Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 20 úno 2020, 02:54

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Další
 Nový album - No Tourists - 2.11.2018 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
souhlas že posun nějak není, track si bude muset sednout i u mě, ale za posledních 20 let nebylo moc věcí co mi sedly fakt na první poslech excelentně. Zajímavy že většina věcí co mi sedla opravdu perfekt od prvního nebyla od Prodigy :)
Každopádně chci určitě CD, kazetu a autobus :D no a asi k tomu přidám nějakej vinyl, takže to bude nějakej bundle ale ještě nevím jak to namyslím

19 črc 2018, 22:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
My určitě půjdeme do nějakýho bundlu, jen musím vymyslet do kterýho... Nikde sem nenašel Need Some1 singl na CD a vinylu. Nevíte někdo, jestli půjde koupit aj singl? Vidím tam akorát download mptrojky s předprodejem.

Co jsem zatím tak googlil, tak album by mělo mít 10 tracků a Need Some1 by měl být 1.

Jinak taková zajímavůstka, Flinty si všimla, že na tom obalu alba je vedle sedmičky na tom autobuse "The Four Aces, Dalston, Hackney", což je místo jejich prvního livka vůbec :)

20 črc 2018, 06:19
Site Admin

Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Myslim ze CD se neobjevi :/
10 tracku a prvni need some1 si myslim ze asi realita nebude, spis je to o tom ze maji urcitej format zadavani dat a 10 je univerzalni cislo a kam jinam vrazit prvni vypustenej track nez na prvni misto

To s tou zastavkou se rozebiralo i na BK. Jinak nekdo tam psal tusim i neco ze ten bus je mozma Liamuv, ze snad ho dala manzelka k narozkam ale tezko rict :)

20 črc 2018, 07:38
Lieutenant Colonel

Cover je úžasnej. Hrozně se mi líbí. Ale Need some one je hroznej shit. Sracka. Jedná smyčka opakující se tři a půl minuty. To je opruz. Už si to nepustím. Jediný co se mi zamlouvá je poslední půl minuta s kytarou. Připomíná mi to No Man Army. Jsem zklamán. Doufám že na albu bude něco poslouchatelnyho

20 črc 2018, 09:23
Profil ICQ
General

Tož jsem objednal ten 63 librové bundle. CD+vinyl+kazeta+triko (pro Flinty) . Doufám, že to proběhne bez problémů, ne jako předobjednávka TDIME :D lukuc, pamatuješ? :D

20 črc 2018, 12:09
Site Admin

Tak objednávku TDIME uz si fakt nepamatuju :) objednávek už sem dělal tolik že je to bez šance

20 črc 2018, 12:54
General

Ale my si to dobře pamatujeme. Karta Ti dosáhla expirační doby, tudíš Ti z toho storu nebyli schopni stáhnout z ní peníze. V době kdy jsi ještě předobjednával bylo vše v cajku. Jak jsem tentokrát předobjednával nové album, tak jsem si i na tohle dal pozor a vzpomnělo se mi na Tvou zkušenost :D.

20 črc 2018, 15:07
General

Felliks2 píše:
Cover je úžasnej. Hrozně se mi líbí. Ale Need some one je hroznej shit. Sracka. Jedná smyčka opakující se tři a půl minuty. To je opruz. Už si to nepustím. Jediný co se mi zamlouvá je poslední půl minuta s kytarou. Připomíná mi to No Man Army. Jsem zklamán. Doufám že na albu bude něco poslouchatelnyho

Jo Feliksi, tak s Tebou musím souhlasit pouze v tom, že je to hodně jednoduchý track. Žádné extrémní vyhrávky, virtuozita, ale i přesto mi ten track neuvěřitelně ladí. Co tu tak čtu, tak spíše se lidi přiklání k negativnímu hodnocení tracku. Já jsem rád sám za sebe, že mě se tenhle jednoduchý shit líbí. Už u některých tracků, jak jsme s bráchou poslouchali poprvé TDIME, tak jsme se po poslechu bavili, že Liam začal zjednodušovat svoje tracky ve smyslu toho, že už tam nepere tolik zvukových smyček, vrstev a koukám, že jediné s čím navázal na předchozí album je právě zjednodušování. Jinak track mi přijde, že se to konečně odpíchlo od vlny IMD a TDIME což mi přišly vzhledem k diskografii Prodigy nejpodobnější alba jen s tím rozdílem, že IMD bylo rádio friendly a TDIME bylo agresivnější.
Na druhou stranu se obávám, že album nemusí být vůbec tak našlapané jak Need Some1. Já očekávám ještě eso v rukávu, ale ať to snad neskončí jen u dvou tracků. Chci jízdu od začátku do konce.

20 črc 2018, 15:19
General

Já su normálně smutný. Je mi skoro do breku. :( Víte, že většinou s chválou na nový Prodigy materiál nešetřim. Ale Need Some1, to je, pro mě osobně, silně průměrný track ( a to su ještě hodně mírný. Tak 10 let zpět bych napsal něco ve smyslu "S takovou sračkou ať de Liam do piče" :D ). Ten track se vůbec nikam nevyvíjí, vůbec ničem nevyniká. Je to jen jeden loop, s krátkym breakem, kterej je totálně bez invence. Beaty vystřižené z TDIME. Synthy ani pořádně neřežou. Dneska sem tomu dal šanci cestou do práce a z práce, ale vždycky jsem se musel po 5-6 posleších něčím rehabilitovat. Já ten track nezatracuji, live je fajn, ale spíš jako fill, jako link mezi jinýma songama. Tak jsem to i bral, doteď; a nevěřil jsem, že v současný podobě je na vydání. Kufec, ten track není jen jednoduchej. Je stupidně jednoduchej. Určítě nechcu měnit tvůj názor, to bych si nedovolil. Ale tvrzení, že je to odklon od IMD a TDIME? Nesouhlasím. Kdyby ten track vyšel jak B-Side k IMD, nikdo by ani nezdvih obočí. Doufáš, že album bude plný pecek jako Need Some1? Já doufám, že bude plný pecek taky, ale jiných...když už i Ace tvrdí, že jeho tata makal na albu fakt tvrdě :)

20 črc 2018, 15:43
Site Admin

Ajo uz si matne vzpominam, oni nejak jen blokli prachy ale pak to neslo finalne odecist.

Jo liamovy tracky jsou cimdal jednodussi s tim musim souhlasit. Lehce to zaclo na IMD, ale na TDIME je to asi nejvic znat. Mozna proto to album pro me hodne rychlr zapadlo a vic jsem z nej poslouchal ofiko remixy protoze ty mely jinej prubeh skladby a nebo byly propracovanejsi, proste to nebylo kraticky intro, nahrat cast, 3x ji zopakovat s minimalni obmenou a nejaky ukonceni. Jo i nektery stary skladby jsou repetitive ale u nich je samotnej track velice slozitej.

Nerikam ze Need some1 je spatny, ale ma stejnej prubeh jako minuly album. Zacatek, cast, malinko pozmenena cast, break, malinko pozmenena nebo lehce vygradovana cast, konec.

Kdyz to srovnam s timto trackem:

tak to podle me strci NS1 do kapsy a to to poskladal nejakej typek myslim behem jednoho dne pro pc demo scenu v roce 1999

20 črc 2018, 15:54
General

Jak to tady tak čtu, tak bych nechtěl být ve vaší kůži. Mé fanouškovství trvá skoro 21 let. Poslední dobou škobrtalo, ale Need Some1 mě nakoplo. Dva roky jsem nebyl na koncertě. Dlouhá doba, ale teď jsem ready. Kdyby dali něco nového live z nového alba, tak bych se vůbec nezlobil. Jinak Lukuci jestli srovnáváš Need Some1 s Phobym, tak pro mě je to 100 : 1.

20 črc 2018, 19:31
General

Nevím, moc tvé reakci nerozumim. Jestli se bavíme o Need Some1, tak pak OK. Tobě se líbí mega. Flinty taky. Uznávám, můj příspěvek vyznívá tak, že se mi to vůbec nelíbí, ale to není tak docela pravda. Mě se to líbí, ale prostě ne až tak, jak jsem od nových věcí čekal. Důvody? Viz. můj předchozí příspěvek. Prostě průměr. Třeba jak Ibiza na TDIME.

Ale vztahovat to na nějaký fanouškovství mi přijde trošku mimo mísu. Já jsem byl ten, kdo se nových věcí, včetně Need Some1, tak nějak zastával. Pořád si myslim, že se to na koncerty hodí. Ale to není podstata věci. Jde o to, že my (Flinty je v tomto ještě víc zažraná než já!), budeme fanoušci do posledního dechu. Proto taky chodíme na koncíky, proto kupujeme bundle a dál se jak malý děti tešíme na album. A dle reakcí vidím, že se na něj těší i ostatní.

Můžem o tom pokecat na Fezenu, jestli chceš. Ale věř, že naše fanouškovství bude trvat, dokud budou trvat Prodigy. Kua, dyť sem o našem fanouškovství začal aj psát knihu :D

20 črc 2018, 21:56
Site Admin

:) klid, kazdymu se libi neco jinyho ne? Me to proste prijde na "zazrak" aka Prodigy celkem prumer bez nejakyho velkyho posunu od TDIME

21 črc 2018, 12:02
General

Dyť sme f klidu... :) normálně diskutujem. Mě to baví :D

21 črc 2018, 12:30
General

milhauz píše:
Nevím, moc tvé reakci nerozumim. Jestli se bavíme o Need Some1, tak pak OK. Tobě se líbí mega. Flinty taky. Uznávám, můj příspěvek vyznívá tak, že se mi to vůbec nelíbí, ale to není tak docela pravda. Mě se to líbí, ale prostě ne až tak, jak jsem od nových věcí čekal. Důvody? Viz. můj předchozí příspěvek. Prostě průměr. Třeba jak Ibiza na TDIME.

Ale vztahovat to na nějaký fanouškovství mi přijde trošku mimo mísu. Já jsem byl ten, kdo se nových věcí, včetně Need Some1, tak nějak zastával. Pořád si myslim, že se to na koncerty hodí. Ale to není podstata věci. Jde o to, že my (Flinty je v tomto ještě víc zažraná než já!), budeme fanoušci do posledního dechu. Proto taky chodíme na koncíky, proto kupujeme bundle a dál se jak malý děti tešíme na album. A dle reakcí vidím, že se na něj těší i ostatní.

Můžem o tom pokecat na Fezenu, jestli chceš. Ale věř, že naše fanouškovství bude trvat, dokud budou trvat Prodigy. Kua, dyť sem o našem fanouškovství začal aj psát knihu :D

Mihauzi, mě připadá, že jsi si to vyložil ode mě jako útok. Věř tomu, že jsem to tak nemyslel. Fanouškovství jsem zmínil, protože si nedokážu představit, že po 21 letech mého fanouškovství by Prodigy přišli s takovým materiálem, že bych na ně zanevřel (vybrušování mravence z ruky, pálení triček, nosičů, obrazů a tavení šperků :D). Mimo mísu by bylo kdybych se třeba začal bavit na foru o své stolici, jak je mimo záchodovou mísu :D. Taky jsem tím reagoval nepřímo na Felikse, že se mu to nelíbí. Prostě 21 let je dlouhá doba v porovnání s mou dosavadní délkou života. Investoval jsem spoustu peněz a času. Prostě jsem rád, že mě ten track sednul. Navíc mě vaše názory vždy zajímaly ohledně Prodigy. Rád si každý přečtu s respektem ať už je jaký je. A to polemizování a kamarádské kontrovaní mě baví. Mildo, taky s Tebou musím souhlasit v tom, že ten track bude dobrý na koncertě. Protože pro mě je úderný a jednoduchý. Přiznejte se, kdo kdy vnímal na koncertě Prodigy um kompozice tracku? Jak je bravůrně zvládnutý? Na koncertě vnímáš hlavně údernost. Dobře, je pár výjimek na koncertě kdy vnímáš i propracovanost tracku (někdy nevnímáš, protože vydýcháváš) např. Beyond Death Ray, Omen Reprise, Weather Experience. Mildo, Ty píšeš knihu? Doufám, že mě zmíníš jako hodného, naslouchajícího, přívětivého, milého, hezkého, chytrého, silného kamaráda, kterému se líbí hodně Need Some1 :D.

21 črc 2018, 13:51
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 26  Další