Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 18 dub 2024, 01:30



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 394 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Další
 Nový album - No Tourists - 2.11.2018 
Autor Zpráva
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Zajímavý kraťoučký fill zahraný pár dní zpět v Norsku:

https://photos.jottacloud.com/share/2e5nb944

+ v nedávné době si Liam pozval pár lidí do studia, jmenovitě Olly Burdena, který má na svědomí některé kytarové riffy na TDIME nebo Brother Culture, který na TDMIE dělal vokály pro Nasty a Rebel Radio a nově přizval taky Ragga Twins.

A kdo si chce zahrát na "věřte, nevěřte", pro španělskej web zmínil, že letos koncem roku chtějí vydat novou muziku. Z toho co řekl, ale patrně nepůjde o album (patrně tedy EP). No, jestli už si do studia tahá kolaborace, tak nějáký pokrok tam asi je. Zvuk popsal jako "Evil Rave"


22 črc 2017, 18:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
Ten fill zní kurevsky dobře...pokud ta "nová muzika" zněla takto, resp. kdyby se nějaké to nové EP neslo v takovym duchu, nezlobil bych se... :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


22 črc 2017, 21:12
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
Nemusím slyšet celé alba. Stačí mi EP, ale plnohodnotné. Představuji si tak minimálně čtyři tracky. Plnohodnoté=bez remixů. "Original tracky"

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


29 črc 2017, 20:38
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
Rob Holliday opustil Prodigy, nahradil ho víše zmíněný Olly Burden.

Liam měl ve studiu další kolaborace: Dizzy Rascala a Shahin Badar, kterou známe díky jejím vokálům na SMBU. Tahle poslední spolupráce by možná mohla mít taky souvislost s blížícím se 20. výročím vydání singlu SMBU.


27 srp 2017, 10:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Sergeant

Registrován: 10 pro 2015, 23:36
Příspěvky: 46
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
https://www.facebook.com/theprodigyoffi ... =3&theater áááá singl ještě letos, album příští rok, no máme se na co těšit!!!!!!!!!


19 zář 2017, 19:33
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
Nó jenom jestli. Já bych nadšení zatím krotil. Známe dobře tahle "velkohubá" prohlášení :) Každopádně, pokud to bude pravda, zlobit se určitě nebudu :D

BTW: kurnik, to už to fórum nerozproudí ani taková zpráva?!

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


20 zář 2017, 20:10
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
strejda kufec s tím chtěl právě přijít, má problém s přihlášením... jdu to dát do kupy :)

_________________
I have no words... Fuckin death


20 zář 2017, 21:22
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
Tak a jsem zpět. Lukuc mě dal do kupy :D.
Singlu i věřím, že by mohl vyjít ještě letos, ale album příští rok? No nevím nevím. A mimochodem neříkal Liam, že z alby už končí? Mluvil, že bude vydávat už jen EP, no ne?
Mám zase plno otázek :D.
Co je to to BMG? Jasně vím o té "společnosti", ale to je jako distributor?

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


24 zář 2017, 20:37
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Novinky (post-TDIME)
BMG je jedno z největších hudebních vydavatelství, takže ano, budou mít nastarosti distribuci, PR, apod.

A ano, "Liam říkal" ...co k tomu víc dodat :D Tomu vydání alba začátkem příštího roku bych ale i věřil. Přeci jen je tohle prohlášení víceméně oficiální i přes BMG, není to plácnutí termínu v nějákém interview.

Jinak po posledním albu jsem tak něják lehce skeptický :D Těším se ale na živáky s "novym" tracklistem. Ať už to dopadne jakkoliv, na živo to bude šlapat.

Na BK fóru pak někdo postnul zajímavou hypotézu, že ta krátká doba od posledního alba by týhle nový muzice mohla prospět. Mohl by to být, řekněme, více impulzivní, živelnější sound, kdy nad jednotlivejma trackama Liam neměl tolik času přemýšlet, nepřekombinovat to. U minulý desky mi to přišlo právě takový. Když tahle deska bude zvukově přímočařejší, vůbec bych se nezlobil.

Doufám taky v nějákou pořádnou grafiku, poslední album sice mělo boží cover, ale covery singlů a merch obecně byla hrůza (s vyjímkou Jetfighter trika).

No a taky doufám v nějáký pořádný hraný videoklip. Ty animáky nebo videoklipy z živáků mě už nebaví. Tady by mohlo pomoct právě to spojení s BMG, peníze asi nebudou problém.


24 zář 2017, 21:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
Přesně tak Liam toho nakecá.. a řek bych že obecně se u něj dá fungovat stejně jako s předpovědí počasí která je cca na týden dopředu... všechno co řekne nebude a bude to přesně naopak :D
Asi bych celkem souhlasil s Adamiczem cover dobrej, zbytek nic moc a co se hudby týče poslední album se nedá říct že by mi uplně přirostlo k srdci. Je pravda že z Prodigy věcí je v poslední době nejposlouchanější ovšem nutno dodat, že v poslední době jsem prodigy moc neposlouchal :)
Ale zas naopak třeba pak budu příjemně překvapen

_________________
I have no words... Fuckin death


25 zář 2017, 10:38
Profil Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
Adamiczi: s bráchou jsme včera polemizovali ohledně nového alba, jak bude zvukově a žánrově vypadat. Právě z bratra vypadlo, to jak už jsi ty říkal, že Liam nebude mít dost času na překombinování tracků, a že z tohodle titulu může nakonec být zajmavé a žánrově nové album. Ruku na srdce. IMD a TDIME jsou si co se týče diskografie hodně podobná alba ve srovnání s ostatníma.
Jinak co se týče grafiky nebo coverů alb, tak AONO + singly jednoznačně vedou. FOTL má na druhou stranu nejhorší obal..no tfuj. V 97 jak jsi šel do obchodu s hudebními nosičema, tak byly všechny obaly rozostřené jakoby přímkami. Jsem měl strach, že mám něco z očima :D.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


25 zář 2017, 14:31
Profil
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
Jak zmiňoval Adam, BMG je součást Sony, tedy jednoho ze 3 největších světových labelů. Tím pádem věřím oběma provoláním. Liam pracuje na muzice takřka non-stop (i jeho insta to dokazuje), takže možná dopiluje co se nevešlo na TDIME a nahraje i nějaký novinky. Každopádně label s novou exkluzivní smlouvou jim bude šlapat na krk aby to bylo.
Trošku mě mrzí Robův odchod, přišlo mi, že my dva spolu konečně začínáme mít nějaký vztah :D A budu muset naučit někoho novýho na vlajku! :/
Ten fill zjí dobře, slyším v tom trošku jungle, trošku dnb trošku breakbeat. Rozhodně je to docela old school a ři tom fresh, v čem si myslím, že je Liamova největší síla, udělat moderní track s odkazem z devadesátek. Jsem nesmírně zvědav co z nich vypadne (obzvlášt byl li s nima ve studiu Dizzee)


26 zář 2017, 01:08
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
Hanzi, vidíš to? Já úplně zapoměl, že teď bude problém s vlajkou. Roba jsi už měl vycvičeného :D. Tak a vypadá to, že budeš muset znovu pracovat na tom, aby vlajka vláva :D.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


28 zář 2017, 20:09
Profil
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
Adamicz píše:
No a taky doufám v nějáký pořádný hraný videoklip. Ty animáky nebo videoklipy z živáků mě už nebaví. Tady by mohlo pomoct právě to spojení s BMG, peníze asi nebudou problém.


Souhlasim, ze by to chtelo nejaky poradny videoklip. Klipy na TDIME me absolutne neberou...

h@nz píše:
Trošku mě mrzí Robův odchod, přišlo mi, že my dva spolu konečně začínáme mít nějaký vztah :D A budu muset naučit někoho novýho na vlajku! :/


Me Robuv odchod taky mrzi - byl to sympos... ale mimochodem, kdes sebral, ze sis ho naucil na vlajku zrovna ty ?! :twisted:

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


04 říj 2017, 12:23
Profil Zobrazit autorovy stránky
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2011, 22:16
Příspěvky: 244
Bydliště: Ouběnice
Příspěvek Re: Novinky (nový album Q1 2018)
h@nz píše:
Trošku mě mrzí Robův odchod, přišlo mi, že my dva spolu konečně začínáme mít nějaký vztah :D A budu muset naučit někoho novýho na vlajku! :/


Me Robuv odchod taky mrzi - byl to sympos... ale mimochodem, kdes sebral, ze sis ho naucil na vlajku zrovna ty ?! :twisted:[/quote]

Samozřejmě je to kolektivní zásluha!!
Možná že na Pohodě, kde už si Rob o vlajku sám posunkovou řečí řekl :D


06 lis 2017, 16:11
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 394 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz