Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 srp 2019, 02:35

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Prodigy - jejich budoucnost 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: Prodigy - jejich budoucnost
No budoucnost.... Co se týče Maxima, tak právě Hells Kitchen bylo výbordelny, ale na tom na hudbě pokud vím dělal taky Liam. Na Fallen Angel už Liam myslím nedělal a popravdě, to jsem si poslechl jen párkrát a nic moc mě nezaujalo.
Jinak sólo album od Liama? Jestli něco bude, jakože se dá předpokládat že jo, tak myslím že se nějak extra výrazně stylem od Prodigy alb lišit nebude, jen prostě do toho nebude maxim a keith kecat vůbec i když ti do toho si myslím stejně nějak moc nezasahovali, krom toho že Liam dopředu asi počítal s tím, že něco bude napsany na live pro maxima a něco pro keefa.

22 bře 2019, 16:47
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel

Ahoj, nevím kam tenhle příspěvek zařadit, třeba je tu špatně.
Poslední dny navštěvuji českou stránku kapely Depeche Mode a hrozně se mi tam líbí ty články. Maj tam shrnutý určité období kapely a jsou u toho rozhovory, kde se deska natáčela, jaká byla v kapele atmosféra atd. Prostě takový výcuc, že si člověk dokáže tu situaci živě představit.
Chtěl jsem se zeptat zda nevíte, jestlii se dají takovéhle zajímavosti nebo spíše informace zjistit a najít i o Prodigy?

Hrozně by mě zajímali podrobnosti vzniku všech jejich alb. Nakolik do toho kdo kecal, jak dlouho ve skutečnosti vznikali... Nejvíc by mě zajímalo období před AONO I. až po samotné vydání AONO. Co se dělo v kapele když přestali koncertovat a když Liam 6 skladeb zcela vyhodil... Nechopil by se toho někdo? Děkuji moc

26 bře 2019, 11:15
Profil ICQ
Site Admin

No nevím jestli tohle půjde o Prodigy vyloženě zjistit nebo najít na jednom místě uceleně, tohle bude spíš trochu detektivní práce.
Co se týče AONO tak u toho Liam mlžil a vymýšlel si uplně neuvěřitelně. Co si pamatuju dobu vydání, tak jakejkoliv rozhovor bylo "je to nejlepší album jaké jsme vydali" apod.
A zpětně pak v rozhovorech pár let na to, že to bylo nejhorší období. Liam v tu dobu tuším s Keithem a myslím ani Maximem rok vůbec nemluvil ani se neviděli, důvod nevím nebo si nepamatuju.
Spousta zajímavostí se dá vypátrat spíš při hledání na netu, nebo když si pročteš booklety u CD kdo je tam psanej třeba jako producent, nebo skladatel apod.
Další věci třeba ohledně obalů alb a nebo toho jak vznikaly se dají taky najít. Třeba TDIME ta liška je už asi z 10 let staré fotky a původně se album mělo jmenovat Rebel Radio a obal taky měl být úplně jinej, tenkrát dizajnér obalu alba udělal myslím přes 50 nebo 100 různých návrhů. Spolupracovali co se týče dizajnu třeba s LukeInsect.
Liam vlastně o spoustě věcí kecá doteď, jako že se neohlíží zpět, nebere staré věci, prostě že se pokažde chce posunout někam dál. To vůbec není pravda, naopak mi přišlo, že se ohlíží víc a víc.
Třeba byl už několikrát dotazován kdo je autorem mravence. Na což Liam už několikrát neodpověděl, někde možná bylo něco že si nepamatuje, ale zas jinde jsem četl, že kytarista Gizz Butt měl nějakého kamaráda co to vytvořil, následně se samozřejmě několikrát upravil. ale oficiální autor asi nikde uvedenej není

26 bře 2019, 11:31
Lieutenant Colonel

dík Lukuc, po tomhle teď budu pátrat. Třeba o tom rebel radio vůbec nevím!!!
Našel jsem stránku theprodigy.info a tam jsou zajímavé věci. Třeba obal Smack my bitch up měl původně mít vybouranýho New beatlla omotanýho okolo lampy, ale protože 2 měsíce před vydáním se zabila Diana v autě, tak to předělali.

26 bře 2019, 11:35
Profil ICQ
Site Admin

Ano nakonec je tam fotka od Hamishe Browna. Vyfocený je tanečník Joel Botschinsky De Andrade na mistrovství UK v Breakdance z roku 96
Mimochodem, nevím jestli jste si toho všimli, ale Champions of London měl Keith na live napsáno na takovým tom hodně vysokým pásku už někdy tuším 2009.

26 bře 2019, 11:40
General

Jo, toho nápisu na pásku jsem si všimnul. O autoru mravence budu čistě spekulovat. Gizz Butt začal hrát s The Prodigy kolem roku 96. V 95 vyšly nějaké fotky z koncertů, kde Keef má šusťákovku a na ni nápis The Prodigy, kdežto v písmenu o je umístěný mravenec, který se pak objevil na singlech v 96 a pak na albu 97. Znali se už v 95 s Gizzem?

27 bře 2019, 18:26
Sergeant First Class

Singl Firestarter vyšel v březnu 96 už s komplet novým designem (nejznámějšího) loga Prodigy a logotypem ve stejném stylu.
To zn. že už v r.95 ho mohli mít vybraný jako nový graf. styl.
Autora asi nedohledáme - většinou na takových zakázkách dělá grafické studio.

27 bře 2019, 18:54
Site Admin

Gizz Butt s nima hrál v 96, což ovšem neznamená že se neznali, ale těžko říct jak to bylo :D

28 bře 2019, 01:29
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4