Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 13 pro 2019, 07:09

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 178 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další
 Nové off.stránky 
Autor Zpráva
General

Příspěvek 
spitfire píše:
album určitě nevyjde v roce 2008

Kua už!!

11 čer 2008, 21:18
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General

Příspěvek 
tohle, mimo jiné, napsal Flinty z oficiálního prodigy fora:
They probably done interviews telling the same thing somewhere, more or less, dunno, I can only tell you what they told us there:
8 tunes ready but not mixed yet, needs another 3 or 4 tracks for the Album. Liam doesnt know when the new album will be out, because simple you cant say when those tracks will be ready and when they r gonna get mixed and mastered. After that, never forget the 2-3 months of copy pressing and promotion of the new Album after its done, and since Liam doesnt like the "Christmas" time of year for a release, I am really guessing, and thats my personal opinion, that the Album will be out next year BUT we can hope for a single this year?

stručně, nějakej čas ještě potrvá než dodělají zbývající 3 až 4 songy a udělají mastering všech songů + 2 až 3 měsíce na výrobu kopií alba a jeho propagaci + Liam nemá rád období vánoc pro vydávaní alba = album se do konce roku 2008 nestihne.

ještě pořád můžem doufat, že Liam jen a jen napíná a album přeci jen vyjde v tomhle roce, naděje umírá poslední...

11 čer 2008, 22:23
Lieutenant Colonel

Příspěvek 
No tak to potěš košte!!! Já už se snad poseru... :(( aspoň singl by to chtělo kurva

12 čer 2008, 08:18
Profil ICQ
Master Sergeant

Příspěvek 
Liame, neser, když už flakaš album, tak vydej aspoň singl!!! WARRIORS DANCE!!!!

12 čer 2008, 14:02
Site Admin

Příspěvek 
jakýpak fláká... jen díky tomu jakej je to perfekcionista, dělaj Prodigy takovou svkělou muziku ;-) Já si radši nějákej ten pátek počkám, než abych dostal nějákej průměrnej polotovar. Rozhodně nemůžem říct, že se to nikam nehejbe...

12 čer 2008, 16:26
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General

Příspěvek 
rozhodně jde vidět, že práce na albu nestojí. testujou songy live, zkouší různé verze, pilujou. což je dobře. osobě mi ani tak nevadí, že se album zase posouvá, spíš mi vadí že toho Liam vždycky tolik slíbí a pak z toho většinou nic není.
souhlasím s Adamiczem, jen díky tomu jakej je Liam perfekcionista, dělaj Prodigy takovou skvělou muziku...

12 čer 2008, 16:35
General

Příspěvek 
Adamicz píše:
jakýpak fláká... jen díky tomu jakej je to perfekcionista, dělaj Prodigy takovou svkělou muziku ;-) Já si radši nějákej ten pátek počkám, než abych dostal nějákej průměrnej polotovar. Rozhodně nemůžem říct, že se to nikam nehejbe...

Mám stejnej názor,i když trpělivost má taky svoje meze že :)

12 čer 2008, 17:13
Site Admin

Příspěvek 
spitfire píše:
spíš mi vadí že toho Liam vždycky tolik slíbí a pak z toho většinou nic není.

Jenže to je právě ono, on přece nic neslibuje, jen lidi to tak dycky berou... on nikdy neřekl "V létě to vydáme" ale když už, tak "plánujem to vydat v létě" nebo "chystáme se to vydat v létě". Vidíš ten rozdíl? :-) Proto říkám, že dokud neposouvaj oficiální datum vydání (a ne svý spekulace), tak se na ně němáme proč vztekat.

Na druhou stranu má Liam spoustu dalších restů... například ta slibovaná soutěž v mixování Memhis Bells, z který nakonec nic nebylo, nebo slíbený instrumental demo Trigerru :-)

12 čer 2008, 20:49
Brigadier General

Příspěvek 
Adamicz píše:
spitfire píše:

Jenže to je právě ono, on přece nic neslibuje, jen lidi to tak dycky berou... on nikdy neřekl "V létě to vydáme" ale když už, tak "plánujem to vydat v létě" nebo "chystáme se to vydat v létě". Vidíš ten rozdíl? :-) Proto říkám, že dokud neposouvaj oficiální datum vydání (a ne svý spekulace), tak se na ně němáme proč vztekat.

Na druhou stranu má Liam spoustu dalších restů... například ta slibovaná soutěž v mixování Memhis Bells, z který nakonec nic nebylo, nebo slíbený instrumental demo Trigerru :-)

já ten rozdíl vidím :) jenže pokud si vzpomínám tak Liam v nějakém rozhovoru řekl že album vyjde v první čtvrtině 2008 s jedním singlem před. ale to je ted celkem jedno, já počkám klidně do roku 2009 když to bude stát za to, což všichni víme že bude.
těma slibama sem spíš právě myslel třeba ty dvě cos napsal nebo to, že slíbil hodit na oficial stránky všechny dema songů, z čehož taky nic nebylo apod...

12 čer 2008, 21:57
Site Admin

Příspěvek 
ty dema co slíbil, tam dal.. dokonce i ve slíbenym termínu!! :-)) Dr. Zupan, Lift, a ty další...

13 čer 2008, 05:54
Brigadier General

Příspěvek 
Adamicz píše:
ty dema co slíbil, tam dal.. dokonce i ve slíbenym termínu!! :-)) Dr. Zupan, Lift, a ty další...

jo, to je pravda, to dodržel. ale slíbil i jiný věci dát na web. každopádně ještě k albu, lepší by bylo, kdyby pořád neříkal že by to mohlo vyjít tehdy a tehdy, ale prostě pracovat na tom a občas dát vědět jak na tom jsou jako ted posledně přes Flintyho: máme tolik a tolik tracků, jsou v takovým a takovým stádiu. myslím, že to by většina lidí ocenila víc...

13 čer 2008, 08:24
Lieutenant Colonel

Příspěvek 
Souhlasím s tebou Spitfire.

13 čer 2008, 09:39
Profil ICQ
General

Příspěvek 
Adamicz píše:
spitfire píše:

Jak dlouho je ten Trigerr slíbenej? :D

13 čer 2008, 10:29
Captain

Příspěvek 
Mě se líbí to odkládání do nekonečna s new cd,jelikož je to potom daleko větší kouzlo když to vyjde a víc si toho budu vážit,jsem rád že to Liam piluje, ale musím podotknout že mě zarazila jedna věc.
Píše se že Liam má hotovejch 8 skladeb na new cd které jsou připraveny na MASTERING a to mě přivádí na myšlenku že asi to co hraje teď za pecky na live, tak asi zřejmě ani na cd nebudou,možná jsou to zkušební tracky v jiný formě které by se ukázali na cd, ale možná z druhé stránky tyhle tracky tam boudou,ale s novím masteringem s uplně novím zvukem,jelikož by jinak neřečil že jsou připravené na mastering.-)

14 čer 2008, 00:57
Profil ICQ
Brigadier General

Příspěvek 
jo presne takhle si myslim ze to je a bude :)

14 čer 2008, 07:55
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 178 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další