Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:50



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Prodigy fanzin 
Autor Zpráva
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Ahoj kluci!
WOW! tak tohle je neuvěřitelný opravdu. Dost mi to vyrazilo dech!!.
Já vim, je to blbý protoze je to už rok a půl od vzniku nápadu a já jsem vlastně ani moc nechodím (což napravím), ale jak víme: všechno má svůj čas.
A tohle už je materiál, se kterým se dá pracovat.
Mám fakt velkou radost, že jste to nenechali umřít (skoro jako já). Mě ted bude nejakou dobu trvat než si ty věci pročtu a můžete začít sypat nápady na to jak by jste si představovali uchopení a zpracování toho našeho plátečku.
Díky vám všem :) a hlavně teda h@nzimu, protoze kdyby mi neřekl co se tu děje, tak bych to forum neotevřela jak je rok dlouhej a tohle je FAKT PECKA!
MichalO - skvělý!! hned si to jdu všechno pročíst a prohlídnout.
Díky


11 úno 2019, 01:05
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Ahoj, tak obnovuju nápad s FANZINEM..

asi to nebude více dílný, udělala bych si prostě takový jednovydáníčko časopisu pro nás. Abychom měli hmatatelnej artefakt pro nás a o nás. Hlavně o našm vztahu ke kapele.

Nápadům se meze nekladou a můžete přispět čímkoliv, co vás napadne. Textama, fotkama... čimkoliv.
Bude to takovej výcuc toho co je tady, ale kdo chce, může přidat víc.
Když budeme používat reporty a texty odsud, tak poprosim ještě o editaci autorů. Prostě přepsání, opravení chyb, udání nějaký formy. Někdy jsou ty články rozjetý i do více příspěvků, takže když tomu textu dáte formu, hlavu a patu, tak to bude ideál.

Sypat to můžete asi sem. Stejně jako nápady. Co chcete aby tam bylo?

Napsala jsem už úvodní text, který bude fanzin otevírat.

Pak bych se chtěla trošičku pověnovat našemu bizarnímu vlákýnku o snech, to je skvělý. Chtěla bych poprosit především milhauze, protože ty vaše poslední sny s flinty jsou opravdu TOP, samozřejmě nebudu se bránit dalším bizarním snům, kdo měl :D minimálně ještě jeden by to chtělo.
Dál taky ve vlákně o snech má skvělej a smutnej přísěvek Lukuc o tom, jak ses dozvěděl o smrti keitha a jaká to byla haluz. Pokud se někdo další chce vyjádřit ke ztrátě, nebo chcete aby váš příběh a myšllenka byla na papíře, napište to!
Taky popíšu svvůj nejsmutnější den a report z pohřbu.

Byla bych ráda kdyby se někdo rozepsal o TPENECH, jejich historii, zážitky a tak vůbec.
Případně někdo může taky napsat o TPENECH v zahraničí, protože spojování crews je taky zajímavý. Třeba to srbsko? :D

Rozhodně bych se ráda dozvěděla o vašich nejsilnějších momentech ve vztahu s kapelou at je to cokoliv.

Budu ráda když poskytnete svoje reporty z brixtonu a trutnovu, to si zaslouží vlastní stránky, ale vypíchněte i další důležitý přelomový. Rozhodně bych tam dala ty devadesátkový a pak to vaše slavný brno.

Ráda bych abychom se pověnovali taky pohodě. Kdo byl Pohoda 2005?? a 2016?.. a vůbec, nebála bych se zmínit o tom, jak je pohoda pro nasi crew důležitá, protože je to jeden z bodů, který nás spojuje díky prodigy ale vlastně bez nich!

Sbírky: je tu vlákno o sbírkách CDs, pochlubte se vašimi sbírkami a povídáním o kouscích, které vlastníte a nejvíce je milujete.
Taky přispeju. sice nemam ani jedno CD, ale triček, podpisů a kérek mám na časopis samotnej :D Takže pochlubte se čímkoliv!

Nějaké další nápady?

uz sem klidně sypejte texty a vse co chcete aby tam bylo!


05 bře 2020, 17:38
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
uhhh.... no...
Já tu mám tuším všehovšudy 1 report (Liverpool) tam možná pár nějakých pravopisných chyb je, možná taky kvůli tomu, že jsem zvyklej psát jak mi držka narostla :)
Jestli tu mám možná nějakej krátkej z dřívějška to už ani nevím.
V hlavě toho mám spoustu, ale spoustu už jsem taky zapomněl (bohužel) a nevím jestli z těch útržků (ať už odkudkoliv) budu schopnej vyplodit něco smysluplnýho, protože často jsou to spíš opravdu jen útržky a při splácání dohromady nevím jestli by dávaly nějakej smysl. Mám trochu tendenci toto psát pak tak trochu bodově :)
Sny o Prodigy taky nějaky byly, ale než jsem se dokopal k tomu abych je napsal tak jsem je zapomněl :)
Sbírku? no mohl bych nafotit a sepsat je toho hromada.
Termín do kdy asi zatím žádnej nemáš že? vzhledem k tomu jak dlouho už se to táhne... každopádně u mě je asi největším nepřítelem volnej čas a taky lenost se k něčemu takovýmu dokopat :)

_________________
I have no words... Fuckin death


10 bře 2020, 10:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Jsem rád, že tenhle nápad stále žije. Musím se už někdy odhodlat a naházet fotky na megashare nebo kde nám Adamicz vytvořil profil k tomu určený. Nějaké moje reporty jsem tady naházel. Myslím, že jsem došel k roku 2009 nebo 2010. Dál jsem neměl sílu a taky postupem přibývajících koncertů (věku) jsem si toho méně a méně pamatoval.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


12 bře 2020, 18:42
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
No vidím, že s pandemií a karanténou tady utichla činnost úplně a já myslel, že to bude přesně naopak. :lol: Jak se máte? Jak žijete? Doufám, že jste všichni OK? U nás na Slovensku to není tak vostrý jak v Česku, ale raději nic nepodceňujeme. Naštěstí mám plný home office a práce pořád dost, takže to jde...

Já jsem chtěl využít ten čas ke spoustě věcem, hlavně jsem chtěl konečně začít s tímto tématem, začít konečně psát a shromažďovat materiály, ale nějak mi nejde se k tomu dokopat :roll:

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


30 dub 2020, 09:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
No já krom 4 dnů byl celou dobu normálně v hokně, takže u mě časově pořád na prd... nevím jestli se vůbec k nějakýmu shromažďování materiálu dostanu :D
už asi 3 týdny si třeba říkám že bych mohl nafotit svou sbírku :)

_________________
I have no words... Fuckin death


12 kvě 2020, 22:08
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
U mě se nic nezměnilo. Já ani nevím, že nějaký korona vir je. Ale v červenci, kdy jsem měl být na Pohodě, tak až tehdy pocítím změnu. Jinak práce pořád je. Třinecké železárny....to je takový stát ve státě, takže teď je to výhodou. Nejsem krácený na platu/mzdě...vlastně nevím ani co to dostávám :D.

Všichni jsou zdraví v mém okolí. Díky za to.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


15 kvě 2020, 23:12
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz