09:26
Příspěvky: 135
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Tak Prodigy ruší koncerty
https://twitter.com/the_prodigy/status/ ... 1462623232


05 bře 2019, 21:02
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Jsem rád, že z mého pohledu učinili správné rozhodnutí.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


05 bře 2019, 21:07
Profil
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2013, 09:26
Příspěvky: 135
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Taky si to myslím.


05 bře 2019, 21:12
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... uhvCk5dSJE


06 bře 2019, 00:55
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
MichalO píše:


Správné a logické rozhodnutí... myslím, že nikdo nemůže být naštvaný.

pheeew píše:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6774469/Keith-Flint-dining-personal-trainer-just-hours-killed-himself.html?fbclid=IwAR1kPKzsHLvn04GW-RvFH9vq4ANwzRW5Z4e5zijzSUsAcbYP4uhvCk5dSJE


Díky za článek, je tam spousta informací, co jsem potřeboval vědět, ale taky spousta informací, který ťali do živýho... :(

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


06 bře 2019, 07:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2013, 09:26
Příspěvky: 135
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Díky za odkaz na článek.
Vidím, že jsem o jeho soukromém životě v posledních letech nic nevěděl.

Chápu to dobře, že se rozešli se svojí partnerkou a v důsledku toho museli prodat Keithovo milované sídlo v Essexu?
Že ho zničil rozchod a tohle byla poslední kapka?


06 bře 2019, 07:41
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Taky jsem to tak pochopil. U snídaně jsme se s manželkou (nějak mi teď nejde přes pusu jí označit jejím nickem "Flinty") rozčilovali, že "za vším hledej ženu", i když samozřejmě nadneseně, protože to byla fakt spíš jen poslední kapka.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


06 bře 2019, 07:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Warrant Officer
Uživatelský avatar

Registrován: 12 čer 2013, 09:26
Příspěvky: 135
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
Já se vždycky trošku bráním tomu obviňovat někoho z partnerů (když se jeden zabije v důsledku rozchodu).
V tomhle případě tu jeho ženu vůbec neznám a netuším co všechno mezi nima bylo a nebylo.
Každopádně je tam zmíněno, že právě ona mu pomohla dostat se ze závislostí.
Bylo by asi smutný, kdyby si fans vybíjeli svoji zlost na jeho ex. Určitě jí to zlomilo tak, jak si nedokážeme představit.


06 bře 2019, 08:12
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Keith Flint RIP
V žádným případě jsem tím nechtěl říct, že z toho obviňuji jenom ji. Právě proto jsem psal že jsme to mysleli nadneseně, tj. zveličeně. Ono ve finále, jedinej, kdo za to může a koho můžeme vinit, je Keith...

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


06 bře 2019, 08:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz