Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22 lis 2019, 06:58

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Další
 Nový album - No Tourists - 2.11.2018 
Autor Zpráva
General

Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Hastrhaši, kdes to vzal? Link prosím :) Hm, takže pokud bych chtěl říct, že všecky tracky budou podobné, tak některé budou mít max. přes 4 minuty. Jedině se naskýtá možnost, že jeden z nich bude kratší interlouda (např. hlavně Boom Tap na mě tak live působil), tak jeden-dva můžou mít k 5 minutám. Tohle fabulování nemám rád :) Ale to je tím, že už se nemůžu dočkat nového alba :D

17 říj 2018, 17:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

Myslím, že jsem to četl v nějakém rozhovoru. Jinak by mě zajímalo jestli k Light Up the Sky uvedou i Františka Ringo Čecha jako autora. Vlastně ani nevím jestli je uvedený jako autor, ale bicí na desce Hrr na ně nahrával. Kašlu na to, jdu si pustit celé album Hrrr na ně.

18 říj 2018, 15:20
General

Felliks2 píše:
Pánové Champion of London a Give me a signal jsou dvě největší pecky v historii kapely

Chlape, a ty už jsi teda slyšel album? Jako ono už uniklo? Nebo jsi se teleportoval v čase v soutěži o to, aby jsi si mohl poslechnout v Prodigy autobuse nové album 24.10.?

18 říj 2018, 15:23
Lieutenant Colonel

Neslyšel. Ale nazvy mluví jasně. Tyhle dvě pozvednou album do výšin. Cece dneska jsem si Hrrr na ně pouštěl. Mám tohle album rád. Podle by měl být autorem Ringo Čech, Schelinger jen zpíval, ale nechci kecat

18 říj 2018, 16:38
Profil ICQ
General

Koukal jsem a autoři tam jsou tři.
https://www.discogs.com/composition/c99 ... 931cb876-Mám-Rád-Lidi
Tak a teď jsem si tak trošku odpověděl sám, ale na tom nic nemění, že mě zajímá jestli budou teda uvedeni na novém albu The Prodigy všichni tři.

18 říj 2018, 16:58
General

Podle BKčka by mělo příští týden vyjít na svět "We live forever"! Dále podle BK by měli být Flint s Maximem na vokálech a taky by tam měly být ňáky samply od Kool Keitha / Ultramagnetics MC's + South Central

Citace z BK:
Track length 3:43

Credits :

Liam Howlett, Composer, Producer, Writer, Mixing Engineer, Recording Engineer, Instruments - The Prodigy, Composer, MainArtist - Keith Flint, Vocals - Keith Thornton, Composer, Writer - Maurice Smith, Composer, Writer - Robert Chetcuti, Composer, Writer - Cedric Miller, Composer, Writer - Keith Palmer, Vocals - Keith Camilleri, Composer, Writer - Trevor Randolph, Composer, Writer - Prash Mistry, Mastering Engineer

Keith and Maxim are on it as well as the Ultramagnetic MC's,
South Central are also credited in the track (https://www.discogs.com/artist/226431-Robert-Chetcuti)

19 říj 2018, 06:35
General

Obrázek v příloze jsem si vypůjčil z BK fora. Lukuc, tys to normálně předpověděl :D lyrics z apple music

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

19 říj 2018, 16:06
Site Admin

no a nebo jim na apple music dělá lyrics nějakej automat :D
v některých místech to tak ale opravdu zní i když podle videa jsem se snažil si vtlouct do hlavy že ne

19 říj 2018, 21:40
Major

Ta délka alba cca. 40 minut se mi moc nezamlouvá. Možná to bude ten správný náser, ale nějaká propracovanost tracků ve stylu Massive Attack nebo Chemical Brothers? To tam asi nebude...nechám se teda překvapit. Doufám jen, že tam nebude jednoduchost. To je to poslední co bych od pana Liama chtěl. Jednoduchost nechme EDM posluchačům.

22 říj 2018, 19:18
Profil ICQ
General

EDM je skratka pro elektronic dance music, což ano je hodně široký pojem, ale spadají do této škatulky i Prodigy a Chemical Brothers. Co z toho vyplývá?..Pozor na jazyk! :D

22 říj 2018, 19:38
Major

Myslím EDM srance dnešní doby náctiletých. :)

22 říj 2018, 19:52
Profil ICQ
Site Admin

no tak mě připadá že EDM srance jsou v poslední době tak 95% veškeré hudební produkce poslední pár let ... bohužel
Velmi těžko narážím na nějakou novou dobrou hudbu a když už narazím, tak třeba zjistím, že je nová spíš pro mě ale ve skutečnosti už je to třeba pár let staré jen jsem na to nenarazil když to vyšlo :D

22 říj 2018, 23:59
General

V tomhle souhlasím s lukucem a sedlem, mám to podobně. Největší problém se současnou EDM mám ten, že já té muzice prostě nerozumím. Nedá se to poslouchat, nedá se na to tancovat a nedá se to ani pustit jen tak "aby něco hrálo", jako muziku např. do auta. Hlavně mě nehorázně sere, jak EDM kazí ryzost určitéch stylů hudby tím, že část si vypůjčí z trance, část z electro housu, pak je tam část pomalu downtempová a pak část "hip hopová" (=dnešní "úpa super kůl hopec ty vole, ti jebe?"), kde rapuje většinou nějaká rádoby drsná raperka - ale celý to dokupy zní hrozně. EDM a vůbec celkově mainstream posledních, dejme tomu 8 let, je pro mě zkurvenou záhadou. Takže pro mě osobně zaškatulkovat do toho stylu Prodigy nebo Chemiky, byť jen třeba okrajově, je normálně na vraždu :D I když třeba chápu, jak to Kufec nebo oficiální definice myslí - člověk by si přece pod pojmem Electronic dance music představil něco jinýho, než ty dnešní srance.

23 říj 2018, 06:38
Lieutenant Colonel

milhauz píše:
V tomhle souhlasím s lukucem a sedlem, mám to podobně. Největší problém se současnou EDM mám ten, že já té muzice prostě nerozumím. Nedá se to poslouchat, nedá se na to tancovat a nedá se to ani pustit jen tak "aby něco hrálo", jako muziku např. do auta. Hlavně mě nehorázně sere, jak EDM kazí ryzost určitéch stylů hudby tím, že část si vypůjčí z trance, část z electro housu, pak je tam část pomalu downtempová a pak část "hip hopová" (=dnešní "úpa super kůl hopec ty vole, ti jebe?"), kde rapuje většinou nějaká rádoby drsná raperka - ale celý to dokupy zní hrozně. EDM a vůbec celkově mainstream posledních, dejme tomu 8 let, je pro mě zkurvenou záhadou. Takže pro mě osobně zaškatulkovat do toho stylu Prodigy nebo Chemiky, byť jen třeba okrajově, je normálně na vraždu :D I když třeba chápu, jak to Kufec nebo oficiální definice myslí - člověk by si přece pod pojmem Electronic dance music představil něco jinýho, než ty dnešní srance.

Tak to mám pro tebe a Sedla výbornou zprávu. Po 8 letech si s Odrmanem uděláme koncem roku radost a vydáme si v počtu 50ks naše nové CD! Takže pokud nám pak dáš adresu, rádi ti zašleme podepsané album a budeš mít společně s Prodigy co poslouchat :-)

23 říj 2018, 09:18
Profil ICQ
General

Pánové, jak to tak poslouchám, tak se vší úctou Vám musím zdělit, že asi už stárnete. To jsou prostě ty kecy těch starých, zapšklých old-school pionýrů. Nechte to tak. Nechte to těm mladým. Však my jsme byli taky mladí a nikdo nám do toho nekecal. No a když jo, tak jsme toho starého plešatého pána prostě utřeli nějakou drzou poznámkou. Já jsem liberální, tolerantní k mladým lidem. Taky musím zmínit, že nás staré kmety nikdo nenutí poslouchat tyhle věci. A že nic nevychází? Hmm, stačí si projet Adamiczův seznam, co v daném roce poslouchal. Za mě teda nové objevy v EDM:
Onuka, Peekaboo, Confidence Man a asi bych trošku i zařadil ještě okrajově do EDM jen pár trackama z alba Life od Knowers. A to nějak nesleduji extrémně nové dění, protože jsem starý a nemám na to čas a možná ani náladu, tak si jedu ve starých bombách a přesto jsem vypíchnul pro mě celkem zajímavá seskupení.

23 říj 2018, 18:00
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 372 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Další