Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 29 bře 2024, 06:21



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :) 
Autor Zpráva
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
Zdravím všechny spolubojovníky. Myslím si, že to bylo cestou do Maďarska na gig (nebo možná ještě gig předtím), kdy jsem s Kufcem řešil problém nové vlajky. Logicky si myslím, že by nová vlajka býti měla k novému albu. A tak nás nějak v alkoholickém opojení napadlo, že by to mohla být liška, která sere autobusy, které přejíždějí mravence. :D Druhá varianta by mohla být méně zvrhlá, ale určitě bych tam dal motiv autobusku a české vlajky. Co si o tom myslíte vy? Jít do nové vlajky nebo nechat ještě staré? Mimochodem obě vlajky (podepsanou od Liama a tu "novou") mám u sebe. Takže jestli dá někdo někde nějaký gig přede mnou , tak mu ji rád pošlu nebo předám osobně. :)


08 srp 2018, 20:35
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
sedlo píše:
...liška, která sere autobusy, které přejíždějí mravence. :D


Pamatuju si, jak jste nám tento nápad prezentovali a nejen tehdy v alkoholickém opojení, ale i dnes za střízliva mi to příjde děsný :D Kdybyste takovou vlajku měli, tak se k vám přestávám hlásit :D

Ale i ten druhý nápad s busem mi přijde divný. Jak by sis to představoval? Česká vlajka a uprostřed v ní bus? Nevím, neumím si moc představit, jak by to vypadalo. To raději udělat nějakou "neutrální" vlajku, klidně s busem a "No tourists", ale ne českou. Něco jako máme např. tu podepsanou Czech Crew. Ta je taková univerzální. Tak něco podobnýho. Chtělo by to naše hlavní návrháře, Ruperto, spitfire, lukuc, Adamicz.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


09 srp 2018, 08:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
Neutrální vlajka bez naší české vlajky s busem by šla taky. :) Ale mělo by to tam být Czech Crew a možná na oknech toho busu naše vlaječka? :D Rozhodně si myslím, že by to něco nového ale chtělo, ať jsme inovativní a jdeme trošku s dobou. Navíc si myslím, že budeme originální a když ji budeme mít v prvních řadách, tak i snadno zapamatovatelní.


09 srp 2018, 09:21
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
Jsem pro novou vlajku, ale já mám problém s tím, že ta naše dosavadní je dokonalá. Mě se líbí jak na ní je umístěn mravenec uprostřed, který doprovází Prodigy skoro celou jejich kariéru. Czech Crew nápis je taky velmi dobře umístěn. Na druhou stranu dělat novou českou vlajku jen, že se na ní změní font, je asi zbytečné. Nechal bych ji VYPRAT! Mě ta vlajka nezničila pračku ;) a ani pračka nezničila vlajku. Přidal bych k té české dokonalé novou. Mám takovou vizi, že ta podepsaná by se neměla nosit na koncerty. Někde by ji bylo třeba uložit do sarkofágu a právě ji nahradit nějakými novými motivy, které budou přímo navazovat ba i kopírovat motivy nového alba. Takže já osobně bych počkal, až vyjde nové album a pěkně se prolistujeme bookletem a pak začít uvažovat třeba o přejetých mravencích čerstvě vykaděným autobusem :D. Tohle byl nápad, aby byla sranda. Nic vážného.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


09 srp 2018, 16:42
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
:D no TVL seroucí liška na autobusy přejíždějící mravence, nápad jednoznačně milionovej ale moc si nejsem schopnej představit jak by to asi vypadalo :D nehledě na to že když s tou vlajkou zamáváš tak vlastně nikdo nepozná co na ní vlastně je. Jako někdo příjde koukne na vlajku a začne studovat co to vlastně je, pak se zeptá a co to dělá ta liška? Jo vona sere? no ty krávo :D a proč sere na autobus? Ajo to je jako z novýho alba? Aha tak to jo :)
Nehledě na to jak by se to zpracovávalo systémově. Nevím jestli tiskaři chcou podklad ve křivkách nebo může být bitmapa.
Vlajka s busem mi příjde taky taková jako nevím no. Mě osobně se třeba nelíbí ani to tričko co je v Bundle, ale to je osobní názor :)
Když už tak udělat něco jednoduchýho, mravenec uprostřed asi nechat, jen třeba trochu menší, nahoře NO TOURISTS nebo jak se to album bude jmenovat a před to doplnit třeba menším písmem "We are"
A dole nechat Czech Crew a nebo před to taky prásknout We are .... takže by to bylo We are NO TOURISTS, We are CZECH CREW .... není to teda anglicky uplně správně ale možná by to šlo.
Změna písma? Prodigy je furt stejny a to co je na názvu alba je také vyblité :) (taky osobní názor - prostě si to písmo nespojím s Prodigy když to uvidím protože je to nějakej polouniverzál

_________________
I have no words... Fuckin death


10 srp 2018, 14:09
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
A co třeba liška, která řídí autobus a mravenci budou jako "pasažéři"? :D :D


10 srp 2018, 16:44
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
:D Sedlo napadne tě někdy něco normálního?

Já souhlasím s Kufcem, že bych počkal až na nový album a potom se rozhodl co a jak, který motivy použít. Možná tam bude ještě něco dalšího, než jen ten bus, kterej mi osobně na nějakou českou vlajku příjde nepoužitelnej...

Zas na druhou stranu mi vyvstává otázka, jestli je nová vlajka doopravdy potřeba, kor když písmo od IMD zůstává stejný a tudíž se ta vlajka, co už máme, stává poměrně univerzální.

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


13 srp 2018, 06:42
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
No vzhledem k tomu že to písmo nám tu smrdí vlastně už 10 let, tak se dá předpokládat že se hned tak nezmění :D
Ono celkově, vlajky které jsou mi příjdou v pohodě a univerzální. Ono cokoliv složitýho nebo malýho se v té vlajce i když je velká strašně ztrati a stačí aby se trochu někde pokrčila a hned nepoznáš co to vlastně je.
Mravenec je výstižnej, nápis nebo jednoduchej geometrickej tvar jako jsou ty blesky je taky v pohodě, ale čmárat tam autobus nebo podobny zvěrstva asi není uplně na místě. Jako liška přes celou vlajku taky třeba jde ale autobus je prostě divnej :)

_________________
I have no words... Fuckin death


14 srp 2018, 12:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
A co třeba https://www.google.cz/search?q=no+touri ... oEoqxer2KM: a dát to doprostřed naší vlajky? :D


16 srp 2018, 14:03
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
Tohle se mi vůbec nelíbí pane Sedlo. Jako sranda dobrá, ale buďme seriózní crew.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


16 srp 2018, 16:33
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
A co to udelat proste jen v aktualnich barvach? A ten napis "we are no tourists, we are the czech crew" mi prijde taky dobrej. Serouci mravence, autobusy a tak jsou trochu ujety:D.


22 srp 2018, 08:14
Profil
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
Jo to by šlo anebo we are no tourist we are rave tourist guides. :D A už mne prosím nehejtujte! :D


22 srp 2018, 09:27
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
We know yours rave identities. We are the Prodigy. Tyhle nápisy, jen jak řekla Charly v aktuálních barvách a na pozadí mravenec. Ale pořád tvrdím, že možná není třeba novou vlajku, protože ta česká vlajka s mravencem uprostřed je top. Sedlo, a vypral jsi ji už? Víš, že to zavání hanobením českého národa. :P

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


22 srp 2018, 17:00
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
Prostě když už nová vlajka tak, s nějakým viditelným vzkazem. Takovou ještě nemáme. Nebo We know yours secret technique (jak Liam kdysi dávno používal ten link vysamplovaný z nějakého shaolin old filmu před Firestartrem. Já si všimnul, že asi žádná crew nemá vzkaz na vlajce. Myslím, že takhle bychom byli hodně zapamatovatelní. No kdo to má? Všude je to hnědý.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


22 srp 2018, 17:05
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: NOVÉ ALBUM- NOVÁ VLAJKA? :)
To je dobrej napad s tim vzkazem, jsem pro. A sedlo neeee, nikdo te nehejtuje:D


22 srp 2018, 23:10
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 87 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz