Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 srp 2019, 01:20

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 Anketa - tetování 
Autor Zpráva
Sergeant Major

Příspěvek Anketa - tetování
Rozhodla som sa pre tetovanie klasického čierneho Prodigy mravenca veľkosť tak cca 2x3 cm a vybrala som tri miesta, kam by som si ho nechala "nakresliť". Neviem sa rozhodnúť, tak vás poprosím, keby ste boli tak dobrí a bez ohľadu na to, či to niekam bolí viac alebo menej či iných sprievodných informácií, s ktorými som už dávno oboznámená a zmierená, aby ste každý sám za seba vybrali A,B alebo C :D S Milhauzem sme sa nevedeli rozhodnúť, tak sme si povedali, prečo to nenechať na našich Prodigy people :D

Obrázek

19 led 2014, 14:42
General

Příspěvek Re: Anketa - tetování
Já jak jsem přemýšlel nad umístěním, jsem si říkal, že by to měl každý vidět. Obličej jsem zavrhnul. Moje osoba by to neustála a tak hřbet dlaně byla jasná volba. Flinty musíš se smířit s faktem, že toho hezkého mravence budou mít skoro všichni za pavouka ale ti co ví oč běží tak se budou k tobě hlásit jak už se mi párkrát stalo. "Jo, Prodigy, Howlett. Někdy mě zaraží, že to ví lidí do kterých bych to fakt neřek. Takže na lopatce to nepůjde vidět přes zimu a na krku ti to zakryjou vlasy. Musíš se k tomu hrdě hlásit takže jednoznačně C!!!!! ;) Kamarádka má na stejném místě vytetovanou růži (nevím z jakého důvodu...asi prostě ráda nechává po sobě malovat) a říkala, že na tom místě to vůbec nebolí. Vždycky mě potěší když někoho potkám se stejným tetováním. Můj mravenec má 4cm. Volil bych spíše oněco většího mravence ať tattér může přesněji vystihnout toho mravence. Však uvidíš jakmile ti přiloží šablonu, že 2cm nebo 3 je málo. ;).

19 led 2014, 19:04
General

Jo a co Milhouse? Kdy bude mít on mravence :)?

19 led 2014, 19:06
Colonel

Tak mě se líbí ten krk, je pravda, že to tam neni vidět, ale třeba pro mě by to bylo naprosto jednoznačný místo. V létě můžeš nosit drdol a je to vidět stejně jako bys ho měla naruce a schvoat ho můžeš kdykoliv se ti zachce (ale to by se samozřejmě nemělo). Já mám svýho na hlavě, což je uplně zabitý, ale je tam a já ho miluju a nepotřebuju ho každýmu ukazovat a vysvětlovat, že to neni pavouk.. je to prostě můj milovanej mraveneček. :)

19 led 2014, 20:25
Lieutenant

Hihi tak už jsem o tom přemýšlel že bych se nechal označkovat ale ještě jsem se k tomu neodvážil :DDD jen vím že u mě by to bylo rozhodně na ruku. Jen nevím co, jestli mravence a nebo jsem přemýšlel o podpisu Liama nebo obojí???? :roll:

19 led 2014, 21:19
Profil ICQ
Colonel

Kdybych měla nějakej podpis, tak ho tetuju hned... Teda myslim jakože kdyby se mi někdo z nich podepsal na ruku nebo někam, druhej den bych to měla určitě vytetovaný na stejnym místě... to jsem s docela plánovala v tom Londýně, ale celý to tam bylo hektický. Vím, že ti bláznivý němci měli takhle podpisy vytetlý...

19 led 2014, 22:15
Lieutenant

mě taky tahle myšlenka napadla ale když už jsem byl doma z Londýna a držel v ruce lupen podepsaný hlavně od Liama, to okopčím asi z lupenu...

19 led 2014, 23:10
Profil ICQ
Captain

Inu, až já se nechám cejchovat mravencem, tak půjde bud na nohu, nebo na bok.
Flinty, v tvém případě bych uvažoval v podstat nad vším. Záleží na tom, jak moc ti pak záleží na životní limitaci (ač tedy s malým mravencem asi nebude problém), ale už sem se párkrát setkal s nevraživými pohledy na můj půlrukáv (mimochodem inspirovaný Leem :) ) a bohužel i s limity ohledně zaměstnání (i když u policajtů, ke kterejm mně ani za trest nedostanou :D )
Každopádně já si volím tebe Pikachu... tedy možnost B, s jednou oupravou. Mravenečka bych přesunul na jednu stranu krku a ne dozadu. Tudíž ho zakryješ jen když vyložen cíleně budeš chtít ;)
(s tím co kam jak bolí, bych si nedělal starosti. Je to naprosto irelevantní vzhledem k tomu, že každý má jiný práh bolesti, a každý bolest vnímá jinak. Navíc, kdyby jsi měla dát na to, co kdo tvrdí o tom kde to bolí nejvíc, tak je každé tetování nesnesitelné. Prej to nejvíc bolí v loketní jamce, a paradoxně z toho co mám to bylo nejméně bolestivé :D)

Každopádně... B na stranu ;)

20 led 2014, 01:47
Site Admin

Osobně nejsem zrovna zastáncem tetování a to ne z důvodu, že bych jako měl třeba v 70 letech vypadat blbě nebo tak něco, ale hlavně z důvodu toho že kvalita toho tetování se v průběhu času bude měnit.
A když už teda, člověk by se měl rozhodnout sám, protože je to jeho tělo a jeho obrázek.
Pro inspiraci :) se vzpomníkou na Radka a Katku, kteří s náma na prodigy už hodně dlouho nebyli
http://lukuc.rajce.idnes.cz/2009-11-27_ ... na/#06.jpg

20 led 2014, 09:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant Major

Super, som rada, že sa vyjadrujete, vážim si vaše názory, len tak ďalej ;)

P.S.: Lukuc, od Teba som čakala presne takúto odpoveď :D

20 led 2014, 10:20
General

Lukuc a opět jeho "politicky korektní" odpověď :D

20 led 2014, 11:09
Site Admin

Flinty píše:
P.S.: Lukuc, od Teba som čakala presne takúto odpoveď :D

V tomto případě ideální způsob odpovědi :)
Tetování není sranda (pro většinu lidí)
snad kromě tady toho:

a většinou pro člověka má nějaký význam, protože je tak nějak "navždy", takže vážná odůvodněná odpověď a na konci to nějak odlehčit ironií nebo rozstřelit nějakou kravinou :)

No a když navždy tak ideálně v co nejlíp udělany a aby co nejlíp vydrželo, takže ještě k tomu "stárnutí" tetování.... rameno je z těch 3 míst na to asi náchylny nejvíc, protože slunko s tetováním dělá divy a rameno je na slunku cely léto (a proto si každej nechává potetovat ramena :)).
Vnitřek zápěstí má hodně tenkou kůži a je náchylnej na oděrky, ale zas může zachránit před sebevraždou... no kdyby sis chtěla podřezat žíly, tak tomu mravencovi to přece neuděláš ne? :D
Takže z toho vychází asi že za krkem, když ho chceš ukázat uděláš drc na hlavě, když ne tak přes to hodíš vlasy, neopálí se to tolik, najdi si místo kde se ti málo krčí kůže při různých pohybech, najdi správnou velikost a je to...

Nebo se můžeš vrátit do dětských let a udělat si razítko a vyzkoušet kde to bude nejlepší :)

mimochodem 2-3cm na mravenca je řek bych asi fakt málo s tím musím souhlasit s Kufecem, málo prostoru na detail a když to časem zestárne a trochu se změní aby z toho nebyl nakonec po x letech jen flek :)

20 led 2014, 11:40
Captain

tak už to bude 6 rokov co mám mravenečka na koze, jinak do kerky nemuže nikdo kecat každy musi vedet sam kam ji chce jak ji chce,me to pak prijde jako by clovek nebyl stoprocentne rozhodnut jestli ji mit ci ne a prijde mi to detinske .. :)

20 led 2014, 12:00
Profil ICQ
General

Jasně, nakonec si to musí rozhodnout každej sám, ale nevim co je dětinskýho na tom posbírat co nejvíc pohledů, kde by to tetování vyniklo nejlíp. A taky získat pár dalších názorů, např. ohledně velikosti atd. Já třeba s tetováníma nemám zkušenosti a co je lepšího než se zeptat zkušenějších?

Tohle bylo myšleno jako anketa, stačí napsat "myslím si, že by nejlíp seděl na místě A".

20 led 2014, 12:25
Site Admin

milhauz píše:
stačí napsat "myslím si, že by nejlíp seděl na místě A".

no to si právě nemyslím :lol:

20 led 2014, 12:48
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další