Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 12 kvě 2024, 20:24



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 Prodigy - jejich budoucnost 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
Možná je to bezpředmětná diskuze, ale zajímalo by mě, jak to bude dál? Vydaj ještě jedno album a udělaj tour, to už je jasný... Ale co pak? Budou pak ještě aktivní? Nevíte o tom někdo něco, nebo co si o tom myslíte?

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


14 zář 2008, 17:01
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
tak záleží na kondici a chuti liama keitha a maxima, no a taky samozdřejmě na inspiraci liama. No pokud nevydá jako celek prodigy album tak si myslím, že se můžem dočkat zase liamovi solovky něco v podobě aona s cizíma interpretama


14 zář 2008, 17:30
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek 
hmm, zajímavý téma :) Ani v né tak starym interview Liam nevyloučil, že by se po vydání novýho alba mohl pustít do Dirtchamber Sessions vol.2, což by mě vůbec nepřekvapilo. Možná bude potřeba zase trochu času, než Liam chytí zase novou "vlnu" a pustí se zase do novýho zvuku. Přeci jen dobře víme, jak se nerad opakuje (co se muziky týče :)) Pak taky založily nový label (Ragged Flag), budou tedy mít na starost i několik dalších menších interpretů, což podle mě bude jejich hlavní náplní po tour k novýmu albu, společně s prací na jejich solovkách.

Takže po albu to vidím na menší, tak roční pauzu, pak rozjedou práce na novym albu, během kterejch budou zase spíš střídmějc vystupovat (asi jako letos) a sem tam hodi do setů pár experimentů, což bude pokračovat až do vydání dalšího alba :) Jinak budou dřív nebo pozdějc čelit faktu, že už sou fakt starší páni (teď mluvíme o výhledu cca 8 let dopředu, Maximovi bude 48, Keith a Liam jen o pár let mladší, taky už výrazně přes 40. Tehdy asi nastane rozhodující bod, kdy se rozhodnou, jeslti pokračovat dál, nebo to skončí. Můj osobní názor se přiklání spíš k druhé možnosti. Kdyby chtěli pokračovat dál, museli by tomu přizpůsobit svou muziku, což je podle mě to poslední co chtějí, aby hráli downtempo :))

Konečný verdikt, hrát budou max. těch 8 let, po současnym chystanym albu, to vidim pak už jen na jedno další, pak šmitec Prodigy.


14 zář 2008, 20:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
hm sakra moje děti si už prodigy naživo neposlechnou, ale aspon bude o čem vyprávět


14 zář 2008, 22:40
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
dave píše:
hm sakra moje děti si už prodigy naživo neposlechnou, ale aspon bude o čem vyprávět

:D:D:D:D:D:D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


14 zář 2008, 22:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
Hm, hodně zajímavá debata, leč trošku smutná :D páč jim nedávám víc jak 10 let existence a 2 řadová alba (tohle+1)

Vidím to hodně podobně jako Adamicz. Příští rok budou hrát jak o život, možná i ten rok 2010 a pak pomalu zalezou a budou vystupovat jen sem tam. Poté očekávám solovku Maxima, Liamovi tolik nevěřim, že by se mu chtělo :) :) No a poslední album i turné očekávám kolem roku 2015. Pak už budem jen vzpomínat jaký to bylo... Ale myslim si, že až to ukončej, tak Liam vydá pár desek sólo něco jako v případě AONO. Budou to jen poslechovky bez živého představení.

Ale třeba udělaj nějakou společnou desku i v 50letech, jen ji nepodpořej živým hraním, ledažeby tam Keith i Maxim jezdili na kolečkovej křeslech, aby tam byl dostatečnej pohyb :D

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


15 zář 2008, 07:56
Profil ICQ
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
když to tak čtu tak tohe opravdu není moc příjemná debata. Doufejme že vydržej co nejdýl. No a jestli nebude co poslouchat tak může dojet radek s kazetama od britney spears :D


15 zář 2008, 08:49
Profil
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
Vídím to podobně jako Adamicz : 2 alba a do 10 roků odchod ze scény...Dále pak jedině dle chutě jednotlivých členů. Liam si myslím, že jen tak nevychladne...tak či tak se bude snažit alespon nad něčím spolupracovat. Jinak následující 2 roky předpokládám, že Prodigy nakopou světu prdel :)

Hehe to bude drsné ,až svým dětem i vnukům (jak můj tatík a dědeček mě) budu pouštět vinyly na gramcích a vyprávět jak jsem v mládí jezdil si zařádit na koncert Prodigy :D

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


15 zář 2008, 09:00
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek 
jj jsem podobnýho názoru tak max ty 2 alba a pak už jen kdo a jak bude chtít... hodně si myslím že to bude záležet spíš na tom jak budou schopní fyzicky Keith a Maxim zvládat live. Jinak si myslím, že jesli takhle skončí tak Liam určitě něco sólo vydá ... řek bych že není člověk kterej by vydržel bez skládání hudby :)

_________________
I have no words... Fuckin death


15 zář 2008, 12:46
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Pánové tak já jsem bohužel pesimističtější.Vidím to na jedno album (tohle).Udělají velkou tour cca 3 roky.Možná k tomu vydají pár singlů 1 nebo 2.Pak bude konec.Jako né ve stylu přestáváme hrát ale dlouho onich nebude slyšet ale o Liamovi ještě zaslechnem páč už kdysi dávno říkal Liam,že se Dirtchamberovce vol. 2 nebrání.Vlastně to tady zmiňoval i Adamicz. :(

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


16 zář 2008, 18:46
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
Já bych se taky bohužel spíš přikláněl už jen k tomu jednu albu :( Ale uvidíme, třeba nás ještě překvapí :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


16 zář 2008, 22:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
dle mého....se to vše bude odvíjet po vydání tolik očekavaného alba... Bude-li mít velkolepý ůspěch ...myslím ,že budou mít elán do dalšího

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


17 zář 2008, 07:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major
Uživatelský avatar

Registrován: 29 dub 2008, 06:50
Příspěvky: 82
Bydliště: Brno - Hradec Králové
Příspěvek 
Rolling stones hrají i v důchodovém věku a paří na ně mládež i starší... To je důkaz, že pařit vůbec přestat nemusejí. Otázka je nakolik se vám Rolling stones zdají trapní :) Po Fat of the land jsem si myslel, že už je konec a byl jsem zvědavý kdy Liam přijde s nějakým svým sólovým projektem (a nemyslím nic jako DJ album). Prostě tracky jako 3 kilos, Climbatize nebo The trick ve mně vzbuzují zvědavost jak by znělo downtempový album od Liama... Myslím, že by bylo skvělé - na tomhle poli má ještě možnost ukázat svoje ambice. Maxim ukázal, že na sólovou dráhu rozhodně má, Keith už o dost míň... ALE! Prodigy stejně už nic vydávat nemusejí, protože do konce života jim bude chodit renta za staré geniální songy, které budeme slýchat v různých soundtracích a reklamách po léta.
Další věc je, že Prodigy a jejich label může opravdu sloužit jako líheň nových talentů. Oni jako průkopníci většiny stylů el.taneční hudby si můžou vybírat a lidé se jejich čuchem můžou řídit...


22 zář 2008, 13:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Hezká tečka na závěr.Vyhrkly mi slzy do očí.Ach musím začít mysle taky tak optimisticky.Díky opičáku. ;)
Opicak píše:
Rolling stones hrají i v důchodovém věku a paří na ně mládež i starší... To je důkaz, že pařit vůbec přestat nemusejí. Otázka je nakolik se vám Rolling stones zdají trapní :) Po Fat of the land jsem si myslel, že už je konec a byl jsem zvědavý kdy Liam přijde s nějakým svým sólovým projektem (a nemyslím nic jako DJ album). Prostě tracky jako 3 kilos, Climbatize nebo The trick ve mně vzbuzují zvědavost jak by znělo downtempový album od Liama... Myslím, že by bylo skvělé - na tomhle poli má ještě možnost ukázat svoje ambice. Maxim ukázal, že na sólovou dráhu rozhodně má, Keith už o dost míň... ALE! Prodigy stejně už nic vydávat nemusejí, protože do konce života jim bude chodit renta za staré geniální songy, které budeme slýchat v různých soundtracích a reklamách po léta.
Další věc je, že Prodigy a jejich label může opravdu sloužit jako líheň nových talentů. Oni jako průkopníci většiny stylů el.taneční hudby si můžou vybírat a lidé se jejich čuchem můžou řídit...

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


23 zář 2008, 11:01
Profil
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 14:38
Příspěvky: 233
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
Můj názor je že budou hrát ještě mrtě dlouho,vydávat cd třeba už bude raritní věc a live vystoupení bude taky minimální,ale je to jejich život a droga, určitě po nějakém rozpadu se zase daj třeba po 5 letech či více dohromady a pár koncíků ještě daj.. live bude třeba naladěno uplně jinak aby to ustáli,uplně na jinej spůsob kde už nebudou tak blbnout,jak sme zvyklí...

_________________
Fuck 'em and their law


23 zář 2008, 14:03
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz