Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 20:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 394 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Další
 Nový album - No Tourists - 2.11.2018 
Autor Zpráva
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
No ty krávo! Je to agresivní jak cyp! :) Bojím se toho výjezdu do Lucemburska. My tam někoho zabijem v kotlu! :D Jako na tohle budou agresivní poga a kruhy. Už se těším. Fakt o dost lepší než Need Some1. Ani mi nevadí ta krátká stopáž tracku.


26 zář 2018, 18:00
Profil ICQ
Private - New member
Uživatelský avatar

Registrován: 16 srp 2018, 18:03
Příspěvky: 7
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Ahoj berte to jakozto tisicaty komentař la źampion,muj stary nick se neda prihlasit proto jsem zde jako new ale zaslouzim si double armadniho generala :D .. k treku need some one ktery je pro me v uvozovkach dost jednoduchy mi nijak neprisedl na ouska a trochu mam strach z celkoveho alba,nic mene light up the sky uz je o necem jinym a je zde puls nefalsovanych the prodigy!! nic mene se obavam ze uz the prodigy neudelaji odchylku tak vyraznou jako v dobe alb do outnember .. snad se budu mylit ..


26 zář 2018, 18:10
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Tak druhé den pořád přetrvává nadšení, stejně jako su nadšené, že forum aspoň mírně ožilo a dokonce přinutilo některý si tady založit novej nick, jen aby se mohli vyjádřit (žampione, mimochodem, nemohl by ti lukuc nějakým způsobem zprovoznit starej nick?).

Včera i dnes cestou do práce jsem stihl Light Up The Sky naposlouchat asi tak 25x, takže už asi můžu posloužit kvalitnější recenzí. Už jen to, že jsem to stihl tolikrát, svědčí o první věci a tou je opět krátká stopáž (3:20). Tady musím souhlasit se sedlem, že krátká stopáž tomu nevadí, i když jsem o stránku z5 psal, že chci delší tracky. Prostě tady ten track na mě působí jako taková nakopávací "jednohubka", kterou si pustíte 3x za sebou ráno, nebo někdy, když chcete rozproudit krev v žilách. A na to potřebujete 3 a půl minuty a ne 7. Možná to mohlo být delší - možná si mohl Liam trochu pohrát a rozvést tu pasáž, kdy hrají jen bicí, z jedné sekundy aspoň na 10 sekund, protože ta je super. Stejně tak jednoduchej je breakdown, který mám raději složitější, ale zase - tady by se nic takovýho nehodilo. Liam se asi tak trochu drží nastaveného trendu z TDIME, protože se tu objevují dva samply z dob minulých, konkrétně asi 2sekundový riff Breathe a... ať mi nikdo netvrdí, že jeden z těch vysokých synthů Liam nenaladil z Voodoo People :) Ale já mu to prominu, protože to sem sedí, šikovně to tam vměstnal, zmetek, takže mu to žeru. Co se týče synthů, tak ani jeden z vysokých synthů mi tu nepřijde otravnej. Hrozně žeru tu část, jak se "natáhne" jeden z těch synthů přes celý beatový loop a ten řezavej na pozadí, co doprovází celej track, sedí jak prdel na hrnec do celkovýho agresivního looku tracku. Agresivita tady je zřejmá, zase souhlasím se sedlem, že na livkách bude mazec, ale nepřijde mi to AŽ TAK agresivní, třeba jako Wall Of Death. Beaty používá Liam stejné snad už od IMD, ale přijdou mi, že jsou tady trochu špinavější, než u Need Some1, což je jedině dobře. Zvukově mi to přijde úplně v pohodě, track není přebasovaný, linka je spíš na pozadí. V podstatě jedinej bassovej "kick" tu dělá bass drum opakující se vždy na začátku beatového loopu, kterej se mě osobně moc líbí. Oceňuju taky vokály Maxima, i když tu všehovšudy štěkne 4 slova :D Ten "refrén" s vysamplovaným Jiřím Schelingerem je do tracku zakomponovanej parádně, stejně jako ženský vokály - už vidím fans na koncertě si pozpěvovat :)

Závěřem mý slohovky bych řekl, že i když Light Up The Sky není vysloveně masterpiece a posun oproti TDIME je opět nulovej, tak ten track pro mě prostě funguje a já jim to žeru. Su z toho nadšenej, líbí se mi moc a přestože mi Need Some1 ubral trošilinku z toho nadšení, pořád se těším na album jako malé kluk :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


27 zář 2018, 06:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Mně vadí krátké tracky. Než se stihnu rozkoukat (jsem pomalejší :D), tak track končí. Need Some1 má stopáž 2:45 a světe div se, kdyby byl delší, tak by nudil. Prostě je ten track jednoduchý a kdyby to natahoval Liam, tak by tomu jen uškodil. Mám stažený Light Up The Sky a pořád mi říká...pusť si mě teď, ale zatím převládá u mě, že si to chci dát až z vinylu. Je to odříkání jak sviňa. Prodigy je pro mě droga a jsem naddrženější na nové album, jak si to tady tak pročítám. Brácha mi třeba řekl: "Je tam sample, který hodně připomíná Breathe, LUtS je o něco malinko propracovanější, než Need Some1, ale taky to není žádná sláva, ale je to ještě více Prodigy". Budu si muset najít na měsíc a půl nějakou jinou zábavu ať na nové album nemyslím :D.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


27 zář 2018, 15:49
Profil
Sergeant

Registrován: 10 pro 2015, 23:36
Příspěvky: 46
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Adamicz píše:
Další single se bude podle všeho jmenovat "Fight Fire with Fire" a bude to koleborace s punk-rapovými blázny Ho99o9 (Horror):

https://itunes.apple.com/us/album/no-to ... 1405858479

mimochodem, je to snad už šestej track Prodigy se slovem Fire v názvu. To už je na diagnózu :D


Fire,firestarter, spitfire,worlds on fire a ten posledni je co?


27 zář 2018, 18:51
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
mno... takže LUTS jsem zatím neslyšel... prostě jsem se k tomu nějak nedostal, napravím nějak až odtrénuju (vyrážím za chvíli) pak se nažeru a nějak asi vyhniju u teorie velkýho třesku... pak se asi dokopu vstát a pustit si to :D
Odrman aka Žampion aka cokoliv jinýho jestli ti nejde se přihlásit že nevíš heslo nebo tak tak ti to klidně večer... (pozdě večer) nějak zprovozním.
Pak se možná ještě dnes dokopu zhodnotit novej track

_________________
I have no words... Fuckin death


27 zář 2018, 19:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
FIGHT FIRE WITH FIRE (feat. Ho99o9)
Liam Howlett, Composer, Producer, Writer, Mixing Engineer, Recording Engineer, Instruments - The Prodigy, Composer, MainArtist - Linden Jay, Masterer - Olly Burden, Guitar, Co-Producer - Prash Mistry, Mastering Engineer - Ho99o9, FeaturedArtist - Lawrence Eaddy, Composer, Writer - Jean Lebrun, Composer, Writer

Copyright : 2018 Take Me To The Hospital Limited under exclusive licence to BMG Rights Management (UK) Limited 2018 Take Me To The Hospital Limited under exclusive licence to BMG Rights Management (UK) Limited

*credits taken from Qobuz

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


28 zář 2018, 07:28
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
No takže jo... Žampionovi jsem resetoval heslo a napsal mu SZ na novej účet, takže se může přihlásit pod svým starým účtem

Teď k LUTS ... po asi 3 poslechnutích:
určitě jsou tam věci z Breathe a Voodoo People to je jasné (nebo je to přinejmenším udělany uplně stejně), a ještě je do toho zamíchanej trochu Firestarter nebo Diesel Power (trochu zrychlené a možná trochu editlé).
Track je podle mě mnohem lepší než NS1 i když na ten jsem si už tak nějak taky docela zvykl :) Délka... no budiž, co se dá dělat, i když u tohoto to docela jde není to vyloženě na závadu.
Na sluchátkách jsem ještě neslyšel, ale bude to dobré :)
Chytlavé, maximovo kvákání v pohodě
Jen mi tam uplně nesedí "Illuminate". V některých pasážích mi to příjde spíš jako "In nomine" z "In nomine patris et filii et spiritus sancti" aka fofácká sračka "ve jménu otce, syna i ducha svatého" :D a to už od doby kdy to použili jako teaser k nové tour.

_________________
I have no words... Fuckin death


28 zář 2018, 13:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
matzz píše:
Adamicz píše:
Další single se bude podle všeho jmenovat "Fight Fire with Fire" a bude to koleborace s punk-rapovými blázny Ho99o9 (Horror):

https://itunes.apple.com/us/album/no-to ... 1405858479

mimochodem, je to snad už šestej track Prodigy se slovem Fire v názvu. To už je na diagnózu :D


Fire,firestarter, spitfire,worlds on fire a ten posledni je co?


fuel my fire

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


28 zář 2018, 13:55
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Kufec píše:
FIGHT FIRE WITH FIRE (feat. Ho99o9)
Liam Howlett, Composer, Producer, Writer, Mixing Engineer, Recording Engineer, Instruments - The Prodigy, Composer, MainArtist - Linden Jay, Masterer - Olly Burden, Guitar, Co-Producer - Prash Mistry, Mastering Engineer - Ho99o9, FeaturedArtist - Lawrence Eaddy, Composer, Writer - Jean Lebrun, Composer, Writer

Copyright : 2018 Take Me To The Hospital Limited under exclusive licence to BMG Rights Management (UK) Limited 2018 Take Me To The Hospital Limited under exclusive licence to BMG Rights Management (UK) Limited

*credits taken from Qobuz


Co dalšího tenhle příspěvek znamena krom "credits"? Bude opět nějaká premiéra, nebo nevíš něco dalšího? Já su netrpělivé, mě nestači jeden nové trek měsíčně :D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


28 zář 2018, 13:57
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant

Registrován: 10 pro 2015, 23:36
Příspěvky: 46
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
milhauz píše:
matzz píše:
Adamicz píše:
Další single se bude podle všeho jmenovat "Fight Fire with Fire" a bude to koleborace s punk-rapovými blázny Ho99o9 (Horror):

https://itunes.apple.com/us/album/no-to ... 1405858479

mimochodem, je to snad už šestej track Prodigy se slovem Fire v názvu. To už je na diagnózu :D


Fire,firestarter, spitfire,worlds on fire a ten posledni je co?


fuel my fire


A joooo na tu bych uplne zapomněl...pritom takova pecka


28 zář 2018, 15:18
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
milhauz píše:
Kufec píše:
FIGHT FIRE WITH FIRE (feat. Ho99o9)
Liam Howlett, Composer, Producer, Writer, Mixing Engineer, Recording Engineer, Instruments - The Prodigy, Composer, MainArtist - Linden Jay, Masterer - Olly Burden, Guitar, Co-Producer - Prash Mistry, Mastering Engineer - Ho99o9, FeaturedArtist - Lawrence Eaddy, Composer, Writer - Jean Lebrun, Composer, Writer

Copyright : 2018 Take Me To The Hospital Limited under exclusive licence to BMG Rights Management (UK) Limited 2018 Take Me To The Hospital Limited under exclusive licence to BMG Rights Management (UK) Limited

*credits taken from Qobuz


Co dalšího tenhle příspěvek znamena krom "credits"? Bude opět nějaká premiéra, nebo nevíš něco dalšího? Já su netrpělivé, mě nestači jeden nové trek měsíčně :D


To netuším, ale asi bych si tipnul na to, že to bude singl, který bude vypuštěný spolu s albem. To je čistě moje spekulace.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


28 zář 2018, 16:48
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
No já už skoro zavrhl pre-order na prodigy shopu. Psal jsem jim dokonce jak je to s tím poštovným, že to každýmu asi náhodně generuje podle blbýho xichtu nebo tak něco a nepřišla mi žádná odpověď... nečekaně.
Ale LUTS mě tak trochu zase nakoplo i když jsem to slyšel zatím asi jen 5x.
Ale vzhledem k politice prodigy shopu a k tomu, že už mám preorder violet vinylu, tak to možná dopadne tak že vemu jen kazetu, CD a autobus z toho jejich krámu, protože tričko se mi nelíbí. Z původně zvažované super deluxe jsem to teda hodně snížil :D

_________________
I have no words... Fuckin death


28 zář 2018, 18:48
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
https://theprodigy.info/discography/off ... rists.html nevím jak moc jsou tyhle stránky spolehlivé, ale je tu uveřejněn tracklist

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


02 říj 2018, 16:09
Profil ICQ
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
tak tracklist je jako "předpokládaný" takže není potvrzený, spíš bych teda předpokládal že je to z toho co kde vyčetli a z dohadů co si kdo myslí, ale těžko říct. 1. 2. a 5. track by měl být správně to už se objevilo i na nějakym shopu v takovým pořadí.
Ale v reálu tracklist není důležitej, důležity je jestli to bude nebo nebude dobry :D

_________________
I have no words... Fuckin death


02 říj 2018, 16:17
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 394 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 27  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz