Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 kvě 2024, 01:39



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 394 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  Další
 Nový album - No Tourists - 2.11.2018 
Autor Zpráva
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Já jsem to jako útok nebral, spíš jsem nepochopil, jak si to myslel :) Ale od toho právě to forum je, že o tom můžem podiskutovat. To mě právě mrzelo, když jsem zjistil, že si chatujete na fejsu a tady to zeje prázdnotou. Jako OK, je fajn si sdělit bezprostřední dojmy (sám jsem před nějakýma 15 letama prochatoval milion hodin), ale naše forum beru jako definici komunity a když to přeženu, naše forum už pro mě má jakousi "duši"; už jen tím, jak dlouho ho máme. Prostě jsem čekal, že právě díky naší komunitě tohle forum tak nezdechne.

Souhlasím s tebou v tom, že na livkách mě zajímá hlavně údernost. Např. z Wild Frontiera jsem na albu odvázanej nebyl, ale live je to jedna z nej. Run a TMTTH jsou momentálně moje nejoblíbenější live, ale z alba si, nevím proč, poslechnu raději Thunder, nebo Colours. I možná proto jsem se tak těšil na Need Some1 jako na studiovku, protože na rokáči jak jsem ju slyšel, tak jsem byl nadšené.

S tou knihou to nebude tak "vostrý", jak možná čekáš :D Tuhle myšlenku mě vnukl ten Pheeewin fanzin, ale spíš to chci sepsat jako kroniku, paměti. Proložit to fotkama a tak podobně. Hlavně pro mě a pro Flinty a možná pro pár lidí odsud, který to třeba bude zajímat. Chci mít něco na pamatku, jako vzpomínku na to, co jsem díky Prodigy zažil a koho jsem potkal. A jak půjde čas dál, postupně to doplňovat. A neboj, o tobě se tam zmíním určitě :D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


23 črc 2018, 06:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Major
Uživatelský avatar

Registrován: 02 bře 2009, 23:12
Příspěvky: 274
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Zdravím všechny spolubojovníky mravence. Tak jsem se konečně dostal na fórum, tak jsem napíšu taky své subjektivní pocitky z nového tracku. Need Some1 je pro mne velmi podprůměrný track. Myslím si, že je to krok někam zpátky až k IMD. Je to velmi jednoduchý track a čekal jsem tedy, že po 3 letech od TDIME se "elektronický Mozart" pan Liam odhodlá a nasolí nám něco inovativního a složitého. Tohle je obyčejná opakovaná jednoduchost...Na druhou stranu video není špatné. Líbí se mi nejvíce okamžik, kdy ten čmoud otevře ledničku a vezme kytarku. :) A je to taky pořád agresivní. To se musí nechat! Myslím si, že na koncertech to bude dobrá prasárna a lokty budou lítat všude kolem. :D Ale to je tak asi všechno. Takže pro mne zatím zklamání... Uvidím, co nové album...ale třeba Need Some1 bude nejslabší článek nového alba. Kdo ví.. :)


23 črc 2018, 12:23
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Mildo, forum beru jako velmi důležitý kanál ke komunikaci, kde máš čas si vše promyslet a napsat svůj názor. Mě zase mrzí, že tady chodí opravdu málo lidí. Ano, já pořád tvrdím, že fb zabilo spousta skvělých komunit a malých seskupení. Jsem jeden z mála propagátorů na fb, aby lidi i sem chodili. A taky jsem na fb už vyjádřil to co jsem napsal i tady, taky jsem vyzval lidi, aby nenechali zhynout tohle forum. Mě se líbí, že je to tady takové uzavřenější. Fb posloužilo k bezprostředním dojmům, k hecování se navzájem bezprostředně. Po odehrání tracku na BBC radio 1, jsem říkal lidem: "A teď na forum ;)".

Sedlo, kdyby Need Some1 byl nejslabší track na album, tak bych zešílel a asi bych explodoval euforií. Už tak jsem napružený na nové album. Úplně mi z toho hrabe. Asi zachvíli budu potřebovat pomoc odborníka :D.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


23 črc 2018, 15:42
Profil
Warrant Officer

Registrován: 08 srp 2012, 15:02
Příspěvky: 131
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Celkem souhlasim se Sedlem. Poslouchala jsem to ted nekolikrat za sebou a proste mi to prijde trochu jako nedodelany nebo nedomysleny. Nevim, chybi mi tam Liamovo hracickovani a vrstveni. Nikdy se u niceho od nej nenudim a tak jsem byla celkem zklamana z toho, ze jsem si furt dokola u Need some1 rikala, kdy uz to teda rozjede. Ale zase si rikam, ze to treba bude jako Ibiza a zacne se mi to libit az po nejaky dobe. Presto doufam, ze album bude plny vetsich pecek, protoze jinak bych byla dooost smutna. Nad bundlem taky premyslim, proroze se mi moc libi ten autobus:D


24 črc 2018, 21:26
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Pro ty, kteří by chtěli polemizovat o tom, že se album ještě, byť jen teoreticky, může přece jen zpozdit :

https://www.instagram.com/p/Bl87Yr-nCLV ... 259blrmyoq

8-)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


02 srp 2018, 08:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Hele s Liamem se může spozdit i vlak kterej přijede včas :D
Piše album "done" ale na obrázku je jen samej chlast, jestli spíš není "done" Liam :)
no ale jako když už je termín, tak to +- nějakej den bude. Já zatím objednáno nemám, nějak se k tomu nemůžu dokopat, zatím tak občasně přemýšlím, ale začínám ze své lenosti tušit že se nakonec na přemýšlení vykašlu, zjednoduším to a prostě objednám Super Deluxe a k tomu triko NS1 a bude to :)
I když tak nad tím přemejšlím, tak vinyly nemám na čem přehrát (gramec není), CD maximálně na mikrověži v kuchyni (teda jestli ještě CD přehrává protože mechaniku v PC už nemám pár let), kazetu... (no tu vlastně taky jen na té mikrověži) tak zbývají trička na nošení a můžu si hrát s autobusem :D

_________________
I have no words... Fuckin death


02 srp 2018, 23:11
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Jinak k NS1 ... jako zatím jsem se ještě nedokopal k tomu abych si to pustil do sluchátek z něčeho jinýho než z notebooku, takže nějakou full quality jsem vlastně ještě uplně neslyšel. Aktuální stav je takovej, že to poslouchám z mobilu když jedu autem z práce nebo od bráchy z trenálu domů, takže ze šumícího repráčku mobilu a nebo velmi zřídka na PC s docela rozumně vyladěnýma repro.
No a poslouchal jsem to teď stylem "repeat 1 track" vždy cestou, takže asi tak 3-5x za den v kuse.
Jako jo není to uplně špatnej track trochu už jsem to naposlouchal, ale pořád je to tak, že bych uvítal něco "lepšího", chybí mi tam asi Liamova "genialita". Když se zamyslím nad klipem, tak mi do toho pořád naskakuje nějaká starší melodie od Prodigy, ale vzhledem k mé skleróze a aktuálnímu delšímu velmi zřídkavému poslouchání Prodigy si jaksi nevybavuju co je to zač, jediné co mi naskakuje, že to myslím byl jen live track není to věc z alba, nebo možná jen nějaky béčko, ale ono to jednou příjde.

_________________
I have no words... Fuckin death


02 srp 2018, 23:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Jako že je Liam done je víc než jasný, však každej příspěvek, co dá na instáč, je s nějakým chlastem a prachama, anebo nějakej úplně haluznej obrázek vyhrabanej kdo ví odkud :D Jinak předobjednávka novýho alba mi zas blokuje celou tu sumu v Georgovi, určitě je to zas ta autorizační platba. Asi to zas odečtou 2x a pak tu jednu smažou, já už to vidím, je to jak minule :) A pak mi tam fláknou zas nějaky poštovný, ze kterýho mi vypadnou voči :D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


03 srp 2018, 06:28
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
:D jo tentokrát to ale s kartou projde, mám expiraci leden 2020... no i když s Liamem člověk nikdy neví :D
co jsem čet tak za super deluxe je na poště docela ranec, no uvidím

_________________
I have no words... Fuckin death


03 srp 2018, 21:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
No těch 110 liber nebo kolik to chcou za ten super bundle už mi přijde fakt dost. Těch 60+pošta mi přišlo akorát. Zas tak moc ten autobus nepotřebuju :D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


05 srp 2018, 16:25
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Tak co jste si pořídili? Já CD a průhledné vinyly.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


05 srp 2018, 18:56
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
My pořídili ten 67 eurovej bundle CD+průhledné vinyly+kazeta+triko - pro Flinty, protože já mám už triček dost. Původně jsem přemýšlel, že objednám ten za 85 eur, ale tam je navíc jen ten autobus. Je to sice zajímavý suvernýr, ale 20 eur celkem drahá sranda :) Stejně už tak na nás vyrýžujou dost lovů...

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


06 srp 2018, 06:14
Profil Zobrazit autorovy stránky
Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 19 dub 2012, 08:36
Příspěvky: 442
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Hele kdyby někdo něco objednával, nevemete mi ten autobusek? :D ale napiste spis na fb prosim ;)dik


06 srp 2018, 14:18
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Za to, že si chceš psát jen na FB a ne tady, ti ten autobus nekoupíme!! :evil: :( :D

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


07 srp 2018, 06:26
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Tak Pheeew, a máš to! :D

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


07 srp 2018, 20:32
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 394 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz