Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:49



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Další
 Nový album (30. března 2015) - novinky, info 
Autor Zpráva
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek Nový album (30. března 2015) - novinky, info
Takže panstvo, první zmínka o novym albu (ne o IMD), zakládám tedy nový vlákno (přišlo to dřív než sem čekal :)):

Jde o info z interview k jejich nadcházejícímu vystoupení na Novym Zélandu, takže dost čerstvá záležitost. Dovolil sem si menší překlad:

Citace:
Howlett řekl, že kapela - včetně vokálistů Keitha Flinta a Maxima Reality - chce koncem roku nahrát novou nahrávku s plánovanym vydánim v roce 2011.

"Nejdřív to potřebuju napsat, navíc se musíme trochu stáhnout do ústraní a dát od nás lidem trochu pauzu. Vždycky sme byli takový, takže se pak vracíme jako zjevení."

"To další (album) nezabere tolik času jako obvykle. Dost se na to teď soustředíme, takže to bude následující rok."

Howlett přiznal, že rok 2009 pro ně byl výbornej, ale soustředil se na to, aby to bylo "pořád fresh" (čerstvý).

"Nikdy nejsme až moc spokojený, protože z toho člověk jenom zleniví. Měli sme dobrej rok, jen si řikáme: "A co je další fáze?"

zdroj: http://www.stuff.co.nz/entertainment/mu ... zy-NZ-show

Je pozitivní vědět, že přestože IMD tour ještě neni u konce, tak už maj v hlavě nový album, to je dobrý znamení :) I když rok 2011 jako rok vydání bych bral dost s rezervou, máme přece s Liamem a jeho sliby svý zkušennosti, že :) Ale řikám, je to posun a dobrej začátek :)


18 úno 2010, 23:08
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 21:55
Příspěvky: 1132
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Tak ale Prodigym ubíhá čas a utíká síla.V tomhle věku můžeš z ničeho nic vypnout.Vždyť oni blbnou jak náctiletí a to v jejich věku myslím jako poklonu.Já bych se celkem přiklonil i k roku 2011(samozřejmě konec roku).Jen doufám,že zase najde úplně odlišný zvuk jako na každém albu.Protože já se celkem IMD už přejedl.Pouštím si od Prodigy jen AONO a Mescaline.

_________________
Prostě hudba,která je jednoduše nej.


18 úno 2010, 23:17
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek 
Dobré zprávy :)
to že byl rok 2009 výbornej bylo jasny... i na nich to při vystoupeních bylo vidět, že si to jak se patří užívají
jako 2011 bych počítal nejdřív druhou půlku roku... a nebo že by začali Brixtonem v zimě :D

_________________
I have no words... Fuckin death


18 úno 2010, 23:36
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Neřekl bych, že by věk a fyzička hrali nějákou zásadní roli, co se produkce týče. Ale je fakt, že rok 2011 nemusí být tak nereálný. Když si člověk vezme, že první tři alba vydali v rozmezí 5ti let... jestli fakt "chytli slinu", nadšení pro věc maj asi taky rozhodně větší než po debaklu s názvem AONO (bráno z všeobecného hlediska, já na to album pořád nedám dopustit :))

Kam se posune zvuk, to sem taky zvědavej. Doufám doufám v mnohem temnější zvuk a více elektroniky, méně kytar :)


18 úno 2010, 23:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Captain
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 14:38
Příspěvky: 233
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
tak to mě poser to jsem nečekal,samozřejmě u Liama je zapředpoklad menší opoždění s vydáním cd než jeho slova s new albem,ale i tak nebyla za naši plnou hudební pozornost,novinka která by přišla tak brzo a neočekávaně.-)) zvuk jde furt dopředu a Liam je v tom Genius.-)))))

_________________
Fuck 'em and their law


19 úno 2010, 01:27
Profil ICQ
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 30 bře 2008, 12:02
Příspěvky: 395
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
Takto dobré zprávy jsem opravdu nečekal :D v rok 2011 věřím, i když jak bylo zmíněno Liama známe a s největší pravděpodobností se to posune. Ale každopádně je super, že se o albu už zmiňují. Snad ty "noty" nebo co chce psát udělá brzy :D :D

_________________
Om Namah Narayana Om Namah Narayana Om Namah Narayana


19 úno 2010, 08:31
Profil ICQ
General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 21:56
Příspěvky: 1455
Bydliště: Levoča, SVK
Příspěvek 
Ty voe no tak to je mazec. Upřímně jsem si myslel, že IMD bude jejich poslední album, ale jestli bude ještě jedno, tak jsem myslel, že max. nějaká výběrovka, nebo nějaký lostlý věci... Určitě super zpráva. A co se týče zvuku, doufám, že to bude něco novýho, na to už jsem si u Prodigy zvykl a vítám to :)

_________________
The Prodigy are my Rhythm Of Life


19 úno 2010, 09:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 10 čer 2008, 12:37
Příspěvky: 2222
Bydliště: Brno
Příspěvek 
No popravdě výběrovka by byl trošku krok mimo protože byla výběrovka (Their Law) a po ní je jen IMD :)

... teď jsem četl dobrou hlášku na brainkilleru
něco ve smyslu jak vypočítat kdy bude nové album :)
Datum které oznámí Liam + 2 + 1 (+1 pokud je to deštivý rok)
2011+2+1=2014 :D

_________________
I have no words... Fuckin death


19 úno 2010, 11:03
Profil Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 28 bře 2008, 22:16
Příspěvky: 539
Bydliště: Třebíč
Příspěvek 
tak tohle je opravdu nečekaná zpráva. osobně budu věřit v rok 2011 a budu doufat v něco zvukově zas trochu jinýho a temnějšího...


19 úno 2010, 11:18
Profil
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2008, 10:22
Příspěvky: 506
Bydliště: Olšany
Příspěvek 
mazec jsem rád že maj aspon nějaký plány


19 úno 2010, 12:29
Profil
Private - New member
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 13:08
Příspěvky: 3
Bydliště: Pardubice
Příspěvek 
Opravdu sem nečekal že se objeví takováhle zpráva tak brzy, nicméně supera už se moc těším, jen sem zvědav o kolik se to zase udrží :D


19 úno 2010, 13:33
Profil
Major General
Uživatelský avatar

Registrován: 25 srp 2008, 10:22
Příspěvky: 620
Bydliště: Freeland
Příspěvek 
Yeaah!!. Já doufal, že ještě jedno album bude, ale nečekal jsem první zprávy už tak brzo. Každopádně bych také uvítal temnější, mental laděné album...mno necháme se překvapit.

_________________
Come with me to the dance floor, you and me coz that's what it's for,
Show me now what it's into, You got to be doing it.
And the music in the house


19 úno 2010, 14:37
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2008, 21:42
Příspěvky: 373
Příspěvek 
Já bych to vyděl půlka 2012 jak známe Liama :D Jinak fakt dobrá zpráva. A čekám že Liam nesklame jako nesklamal nikdy!!!
Tuším že někdy v minulosti planoval ještě vydat The Dirtchamber Sessions, Vol. 2 nebo se pletu? Ale to jen tak na okraj...

_________________
The Day Is My Enemy


Naposledy upravil Han.s dne 19 úno 2010, 15:43, celkově upraveno 1



19 úno 2010, 15:39
Profil
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 18 bře 2008, 18:23
Příspěvky: 1117
Bydliště: Praha
Příspěvek 
No bylo jasný, že jedno album ještě přijde... když Prodigy přecházeli v roce 2008 od XL Recordings ke Cooking Vinyl, tak sjednali smlouvu na minimálně dvě alba. A o Dirchamber Sess vol. 2 se vážně mluvilo, respektive Liam nevyloučil, že bude.


19 úno 2010, 17:25
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Brigadier General
Uživatelský avatar

Registrován: 20 bře 2008, 00:49
Příspěvky: 593
Bydliště: Příbram
Příspěvek 
21.12. 2012

_________________
If you´ve got the poison, i have the fuckin remedy...


20 úno 2010, 17:02
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 786 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 53  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz