Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 17 črc 2019, 17:50

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Keith Flint RIP 
Autor Zpráva
Sergeant

Příspěvek Re: Keith Flint RIP
https://m.youtube.com/watch?v=xqaQ2JWZ7 ... e=youtu.be Nekdo na fb hodil video z 92’ , parada v krasne kvalite, nevedel sem kam to dat, tak to davam sem ..

24 bře 2019, 18:11
General

Já bych to viděl podobně jako pheeew...

Jinak:

lukuc píše:
.... wait poprve od jeho smrti mám puštěný celý Firestarter .... jsem zpět

Tak já už od minulýho týdna zase valím na Prodigy naplno. Prostě jsem si to v práci pustil a zjistil jsem, že už jsem zase schopen si to na 100% užít. Timebomb Zone už zas dokola, do zblbnutí :)

Jinak to video je super. Mám teď na mysli ten Tribute i to livko. Obojí si musím stáhnout...

25 bře 2019, 07:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin

Jo já prodigy normálně poslouchal ale víceméně jen to co mám v mobilu, což momentálně není moc věcí. A doma jsem si pouštěl převážně stary livka kde firestarter prostě nebyl.
Teď o víkendu když jsem byl u počítače tak jsem postupně projel cely Experience, MFTJG, FOTL, Their Law singles, AONO a IMD. Takže jsem po dlouhé době slyšel Firestarter ve studio verzi.
To live z 92 je super, už mám staženy díky

25 bře 2019, 11:31
Colonel

No já teda musim rict ze se furt cejtim nahovno dost. prvni tejden byl fakt v prdeli...pak jsem si nechala udelat to tetovaní a celkem se mi ulevilo a koukala jsem se na milton keynes nekolikrat....ale ted nejak posledni dny jak se to vsechno stává víc real a bude ten pohřeb a to všechno, tak jsem fakt down :(
ALE vcera jsm zazila uplně super věc! mrkejte: https://youtu.be/exunBZ7OsZg
Vytrpěla jsem celej koncert mezi opilejma lidma co přišli na rap, ale vedela jsem ze na konci hrajou prodigy a zustala jsem hlavně, protoze cely koncert byl věnovany Keithovi <3 a stalo to za to

25 bře 2019, 15:35
Captain

Teď jsem viděl videjka z gigu od Leeroye ze Sofie a on si to fakt dobře dával i v 50 letech. :) Jako rozlučkový gig bych si to dokázal představit, že by se vrátil na pozici tanečníka a vokály za Keefa by si dal Johnny Rotten nebo Iggy Pop, ale to je už asi velká scifi. :) Ale byla by to krutá scifi...

25 bře 2019, 18:25
Profil ICQ
Colonel

Tak nemuzu uverit svymu extreme iracionalnimu kroku a bez planu se vydávám tedy v patek rano do Braintree! Takze kdo chce poslat vzkaz nebo vytisknout fotku, prineste nebo pošlete do ctvrtka. Pojdme tedy vymyslet jak to za nás všechny uděláme a co tam dám. S květinami nevím protoze z cr moc veci vzit nemuzu kvuli malymu zavazadlu. Květiny na miste nevím jestli budu mít čas pořešit, ale rozhodně já plánuju za sebe zalaminovat fotky se vzkazem. Takže pojdme to poresit!

27 bře 2019, 14:04
General

Tak tomu říkám odhodlání.

27 bře 2019, 18:13
Site Admin

pheeew: nevím proč, ale něco mi říkalo, že tam pojedeš. Popravdě mi taky trochu blesklo hlavou že bych jel, ale tu myšlenku jsem utnul už v zárodku, protože takhle narychlo bych prostě dovolenou nedostal.
pokud budeš i něco tisknout, tak jsem narychlo něco jednoduchýho spíchnul, nic divokýho ani světobornýho... taky za necelých 5 hodin vstávám. https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing
Musím říct, že najít fotku Keefa, kde nedělá nějaky praštěny grimasy je docela umění.

28 bře 2019, 01:43
General

Tak to všechna čest :shock: vzdej čest za nás za všechny prosím... Něco jednoduchýho a jasnýho, klidně to, co navrhl lukuc.

28 bře 2019, 08:34
Colonel

Tak tady je report. Bohužel ne z koncertu ale z rozloučení. Furt stejně nedokážu uvěřit, že to vlastně píšu. Ale vycházejme z toho ze ne vsichni četli naší konverzaci na fb a ze ten příběh tu zustane navždy…
aaaaaaa
Doprdele.
Taky jsem z toho byla pěkně nervózní a rozhodovala jsem se jestli vůbec pojedu. Jakoze jak moc bláznivý rozhodnutí to vlastně bylo, je jedno, rozhodně to bylo správný a já bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří mě v tom podpořili, pomohli mi, nebo chtěli pomoci <3 díky moc.
Měla jsem hodně smíšené pocity nemohla jsem usnout záplavu podivných emocí. Jakmile jsem dorazila na cílové letiště, všimla jsem si skupinky mravenců, ale neuměli moc anglicky :D byla to partička Němců. Koneckonců celej ten výlet byl tak nějak německej :D Týpek se sestrou a jeho holkou + další Němec co je taky potkal náhodou, ten byl zas kámoš Marcuse. Na chviličku ten divnej pocit pominul, ale když jsme pak jeli autobusem do Braintree, začal se zase objevovat. Proč sakra jedu na anglický venkov? Proč jsem tady a proč se to všechno stalo..? Ale alespoň jsem nebyla sama, kus stresu tím docela odpadlo.
Když jsme dorazili, šli jsme si koupit pivo do obchoďáku a u pokladny s náma začala mluvit jedna paní. To už jsem měla totiž naší vlajku přes batoh. Říkala nám, ze Keef je local hero a ze si s nim hrála když byli malí. Byli jsme ohromeni.
Dali jsme se tedy na cestu, kterou měl jít ten průvod a už po cestě na nás někteří lidé reagovali. Některým hráli z auta Prodigy, někteří na nás jen pokřikovali, nebo troubili. Super, vlastně to bylo hrozně dobrý a veselý... lidi nám ukazovali cestu a tak. Už během cesty si nás všimli nějací novináři tak se nás hned ptali na nějaké otázky. My jsme vlastně měli radost ze budem v nejakejch novinách UUUAAA pak nás vyfotili s tou ceskou vlajkou, tak jsem si dělala srandu jestli jim to nevadí když jsou Němci :D ale oni byli rádi ze budou v těch novinách. Mě to i přijde podle těch článků, ze když ti lidi přijeli z Německa tak jakoze ok, ale z česka, to je jako kdybych přilítla z Ruska, nebo měsíce asi nebo já nevím... Ale jeste jsem nemela sílu to všechno nějak projít. Ta fotka jak zapaluju svíčku, to uplně stačí. UUF
Došli jsme ke kostelu a mě došlo ze to fakt kurva real. Začala jsem bejt hodně smutná, nebylo to v pohode. Hned jsem teda šla zapálit svíčku a položit tam tu naší fotku. Bohužel jsem neměla zapalovac takže jsem se ptala lidí jestli někdo nemá, jenže všichni okolo byli novináři zaneprázdneni focením mě. Donesl mi ho až pak jeden typek z davu, ale ten jeho zapalovac nefungoval. Stala se z toho celkem stresující situace a vůbec to nebyla intimní chvilicka položení díků. Nakonec jsme to nějak zapálili a já jsem vůbec nevěděla co mám delat. O to se na(ne)štěstí postarali ti novináři, protože se na mě vrhli nak slepice na flus. S tou vlajkou sem pro ně byla úplná senzace :( Jako z jedny strany je to příjemný, ze budu mít veřejnou vzpominku a tak, ale bylo to ve chvíli kdy se mi chtělo brecet a oni se ptali na věci jako PROČ JSEM TADY, CO PRO MĚ KEEF ZNAMENAL. Jsou to otázky na který potřeba odpovědět nějak inteligentně a od srdíčka. Říct něco pěknýho...
Jenomže já jsem v tu chvíli nemohla ani mluvit a natož ještě anglicky. Takže jsem všem zopakovala par kostrbatych vět. Při asi třetím mikrofonu namíreným na mě jsem se už fakt rozbrecela, tak mě nechali. Ale pak si mě stejně zase našli, ta vlajka byla fakt jako maják. Tak později jsem to snad zvládla líp. Ale nevím tyvole .. ta pozornost mi zas až tolik nevadila je to fajn, ale nevím, bylo to fakt extrémně stresující celý, jenom tam bejt bylo šílenství prostě, težko se to popisuje..
Pak taky to ze každý z lidí furt všechno natáčel na mobil. Paneboze oni nesou rakev a brečej a lidi na ně mířej s mobílkama.... to mě strašně vytočilo. Nechápu fakt. Já jsem udělala pár fotek, protože jsem sebou měla foťák, ale stejně mi to nepřišlo správný. Na druhou stranu člověk zapadne mezi novináře s velkou zrcadlovkou, ale ty mobily? No sakra... přišlo mi to extreme nedustojny… stejně jsem brečela jak blázen, bylo to strašný. Fakt hrozny. To jak Maxim jde s tou rakví prostě nikdy nezapomenu. Ale to jsem teď strašně přeskočila k tomu obřadu...vraťme se zpět cca o dvě hodiny před obřadem.
.
Díky vlajce, která byla jak maják mě taky poznala Žaneta z Londýna! Takže jsme byly dvě! Taky jí chci moc poděkovat, bylo to s ni moc fajn <3 dost jsme pokecaly a prožily to spolu. Navíc s ní jsem si nepřipadala jakoze jsem sama někde s cizími lidma. A taky nakonec nebudu ve všech těch rozhovorech sama, zastavili nás i z BBC lol. :D
No každopádně pustili i pár lidí na zahrádku před kostel, tam jsme se dostaly a nemuseli se tedy mačkat na ulici s temna stovkama lidí. Chtěla jsem moc jít ten průvod, ale nakonec jsem ráda, ze jsem nešla. Prožily jsme si to pěkně v klidu. Viděly jsme všechny přicházet a odcházet. Nedokážu popsat ty emoce. Vedle mě byl týpek, kterej vypadal jako Keith a ten se rozklepal, když nesli tu rakev, měl doslova panic attack... uuuf bylo to fakt strašný. Nebo mu byla zima, ale zustanme u toho, ze byl fakt smutnej… Byla tam fakt strašná směsice lidí a říkaly jsme, kdo ti lidi asi jsou? Například taková postarší paní, těch tam bylo fakt hodně. Kdo byly? Prodavačky z večerky, kam si Keith chodil kupovat noviny? Nebo snad třeba učitelky ze školy? Těžko říct...
Proslovy byli fakt šíleně emotivní. Například ta báseň od Lea. Uuuf... nebo pak mluvení o jeho životě. Že prý měl o dva roky starší sestru a když ji rodiče řekly ze mají pro ni překvapení, tak se zeptala jestli dostane banány. Takže pro ni vždycky byl její malej brácha banánek... (takže ta anasová svíčka skoro trefa!)
Nebo o tom jak miloval zvířata. Mimochodem Cyrus šla průvod taky... jezisi to bylo tak strašný :,( měl krásné spřežení koní a úplně úchvatnej kočár!
Nakonec když to cele skončilo, tak odešli zpět zase s Keithem což bylo fakt divný, ale pokračovalo to dál ještě na soukromější ceremonii, prý. Maxim rakev nenesl. Ale viděla jsem aspoň jeho přítelkyni, nebo manželku. Všichni tam byli s někým. Všichni taky byli extrémě stylový - nojo briťáci/hudebníci. Byli jakoze v pohřebním, ale ten punk tam byl. Jeden typek nevím kdo to byl, spoustu lidí jsem neznala, měl sako s nápisem FUCK YOU - okej :D teď teda mluvím o těch kteří byli od Keefa, fanoušci na tom zas tak dobře nebyli s tou módou.
Mluvím o tom protože víme, ze Keef měl rád “to dress up” takže to je určitě součástí. Mluvili o tom vlastně v těch proslovech.
Když tedy obřad skončil na ulici už byla party v plném proudu. Tyvole to bylo fakt neuvěřitelný. Všichni tančili a pili... par lidi bylo pěkně sjetejch, nebo minimálně extrémně ujetejch. Ale o to lepší atmosféru to mělo. Bohužel to velmi brzo ukončili policajti. Ta party skončila úplně, ale než se tohle stalo, pěkně jsme si trsli a já měla tu vlajku furt na sobě - vlastně úplně cely večer a přišel zamnou typek a ukazoval mi na mobilu nějaký článek, kde jsem byla já a říkal mi “heeey you are famous now, right?! Why I am not famous?? I came from ITÁLIA” a fakt mluvil jak Ital a bylo to straně vtipný. Mluvil přesně takhle https://www.youtube.com/watch?v=m1TnzCiUSI0 Pozval nás na pivo a bylo to super. Marcus - bláznivej Němec nebyl vůbec ok. Byl úplně v prdeli a rozhod se ze ten večer bude delat co chce, FUCK THEM AND THEIR LAW !! takže tancoval tak moc, ze rozbil hlavou okno a strašně se zhulil, takže pak ani nevěděl která bije. Pak nakonec ho nejakej typek odvedl domu. Ten typek byl z braintree a vyprávěl, ze Keefa parkrat viděl a ze v roce 96 keef přišel do obchodu jeho mámy a ta ho nějak vyhejtovala za to jak vypadá :D měla to být vtipná historka, ale moc jsem mu nerozumela, takže nic. Žaneta taky vyprávěla historky místních lidí, které potkala... že třeba Liam ve škole kreslil lidem na oblečení různý malůvky, ze ho rodiče dali na klavír a on to nenáviděl. No a kde jsme teď Liame? :D nebo že Šáša se rád Koukal na Prostřeno a tak... Taky jsem potkala Neila z Brixtonu a ten říkal, ze v tom proslovu byl náznak toho, že tohle není konec... tak uvidíme no...

K Italovi se během toho nějak připojil nejakej další random Němec, kterej tam byl sám, takže se z nás začala stávat docela povedená skupinka. Party skončila, museli jsme jít na jinou a během cesty na nás začal někdo pokřikovat “ahooooj jak se mate”. Zas mě někdo poznal díky vlajce.
Byl to hodně roztomilej páreček, říkali ze byli s Keefem prakticky sousedi. A vzali nás do tý hospody autem. Říkali, ze jezdí do česká často a maj to tam rádi a tak. No a já jsem si predtim na fb nějak preddomluvila, ze prespim v karavanu jednoho týpka, ale furt sem ho ještě nepotkala. Takže jsem si myslela, že když ho nepotkám, nebo bude nějakej divnej, tak pojedu se Žanetou do Londýna. Naštěstí se objevil a byl celkem v pohodě. Furt se mi chtělo spíš jet se Žanet, ale když musela odejít asi v 10, tak jsem zůstala tam. Jenomže hned na to, co odešla, týpek vytáhl pytlíček pilulek a říkal ze sou moc fajn. Nooo okej, dej si v hospodě plný lidí :D snažila jsem se aspoň ujistit ze hlavně ať neodchází bezeme, ze bych byla v prdeli. A on ze ne ze to je jasný, ze to by mi neudělal. A taky rikal ze si myslel ze sem kluk podle mýho druhýho fb, ze kterýho veřejně brečím v těch ruznejch skupinách, tak mě to aspoň uklidnilo ze nejspis neměl žádný postranní úmysly, ze by proste ubytoval kohokoliv, i kdybych byla kluk ...
Tak jsme tancovali, bylo to skvělí. Pár lidí mi řeklo že mě vidělo v televizi a tak mi všichni kupovali piva a tak, to bylo fakt milý, ale bojím se zcekovat co v ty televizi vlastně bylo....fakt sem nebyla v pohode :/
Každopádně zahráli We LIVE forever, ale pak už mi přišlo ze hráli pořad to stejný dokola ty nejznámější fláky v ruznejch mixech... to ale nevadilo. Ten vibe byl neskutečnej, pár lidí dokonce umělo vážně tancovat. Typek co sem u něj měla spát se tam celou dobu objimal sám se sebou a byl v jiným vesmíru. Nebyl sám v tom jiným vesmíru, bylo jich docela hodně, tak jsem jim to přála :D angláni se toho prostě nebojej…
Tahleta party ale taky skončila dost brzo, už asi kolem půlnoci, ale můj typek asi fakt odletěl někam do vesmíru a nebyl tam... Což se dalo možná celkem předpokládat. Naštěstí Italovo kámoš Němec říkal, ze má booklý Airbnb a ze tam mužů jít spát. Fakt se o mě ty lidi všichni hrozné moc hezky postarali a byli milí a všechno. V tom to bylo krásný. Vlastně všichni lidi od prodigy sou hrozně milí a starostliví. Když si třeba vzpomenu na Brixton, jak jsem s váma jela poprvý <3 taky jste se o me postarali :) 
.
Šli jsme teda na to airbnb a já sem si uvědomila jak vlastně strašně unavená jsem. Celý to bylo strašně vycerpavající psychicky i fyzicky. Takže jsem hned padla do postele do úplnýho kómatu. Němec musel v 4 ráno jet na letiště, malem to zaspal… :D Takže jsem tam zůstala sama a když jsem se ráno probudila, padla na mě strašlivá tíseň, právě ta SAMOTA byla úplně skličující...
Jakoze to nebyl celý bláznivej sen, ale jsem fakt tady v Braintree a fakt ten pohřeb byl. Hrozny tvl. Cítila jsem se ještě hůř než predtím. Byla jsem sama, nebylo okolo mě stovky tancujícich lidí a skoro jsem si myslela ze to nedám. No aspoň výhoda nespaní v karavanu byla, ze jsem si mohla udělat čaj a dát si sprchu. Takže to mě vzhledem k lehký kocovině fakt poťešilo a vydala jsem se do města, kde byli zrovna trhy. Moc hezký... i břiťáci prodávají na ulici cetky z číny - je to všude stejný. Potkala jsem nějakou postarší paní, která byla celá potetovaná a měla hodně piercingů a na noze měla vytetovanýho Keefa, tak jsme se daly do řeči. Taky říkala, ze mě viděla v televizi, joooj no to mám radost fakt. A pomalu jsem se vydala na autobus na letiště....
A tady se stala poslední krásná věc. Čekala jsem na ten bus asi hodinu a prostě nepřijel. Naštěstí jsem měla spoustu času, ale po tý hodině už jsem začala trochu panikařit jakoze co a jak?!! Během toho čekání projeli 3 auta, který měli staženy okýnka a hráli jim Prodigy... no pak zamnou přišel nejakej pán, ze to asi nepojede a ze jestli náhodou nejedu na letiště, ze tam taky chtěl jet, ale vezme jo teda manželka autem. Tak mě vzali na letiště. Byl to starší pár a ta pani vyprávěla, že její syn byl taky s Keefem kámoš, když byli malí... a ze ho tam proste všichni znali a vážili si ho... tak mi říkali ze mi pošlou nějaký noviny protože je a bude toho dost, tak jsem jim dala adresu. Kdyby fakt něco poslali, to by bylo nádherný. To mi zvedlo na chvíli náladu, bylo to fakt skvělý. Slíbila jsem jim, že jim pošlu kdystak nejaky sladkosti z čech :) Na letišti jsem potkala jednu Němku z ty skupinky, ale ta fakt vůbec neuměla anglicky a já zas neumím německy takže naše čekání na letišti bylo fakt zábavný :D
No a to je vlastně konec příběhu...
fuuuuuuu měli bychom se nejdřív setkat kluci a holky. Musíme.

Ještě jednou bych vám všem chtěla poděkovat za ten hec a za nabídnutí pomoci. Já jsem vlastně kromě letenky a bankomatu kterej mě ošidil, vůbec nic neutratila. O všechno se postaral vesmír - polecná láska ke Keefovi.
Doufám, že jsem vám alespoň trochu dokázala předat ten zážitek a příště už jenom spolu! WE LIVE FOREVER

31 bře 2019, 16:19
Site Admin

Skvělý Marie, díky moc!

31 bře 2019, 16:57
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General

Zítra před mým pracovním nasazením ráno si to dám...po částech.

31 bře 2019, 18:48
Private - New member

Velkej respekt za takovouhle cestu a složení pocty člověku, kterýho jsme všichni milovali.
Já v pátek sledoval pohřeb během stěhování na essex news, kde jsem tě párkrát zaznamenal. Svojí neplánovanou chvilku slávy si můžeš připomenout zde https://www.essexlive.news/news/essex-n ... 15-2701384
Mně nejvíc rozsekal pohled na Maxima s rakví a nejvíc pak pohled na kočár s tím mravencem z květin. To jsem musel na chvilku utéct od práce, protože mi "něco padlo do oka" :(

01 dub 2019, 06:29
General

Já bych ti na to chtěl napsat něco smysluplnýho, ale prostě nemám slov. Report super, ale smutný zároveň. Koukali jsme na to chvíli na internetu...nešlo to dlouho... každopádně moc díky za to!, že si tam za nás za všechny jela a doprovodila ho na jeho poslední cestě.

Teď už toho moc nezbývá. Už jen dělat ty TPENy...

01 dub 2019, 07:04
Colonel

díky kluci. Bylo mi ctí <3
Nakonec je pro mě nejsilnější právě ta fotka jak zapaluju tu svíčku.
Chtěla bych udělat nějaký albíčko fotek, na který se budete moci podívat, ale nevím kam ho nahrát když by to byl mix fotek mých a zaroven i ostatních lidí...
On ten den byl vlastně celej uplně super. Všichni plní lásky a solidarity...
Ale ten obřad... hrnou se mi slzy do očí když si na to jen vzpomenu.
Teď už jen ty tpeny. A pro některý taky Pohody :)

01 dub 2019, 09:23
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další