Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 srp 2019, 01:30

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Prodigy - jejich budoucnost 
Autor Zpráva
Brigadier General

Příspěvek 
aji kdyby měli sedět na židly tak by mi to bylo jedno hlavní je aby tu byly snámi

23 zář 2008, 16:11
Site Admin

Příspěvek 
Opicak: no jako byl jsem na Rolling Stones vloni v Brně ... ano v důchodovém věku hrají to je pravda ale je to trochu jinej styl :) a určitě se mi nezdají trapní (v jejich věku jim můžeme spíš závidět), právě naopak .. která skupina se může pochlubit tím, že se úžasně paří na věci ktery jsou i 40 let stary (a to jak mladí tak staří)... koncert Prodigy a Rolling Stones se ovšem srovnávat nedá... koncertem Rolling stones jsem žil hodně dlouho i když je jinak nějak moc neposlouchám prostě to byla naprosto úchvatná show! ... koncerty Prodigy taky super ale bylo to uplně něco jinýho...nevím jak bych popsal rozdíl asi jako Prodigy super pařba, Rolling Stones super zážitek ... jinak to asi nepopíšu :D

Taky Prodigy mají asi trochu jinej styl života než Stones proto asi nebudou v pokročilejším věku schopni nějak moc řádit na podiu... no uvidíme co ukáže čas

23 zář 2008, 21:05
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Příspěvek 
lukuc: Ten příklad s Rolling stones mně napadl kvůli tomu, že Jagger pořád poskakuje po pódiu jak za mlada a kromě pomalých hrají i rychlejší věci (které byly v době vydání určitě neméně energické jako pro naši generaci songy od Prodigy). A jinak - mě se RS taky nezdají trapní, mají opravdu nesmrtelný hity.

Já si třeba nechci moc představovat jak starý 70ti letý Keith pořád chrčí Firestarter a na to my budeme jen tleskat ze svých sedaček (protože nám revma nedovolí jít do první brázdy) :)))) Pravda je taková, že tenhle typ hudby co dělají Prodigy se nedá dělat pořád, agresivita je výsada spíš mladých hudebníků.

24 zář 2008, 06:45
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General

Příspěvek 
No vidíte, jaká tu vznikla zajímavá debata, a já myslel, jak to bude zabitý téma :)

24 zář 2008, 12:24
Sergeant Major

Příspěvek 
To je náhodou super téma - sám jsem si tu otázku už několikrát položil...

24 zář 2008, 16:19
Site Admin

Příspěvek 
před dvěma dny vyšlo malý info o tom, jak se Prodigy dostali právě k labelu Cooking Vinyl, nejzajímavější je pak zmíňka, že s nima uzavřeli smlouvu na dvě alba, takže se ještě minimálně jednoho od nich dočkáme .))

zdroj: http://www.azcentral.com/ent/music/arti ... odigy.html

21 úno 2009, 11:24
Private First Class

Příspěvek 
jenže ty 2 alba už sou ted, ne? lost of beats a invaders must die? i když lost of je jen bonus album..

21 úno 2009, 14:07
Site Admin

Příspěvek 
nevim jak to mají přesně ve smlouvě, ale tipuju, že je pro studiový album přesně stanovená definice, to by byla moc velká ochcávačka a labely si to budou hlídat... krom toho "Lost Beats" je EP.. tedy Enhanced (nebo Extended) play.. takový rozsáhlejší single, rozhodně ne album.

21 úno 2009, 14:15
Lieutenant Colonel

Příspěvek 
Tak to je velmi dobrá zpráva... Snad nebudeme čekat déle než 3 roky :D

22 úno 2009, 14:13
Profil ICQ
Captain

Příspěvek Re:
Opicak píše:
lukuc: Ten příklad s Rolling stones mně napadl kvůli tomu, že Jagger pořád poskakuje po pódiu jak za mlada a kromě pomalých hrají i rychlejší věci (které byly v době vydání určitě neméně energické jako pro naši generaci songy od Prodigy). A jinak - mě se RS taky nezdají trapní, mají opravdu nesmrtelný hity.

Já si třeba nechci moc představovat jak starý 70ti letý Keith pořád chrčí Firestarter a na to my budeme jen tleskat ze svých sedaček (protože nám revma nedovolí jít do první brázdy) :)))) Pravda je taková, že tenhle typ hudby co dělají Prodigy se nedá dělat pořád, agresivita je výsada spíš mladých hudebníků.

No jak říká opičák. Když se na Prodigy kouknu dnes a srovnám je s RS tak věřím tomu, že budou hrát dokud je nohy ponesou :D (vždyt vemte si že právě RS jsou vynálezci toho zhýralého stylu života kterému Prodigy dlouhou dobu také vládli, aneb party every day :D )
Otázkou pak tedy zůstává jak dlouho vydržíme my? :D Představa toho jak se řežu v kotli s těma mladasema držíc se křečovitě svýho chodítka mi přijde krapet zcestná, to však neznamená že se mi nezamlouvá. Mám-li být upřímný budu radši chodit za 20 let na skoro 60ti leptý prodigy než na 15letýho Biebera nebo 20ti letou Lady Gaga (která však v tu dobu už bude tuplovanej chlap a bude vypadat jako 300letá)
BTW: I´m not hater i´m just honest :D ;)

17 led 2012, 16:32
Captain

Příspěvek Re: Prodigy - jejich budoucnost
http://www.rockandpop.cz/zpravy/zahranicni/the-prodigy-konci-s-alby/

Novinky v bandě. Liam potvrdil co již řekl dříve. Prodigy kašlou na plnotučný alba a budou sypat už než EPčka.

16 zář 2015, 19:11
Site Admin

Liam ma strach ze uz by dlouhou placku nedal do kupy, ale treba to bude lepsi v tom,ze kdyz prijde na koncertu s necim novym tak se to proste vyda a nezavrhne to jako kdyz by se cekalo na cely album

17 zář 2015, 14:20
General

Každopádně o Liama nemám strach, že by se po ukončení projektu Prodigy stáhl. Nevíte, které tracky napsal pro K. Flay? Děkuji za info ;)

17 zář 2015, 20:11
Site Admin

Podle všeho jen "We Hate Everyone". Jeden member na BK fóru jednou projel pár databází, kde lze hledat tracky podle toho, kdo je produkoval a z věcí od K.Flay našel s Liamem jen tenhle track.

17 zář 2015, 22:06
General

Já si tenhle track právě pouštěl. Práskl jsem odkaz na fb v domění, že právě tohle je od Liama. Fakt jde v tom tracku Liamův rukopis hodně slyšet jen jsem si nebyl jistý. Já myslel, že jich víc pro ni vyprodukoval. Díky za info ;).

18 zář 2015, 18:22
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další