Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 29 bře 2024, 06:27



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Sny s Prodigy 
Autor Zpráva
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
hehe... ten můj přístup je k něčemu dobrej... netrpím vůbec ale tentokrát možná udělám to samy jako kufec a to že pustím album až mi příjde

_________________
I have no words... Fuckin death


06 led 2015, 03:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Je to luxusní odměna. Najednou prostě slyšíš všechny tracky pohromadě, které jsou úplně nové pro tebe. Stojí to pak za to přemáhání :D

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


06 led 2015, 19:26
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Já si nový album taky zapověděl, kromě singlu, či jakýhokoliv ofiko releasu před albem ('Nasty' download + regulérní single(?)) Tenhle rok je to ale dost jiná situace oproti IMD, kdy věci z alba hráli live po nějákých 9 měsíců před jeho vydánim, zatimco letos maj první gig až na konci února, jen měsíc před vydánim alba. To se ten půst pak drží jedna radost :D Nehodlám ale čekat na placku, ale pustim si klidně leak :D A to jsem domluvenej s Tonym a Radkem, že ho pokud možno pustíme společně u Tonyho, stejně jako u IMD. Společná radost, to je taky fajn odměna :D


07 led 2015, 00:27
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Copak toto moji milí dělá v topicu "Sny s Prodigy"? :)

Ale když už jsme u toho, já si zas rád ty věci poslechnu co nejdřív to půjde. Tak nějak nevím, proč bych měl čekat, nechápu význam :) Právě naopak, když jsem poslouchal věci z IMD z livek, akorát mě to ještě víc nabudilo na samotný album...

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


07 led 2015, 07:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Kufec píše:
Je to luxusní odměna. Najednou prostě slyšíš všechny tracky pohromadě, které jsou úplně nové pro tebe. Stojí to pak za to přemáhání :D

No ono u mě totiž o žádny přemáhání nejde :D na album nespěchám.

_________________
I have no words... Fuckin death


07 led 2015, 08:04
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Já čekal na nové album dlouho, ale těch pár měsíců už vydržím. Jinak Mildo, třeba pro Tebe to nemusí mít význam čekat. Pro mě to má význam. Koukáš na booklet, pouštíš si jeden track za druhým. Je to prostě jako za dávných časů. Bez netu. Jako informace sbíráš na netu, že vůbec něco vyjde, ale samotné tracky chci slyšet z placky, teda lépe z vinylu. Já třeba AONO poslouchal už na netu a cítil jsem, že jsem něco udělal špatně. Jde tam hlavně asi o můj osobní pocit. Na to jsme přišli s terapeutem :DDDDD

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


07 led 2015, 22:52
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Nejedná se o sen, spíš o takovy trochu haluze.

V neděli, den před tím než našli Keitha mrtvého, jsem odpoledne tak nějak bezcílně bloumal po netu a vzpomněl jsem si na web discogs.com aneb databáze diskografií. Poslední album už bylo nějakou dobu doma (clear vinyl, cd, kazeta a autobus). Vše ale zůstalo zabaleno (kromě autobusu, ten jsem jednou opatrně vytáhnul z krabičky). No napadlo mě teda na tu stránku zavítat, protože jsem si uvědomil, že vlastně ani nevím jak vypadá CD, vinyl a kazeta uvnitř, tak že se podívám na naskenovany obrázky a případně si počtu co píšou.
Poctivě jsem pročítal info ke každýmu tracku. Popravdě mě docela dost překvapilo s kolika z nich má něco společného ať už jako kytarista nebo co-producent Olly Burden (novej live kytarista).
Pobavilo taky, že se Liam pořád vrací k Ultramagnetic MCs - Critical Beatdown
Pobavil jsem se nad "mám rád lidi - by Jiri Schelinger, o Andym u Boom Boom Tap. Design opět Luke Insect.
Přišla na řadu stránka, kde jsou poděkování. Přejel jsem to očima a říkám si no jasně, tak Liam tam bude děkovat nejvíc lidem, to je logicky. Pročítám slovo za slovem a pak se dostanu ke Keithovi.
Keef says - NO THANKS
Popravdě čučel jsem na ty 4 slova dobrých 5 minut a uplně se mi celá ta situace s poděkováním přehrávala v hlavě jako by to bylo nějaky klasicky interview když Prodigy sedí na nějakým gauči a každej něco říká. Nejdýl samozřejmě mele Liam, pak k tomu něco dodá Maxim, pak oba zmlknou, následuje detailní záběr na Keefa a ten jen se smutným, znuděným a trochu otráveným výrazem ve tváři jen zakroutí hlavou pozvedne odmítavě ruku a řekne No Thanks. Tady ta poslední část s Keefem se mi chvíli přehrávala v palici pořád dokola. Z toho mě vytrhl až zvonící telefon.
Až do večera mi opakovaně ta poslední scéna s Keefem projela náhodně hlavou a vždycky se párkrát zopakovala.
Druhej den v práci v pondělí chvíle klidu, tak jsem otevřel jen ze zajímavosti web Prodigy, ještě než se načetl celý, jsem automaticky kliknul na odkaz na instagram a vidím červenou fotku s Keefem, moc se mi nelíbila a začnu číst vedle popisek něco o tom, že novinky jsou pravdivé, si říkám co je to za novinky s takovou fotkou. Keef took his own life - doprdele co to jako má být?
Hned jsem překliknul na ofiko web zpět a zmateně pročítal všude možně v rychlosti úryvky různých zpráv - ona je to fakt pravda do háje.
No pak se mi (možná naštěstí) navalila práce takže jsem neměl vůbec čas nic řešit až do večera.
Ta scénka s Keefovým odmítavým No Thanks mi doteď často skočí na mysl.

O víkendu týden před pohřbem kam jela Pheeew, jsem pročítal web http://www.theprodigyontour.com jsou tam informace o koncertech, defakto databáze koncertů Prodigy. Pak taky fotky a setlisty u koncertů na kterých jsem byl já nebo někdo z naší crew, nějaky informace o různých zrušených koncertech.
Čumím na fotky z roku 2009 jako Bratislava a říkám si jé tady se dali dohromady Milhauz a Flinty, ty krávo to už je doba! Téměř přesně 10 let ke Keithově smrti :(
Zavzpomínal jsem si, jeden z nejlepších roků, poprvé jsem absolvoval double koncert Bratislava - Vídeň, v létě pak Sziget a na podzim zase double koncert Vídeň - Praha, na prahu jsem si okamžitě vzpomněl na nejlepší verzi Jaws Fill a taky na to jak se czech crew dala dohromady a společně vyfuckovala WTF Entertainment a zařídila tím šatny. Prohlížím fotky a vzpomínám. Pak otevřu info o Szigetu 2009, projedu setlist, otevřu fotky a co nevidím Keith s jeho širokým opaskem a na zadní části čtu zřetelně
CHAMPIONS OF LONDON.
( http://serwer1510041.home.pl/wp-content ... -pic-7.jpg )
Sakra toho jsem si nikdy nevšíml co tam vlastně má napsáno. Tak Champions of London má docela dlouhou historii, začnu v rychlosti projíždět fotky zpět a zpět po různých koncertech a hledám první koncert na kterým měl takovej opasek, vypadá to, že to byl první koncert v roce 2008 kdy začal nosit tady ty široky opasky. Nevím jestli tam byl ten nápis už v té době, ale předpokládám, že jo.
No pak na fotkách z pohřbu a na oficiál fotce na instagramu, Liam má Keithův opasek.

_________________
I have no words... Fuckin death


13 dub 2019, 18:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Tak se mi po dlouhé době zase něco zdálo, což je s podivem, protože jsem je už dlouho neposlouchal a tím, že se nic moc neděje, tak to trochu i upadlo na stranu zájmu.

Nicméně teď ke snu. Byli jsme na koncertě, bylo to RfP. Mám z toho jen pár útržků ale stojej za to :D První, co si pamatuju, tak Maxim vybídl publikum ke kruhům. No a lidi udělali takovej jeden velkej kruh, a to tak velkej, že se vlastně udělala jedna velká řada okolo areálu stage (nevím, kam se ti ostatní lidi poděli :D ). Ten kruh byl tak velkej, že když lidi začali přebíhat sem a tam, tak jim to trvalo třeba minutu, než doběhly na druhej konec. Díval jsem se přitom na Maxima a ten měl strašnej záchvat smíchu. No ale úplně největší haluz byla, když se středem toho kruhu najednou vydal poslíček na mopedu s pizzou, projel kruhem až k nám do první řady a ptal se, kdo si tady objednal tu pizzu :D Druhá věc, co si pamatuju, že Liam pustil Firestartera, ale už tam nebyl Keith, takže lidi na něho řvali, že to nechcou. On to ale stejně pustil a lidi na to vůbec nepařili. Pak si ještě pamatuju, že Flinty přelezla zábradlí a začala bláznit a pařit za zábradlím jako na Phoenixu 96'. Já jí říkam něco jako "neblázni, však tě vyhoděj", tak se vrátila. No a úplně poslední věc, že LIAM sešel dolů, přímo mezi diváky a pak se dostal až ke mě a normálně v průběhu koncertu jsme se tam bavili. Pamatuju si jeho dvě otázky, první - jaká je moje oblíbená od Prodigy a druhá že prý co to máme za prezidenta, že furt chlastá a mluví sprostě a vůbec že je hroznej :D Toť můj sen...

U snídaně jsem to povídal Flinty a ona mi pověděla jinej sen, co se jí zdál už před nějakou dobou a já to sem musím taky napsat, protože je to ještě větší úlet. Ten sen byl opět koncert, ale Prodigy vystupovali na vrchu takovýho toho nafukovacího skákacího hradu se skluzavkou :D (něco podobnýho jako v příloze). A pokud lidi chtěli něco vidět, museli se vyškrábat tou skluzavkou až nahoru, držet se a viset nohama dolů - a stejně Prodigy byly vidět maximálně tak nohy. A lidi dole pod skluzavkou museli skákat jak na trampolíně, aby něco viděli, ale jak skákali, tak samozřejmě střídavě viděli a neviděli. Toť ve zkratce její sen :D


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


13 pro 2019, 07:59
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Sakra vy musíte mít doma ale zatraceně hustej matroš :D

_________________
I have no words... Fuckin death


13 pro 2019, 18:07
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
:D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


13 pro 2019, 20:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
:D

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


15 pro 2019, 19:47
Profil
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
LOL tak to jsou mega husty sny. RFP, pizza,zeman a skakaci hrad? no okej tvl! :D
Když uděláme ten fanzin, rozhodne bych jednu kapitolu věnovala právě snům!


05 bře 2020, 15:53
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Nedávno jsem měl zase jeden sen. Moc si z něho bohužel nepamatuju, ale tu hlavní část naštěstí ano :D

Odehrávalo se to samozřejmě na koncertě, kde jinde. Byli jsme v první řadě u zábradlí a jak ten koncert skončil, tak se zhruba v půlce prostoru na stání 2-3 zábradlí odstranili, fans tam udělali takovou uličku, od stage až dozadu. Liam si stoupl doprostřed pódia, byl oblečenej v obleku, chvílu čekal a pak tou uličkou k němu kráčela nevěsta ve svatebních šatách :D

To je zhruba tak všecko, co se dělo dál a nějaký detailnější pocity už si bohužel nepamatuju. Taky nechápu, proč se v mym snu ženil zrovna Liam, když už je dávno ženatej, ale vysvětluj to mozku :D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


23 srp 2022, 12:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Sny s Prodigy
Mozku nic nevysvětluj, ten si stejně bude dělat co chce :D

_________________
I have no words... Fuckin death


31 srp 2022, 16:43
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz