Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 28 bře 2024, 09:07



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Prodigy fanzin 
Autor Zpráva
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Já tam byl

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


03 čer 2018, 09:02
Profil ICQ
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Na tyhle Pohodě jsem byl s Odrmanem a byla to bomba. Předskokan byl Miro Žbirka a během koncertu byla bouřka jako krava. Hlavně ze začátku. Všichni jsme promokli úplně durch. Byli jsme jako kdyby jsme oblečený skočili do bazénu. Pak se všichni zhlukli do davu a bylo nám teploučko a smradecek zpocenych zmoklich lidi. Neskutečný zážitek

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


03 čer 2018, 09:02
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Závist :D

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


03 čer 2018, 20:39
Profil
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
:-D fakt to byla paráda, jeden z nejlepším gigů! Akorát jak jsme byli BLBÝ a MLADÝ, tak jsme tam jeli vyloženě jen na Prodigy. Přitom co jsem koukal zpětně na účinkující, tak mě to dodnes sere!!! Co nás tam ještě zaplavilo byli nějaký Rakušani co hráli Jazz. 3 týpci - buben, basa a trubka nebo saxofon. Co to byli za kapelu netuším, bohužel.

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


04 čer 2018, 07:15
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Já jsem si užil Too Many Zooz před třemi lety na Pohodě. Brass house z New Yorku (buben, trumpeta, saxofon). Parket přehlušil produkci. Fakt jsem čekal kdy to tam celé klekne :D. Zpět k fanzinu. Tak jak Pheeew? Už jsi dala nějaké rozhovory s pamětníky?

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


05 čer 2018, 19:45
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Hm a letos jedem na pohodu misto na prodigy :D


07 čer 2018, 14:43
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
To je husty tak to nejak prpojime, protože ja znam zas ten přiběh hlavního osvětlovače, kterej rikal, že měli ten koncert ukončit aby tam nikdo neumřel. Všechny stage vyzkratovaný a prodigy prostě odmítli přestat hrát a snad to mělo být i přesčas ten koncert, protože blesky byly všude okolo a tak to mělo neskutečnou atmosféru. A že předskakoval Miro Žbirka o jsem nevěděla :D to je podobny jako záviš posledně v praze :D


07 čer 2018, 14:46
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Nevim, jak to opravdu bylo, ale dle dobových informací pokud si je dobře pamatuji, tak na hlavní stage byl Meky Žbirka a pak nastoupil Philip TBC a hned po něm The Prodigy. Na Pohodě jsem zažil jak vypli Reprazent (Roni Size). Když nechtěli jít ze stage a protahovali, tak je prostě odstřihli :D. To byla Pohoda 2014 pokud se nepletu. Navíc odposlechy jim nevypli, takže si pořád mysleli, že hrajou. Vlastně se záhy loučili, ale to už byly reproduktory mrtvé :D.
Pheeew, jinak dle mých myšlenkových pochodů je to logické. Pohoda je jednou za rok a Prodigy mají 50 koncertů ročně. Doufám, že dáme sraz. Musím ještě zalarmovat Adamicze. Doufám, že taky jede na Pohodu

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


09 čer 2018, 12:21
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Já si pamatuju na rozhovor s Prodigy těsně před jejich vystoupením na Pohodě '05, v pozadí interview někde z backstage hrál právě Žbirka a redaktor (nebo moderátor? Už si nepamatuju jestli šlo o TV rozhovor) se jich zeptal, co na tu muziku říkaj. Maxim řekl něco ve smyslu: "To jsou Beatles ne? Nemůžu říct, že by to byla hudba, kterou bych poslouchal." :)


10 čer 2018, 20:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Já o Pohodě 05 vím jen z vyprávění Flinty, která tam sice taky nebyla, ale zná lidi, co tam byli. Tak kdyby byl zájem, možná by mohla taky něco přispět :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


11 čer 2018, 07:02
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Jojo adam by měl jet na pohodu.
Je nekdo kdo by chtel jet z prahy autem? :D
No hele tak já nevím, Ned sliboval sraz na jaře a nic se nestalo, pak exkluzivní setkání s prodigy na rfp a taky nic :D tak ja nevim kdo by to tentokrat zorganizolval :D ja urcite ne, vidíte jak vypada náš fanzin :D


12 čer 2018, 22:58
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Hele jako pravá fanynka Prodigy ne? Liam to taky vždycky odkládá :D

_________________
I have no words... Fuckin death


29 čer 2018, 08:51
Profil Zobrazit autorovy stránky
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Tak jsem se na chvilku taky probral z hibernace.
S Marií jsme se o tématu fanzinu poměrně nedávno ve společném hovoru alespoň zmínili.
Navrhoval bych napřed nastřílet témata/náměty, které tam chceme mít, z nich vybrat obsah a na tom podle kompetencí začít dělat.
Možná když jde o exkluzivku jen pro nás, zkusil bych to celý zaměřit než na Prodigy, tak na crew a s ní spojený věci (hned z fleku mě napadá vlajka/vlajky, Brixton a setkání, historky, Adamovi skvělý reporty který jsou rozházený tady všemožně po foru, historii fora a proto-forum éra crew). A tak dál a dál.


06 črc 2018, 22:10
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Jojo taky si ted rikám ze bychom to mohli zamerit spis na nás o nás, kdyz jsme ted jeli do madarska tak kluci vyprávěli o týpkovi co byl na 100koncertech a tak...
Mohlo by to být zaměřené na nás, ale ne jen na cz třeba.. protoze ve světe je hromada zajímavých lidí taky...a timpádem by to mohlo bejt zajímavý pro lidi obecně a nejen pro 5 lidí tady na foru :D
Prodigy jsou hrozně zajímavý tim, že maj tadyty fanouškovský základny, lidi to spojuje. Když jsem viděla madarskou crew, tvl ty maminy s kerkama :D a při hovoru volně přecházely od počtu dětí k docela psycho historkám s prodigy a zpet :D


06 srp 2018, 11:20
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Prodigy fanzin
Kufecová, Hastrhašová a Streechecková cesta k The Prodigy a ke CZ Crew.

Začal jsem poslouchat v deseti letech album Paranoid od Black Sabbath na darovaném magiči od tety (koupila si hi-fi věž jinak mini systém). Netrvalo dlouho cca pár měsíců a já se připletl před televizi. Táta přepínal kanály a já viděl na dvě sekundy Firestarter. Jak měl táta ovladač v ruce, tak byl pán domu a nikdy nikoho neposlouchal. Absolutní despekt ke zbytku rodiny :D, ale tehdá z nějakých podivuhodných, nevysvětlitelných okolností mou prosbu vyslyšel, a tak jsem měl možnost poprvé slyšet The Prodigy. Byl jsem tak z toho v prdeli, že jsem na druhý den ve škole, mluvil co jsem slyšel. Svěřil jsem se správné osobě jménem Štěpán. On mi říká:"Jo, to je ten Prodigy". Řeč šla dál. Sdělil mi, že jeho starší bratr má na MC kazetě Prodigyho. Stavil se za mnou domů se stodvacátouosmou kopií Breathe singlu, abychom spáchali mou stodvacátoudevátou kopii. První věc od The Prodigy co jsem měl. Kvalita šum z vychlastaného kýblu skrze polámané slámky, ale i tak jsem tohle pálil den co den v magiči. Na Paranoid jsem úplně zapomněl.

Rodiče se nemohli na to dívat, jakou kvalitní nahrávku mám, a tak pod stromeček jsem dostal walkman, který měl vychytávky jako čtyři druhy bassů, potlačení šumu, autorevers (z toho děcka na základce nechápaly, že nemusím otáčet kazetu manuálně, že si jen přepnu druhou hlavu tlačítkem a jedu stranu b) a ještě to mělo nějaké funkce, ale ty jsem moc nepoužíval. Taky samozřejmě přistála pod stromečkem originál kazeta The Fat Of The Land. Tyhle vzácné artefakty mám schované dodnes ve speciální krabici. Byly to mé nejlepší Vánoce. Nepřebil to ani PSone později.

Můj první kontakt s crew skrze internet byl v roce 2004 před vydáním AONO. Myslím, že stránky měly doménu the-prodigy.wz.cz. V tomhle roce jsem už nebyl cool, že poslouchám Prodigy. Vlastně jsem byl za podivína, že poslouchám sedm let starou záležitost. Trošku mi zakolísalo sebevědomí, ale jen na chvíli. Zjistil jsem, že v ČR je spousta stejně zapálených a dokonce i zapálenějších lidí.

Moje tenkrát poprvé. Na první koncert Prodigy jsem jel do Brna 13.5.2005. Jel jsem já jako osmnáctiletý pachol s o tři roky mladším bratrem. Koupil jsem mu dokonce lístek a to jsem nevydělával. Vlastně vydělával, ale to nikdo nevěděl. Potkal jsem tam Voodoa a Lukuce. Tohle jsem se dozvěděl později, pod jakými přezdívkami ordinují tady na fórum. Zazněly tam tracky jako Mindfields, Spitfire, Dead Ken Beats.

Moje tenkrát podruhé. Do Katovic jsem jel 2.5.2006 s velmi hezkou slečnou Janou. Poprvé jsem slyšel Back 2 Skool, Hotride, No Good, Wake The Fuck Up. Odehrála se tam zvláštní věc. Maxim zahlásil: "Everybody In The Place." No a Liam dal na klávesách melodii EITP jen na tři sekundy a pak to utnul. Na nádraží po koncertě jsem viděl Ruperta Rep Roumana. Jen jsme na sebe kývli. Byli jsme v čekárně tak všichni rozbití, že jsme nebyli schopni slova natož jeden k druhému přijít.
Navíc se pojí k tomuto koncertu úsměvná historka s panem CassCadem, který mi byl ochoten sehnat lístek za 3000 kč. Lístky v předprodeji jsem si nakonec obstaral sám. Jeden mě vyšel na 800 kč :D.

Kontakt z venčí.
Moje tenkrát potřetí. Tuším, že bylo 28.11.2006. Opět jsem jel s bráchou na Prodigy, tentokrát se jelo do Prahy. Ve Veletržním Paláci to bylo největší maso, které jsem zažil. Nevětraná hala, lidi padali jako hrušky. Byl jsem tam domluvený s Milhousem, že dáme sraz, ale nepřesvědčil jsem ho ať jde do předu. Do předu se nahrnuli Radecheck, Adamicz, TonyXX, Dave, ale úplně ve předu byl typ co si říkal CZ-Prodigy (lidi mu myslím říkali Pepek). Z toho typa šel fakt strach, jak jsem jej viděl pařit. Také jsem tam viděl Climvibe a jeho blonďatého kámoše (měl krátký nick, nepamatuji se). Už jsem začínal pomalu nějak poznávat bandu, ale pořád to bylo jen takové..aha to je ten, a tenhle zas tamten. Nejvíce jsem se pobavil na fórum, když se začali tady bavit o mě. Že mně potkali na koncertě. Jedni tvrdili, že jsem Hastrhaš a druzí, že jsem Kufec :D. Obojí ovšem bylo správně. Došlo k tomu tak, že tady na fórum jsem měl nick Hastrhaš a na Seznam Prodigy lidi jsem byl Kufec.

Moje tenkrát opět poprvé:
Setkání s Crew. Bylo 7.7.2007. Jel jsem z Třince se sličnou kobětou Míšou (neplést si s mojí manželkou MissChaos a.k.a. MissKufecová) do Wroclawi. Měli jsme přestup v Ostravě-Svinov, kde jsem cítil, že se opravdu začínám stávat součástí crew, protože zde jsme dali sraz s TonyXX a s Adamiczem. Dali jsme se do řeči s takovou vervou, že čas začal letět extrémně rychle a málem jsme nestihli vlak do Wroclawi z Ovy. Na tento koncert jsem poprvé začal používat crazy kontaktní čočky. Po koncertě jsem si chtěl koupit pití. Byl jsem tak dezorientovaný, že jsme ztratili cestou někde Adamicze. Zůstal jsem jen já, Míša a TonyXX. Samozřejmě jsem špatně odbočili a ploty nás místo ke stánkům s občerstvením navedly k bungie jumpingu, kde stál pan Liam s tehdejším bubeníkem a koukali na to jak skáče tehdejší live kytarista. Podepsal se nám a dali jsme fotku, kterou pořídila Míša. Toto vše Adamicz promeškal. Jak jsme se setkali s Adamiczem, tak jsem s mírně přizvednutým obočím a nosem hodně nahoru poprosil TonyhoXX ať ukáže Adamiczovi o co přišel. Takhle jste ještě Adamicze nikdo nezažili. Skákal do výšky dvou metrů a řval nééééééééé. Jak plynul čas, tak Adamicz přestal skákat do výšky a obstaral si v budoucnu, vše co my jsme měli teď.

.....pokud by byl zájem můžu své paměti rozvést koncert co koncert a koho jsem potkal a s kterými dalšími mravenci jsem se potkal, ale toto jsou ty nejrannější mé začátky. Myslím si, že kdyby se podařilo dát do kupy fanzin a každý se podělil o cestě, kterou ušel za Prodigy a následně ke Crew, tak by to bylo mega. Moc mě zajímá, jak všichni se přichomýtli k téhle bandě lidí.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


06 srp 2018, 21:15
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz