Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21 říj 2019, 13:08

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Post-Keith éra Prodigy aneb párty ještě nekončí 
Autor Zpráva
Site Admin

Příspěvek Re: Post-Keith éra Prodigy aneb párty ještě nekončí
No tak jasny, bez soli to nebude nikdy ono :)

17 zář 2019, 11:24
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel

Tak do tohodle se také zapojím mravenčníci :-)

Upřímně říkám, že od března jsem od Prodigy neslyšel ani notu a poslední album se mě nelíbí!
Podle mě je pokračování jen otázkou několika měsíců... otázkou zůstává v jakém pojetí. Napadá mě plno možností jak to může vypadat. Verzi The Prodigy a Friends nevěřím, podle mě by to byla jasná blbost. Tisíc vokalistů za jeden GIG jako nějaká šaráda :-D

Prodigy = Liam! Tak to prostě je a vždycky bude. Hlavně hudebně. Upřímně si myslím, že oba dva "kumpáni" do toho zas tolik kecat a zasahovat nemohli. Tudíž hudebně se nic extra nezmění. Prostě na případném albumu bude zpívat Maxim + nějaké kolaborace, kterým se Liam nikdy nebránil a okořeňoval tím svou tvorbu.
Live verze Prodigy 2022 - a) budou hrát hlavně nový věci, aby se jakoby odstřihli od minulosti + věci z prvních dvou alb, kde vokál Keef neměl. b) pojedou jak jsou naučený a keef bude znít jen z reproduktorů - dřív pokud si dobře pamatuju byli v podkladu slyšet vokály, který pak naživo přezpívávali... c) vezmou nového vokalistu s nakřápnutým hlasem d) pojedou turné Maxim and Liam (the Prodigy) 1.gig bude solo Maxima se svýma věcma a hned poté bude Liam hrát něco svého, poté nakonec jako přídavek dají 3-4 věci od starých The prodigy :-) - každopádně live provedení budou muset pojmout jinat než doposud. Jestli se ještě více zaměřit na světla nebo spíš nějaký projekce...

Každopádně je podle mě blbost, aby se na to oba vykašlali úplně, když mají chuť pokračovat a když je to živý. Taky je blbost zakládat nový projekt, když už mají tvrdě vybudovanou pozici a renomé.

19 zář 2019, 11:25
Profil ICQ
Master Sergeant

Nahrazení Keitha na live gigu mi přijde hrozně nepravděpodobný.
Ne že by se podobné věci neděly, ale dokážete si představit, že nějaký týpek zpívá na pódiu:
"Im firestarter, twisted firestarter.." ?

Vždyť by ho fans vypískali.

19 zář 2019, 12:40
General

MichalO píše:
Nahrazení Keitha na live gigu mi přijde hrozně nepravděpodobný.
Ne že by se podobné věci neděly, ale dokážete si představit, že nějaký týpek zpívá na pódiu:
"Im firestarter, twisted firestarter.." ?

Vždyť by ho fans vypískali.
-- To si neumím a ani si nechci představit. Já bych ho nepřijal, vypískal bych ale hlavně Liama, že něco takovýho vůbec dopustil. Pokud budou pokračovat s tím, že Keitha nahradí někdo jinej, tak na takovej koncert ani nemám zájem jít.

Felliks2 píše:
Prostě na případném albumu bude zpívat Maxim + nějaké kolaborace, kterým se Liam nikdy nebránil a okořeňoval tím svou tvorbu.
-- Však toto je vlastně to, co jsem navrhoval ve svym příspěvku výše. Osobně se k tomuto zatím přiklaním asi nejvíc.

19 zář 2019, 16:44
General

Felliks2 píše:
Tak do tohodle se také zapojím mravenčníci :-)

Upřímně říkám, že od března jsem od Prodigy neslyšel ani notu a poslední album se mě nelíbí!
Podle mě je pokračování jen otázkou několika měsíců... otázkou zůstává v jakém pojetí. Napadá mě plno možností jak to může vypadat. Verzi The Prodigy a Friends nevěřím, podle mě by to byla jasná blbost. Tisíc vokalistů za jeden GIG jako nějaká šaráda :-D

Prodigy = Liam! Tak to prostě je a vždycky bude. Hlavně hudebně. Upřímně si myslím, že oba dva "kumpáni" do toho zas tolik kecat a zasahovat nemohli. Tudíž hudebně se nic extra nezmění. Prostě na případném albumu bude zpívat Maxim + nějaké kolaborace, kterým se Liam nikdy nebránil a okořeňoval tím svou tvorbu.
Live verze Prodigy 2022 - a) budou hrát hlavně nový věci, aby se jakoby odstřihli od minulosti + věci z prvních dvou alb, kde vokál Keef neměl. b) pojedou jak jsou naučený a keef bude znít jen z reproduktorů - dřív pokud si dobře pamatuju byli v podkladu slyšet vokály, který pak naživo přezpívávali... c) vezmou nového vokalistu s nakřápnutým hlasem d) pojedou turné Maxim and Liam (the Prodigy) 1.gig bude solo Maxima se svýma věcma a hned poté bude Liam hrát něco svého, poté nakonec jako přídavek dají 3-4 věci od starých The prodigy :-) - každopádně live provedení budou muset pojmout jinat než doposud. Jestli se ještě více zaměřit na světla nebo spíš nějaký projekce...

Každopádně je podle mě blbost, aby se na to oba vykašlali úplně, když mají chuť pokračovat a když je to živý. Taky je blbost zakládat nový projekt, když už mají tvrdě vybudovanou pozici a renomé.

Ale ta šaráda u Massivů funguje a navíc já jsem s tou šarádou konkrétně u Massivů spokojen. Ruku na srdce, myslím, že Liam do něčeho takového nepůjde. Je to takový trošku sobec. Určitě jemu a jeho managementu by jelo hlavou: "Proč platit tolik vokálistů, když to zvládne jeden MC?"

19 zář 2019, 21:33
Major

Souhlasím, že u Massive Attack to seskupení vokalistů, které všude vozí na turné funguje. Ale když jim vypadne Horace Andy a Martina Topley-Bird, kteří nazpívali většinu slavných tracků, tak jsou úplně poloviční, tak jako na Rock for People 2016. Museli překopat asi 50 % setlistu a byla to pak docela nuda. Myslím, že pan Liam a Maxim si vystačí sami. Případně pozvat pár hostů na jednotlivé turné. Dva, kteří dokážou zalepit tu punkovou díru po panu Keithovi jsou pro mne Johnny Rotten ze Sex Pistols a Iggy Pop. Obrovské osobnosti. Jeden ikona punku a druhý zakladatel punku. Ale čistě, že by si nahráli nové tracky a nezpívat nic po Keefovi. To si dokážu představit, ale věkově to je asi už u nich nereálné. Iggy 72, Johnny 63. Iggy ještě dokáže pořád kvalitně běsnit a je to chameleón a má hodně zkušeností + kolaborace např. s Underworld a Johnny se obecně hodně zajímá o elektronickou hudbu a byl myslím i dobrým přítel Keitha. Ale tohle je spíše scifi, co by kdyby. Ale ideální pro mne složení: Liam + Maxim, zpátky na kytaru Rob, bicí Leo, kolaborace Rotten + Pop :D

20 zář 2019, 06:03
Profil ICQ
General

Já si dneska pouštěl No Tourists. Ne RT ale NT :D a jsem nadšený z alba. Byla by to párádní tečka na závěr. No, ale jestli se ještě něco stvoří, tak bych byl rád, aby to předčilo mé skepse.

22 zář 2019, 18:06
Site Admin

Ono je to jednoduchy
když bude live, tak novej setlist, věci s keithem pryč a místo nich věci novy.
Hostovany vokalisty? nehrozí
Kolaborace? jo studio určitě, ale live taky nehrozí, kolik měl Liam příležitostí na různých akcích kde byli Prodigy a zároveň někdo kdo spolupracoval na tracku? moře! a nikdy se neudálo
Takže podle mě pokud bude live, tak jsou jen 2 možnosti
1 Liam + Maxim
2 Liam + Maxim + někdo nový stálý, kdo bude na x nových věcech

23 zář 2019, 22:17
Site Admin

No tak vypadá to že párty opravdu ještě nekončí a to včetně tour, jen jsem dnes náhodně zas po delší době otevřel BK
http://kepkezelo.com/viewer/jx0dzlmysk7bcozx4106.jpg

25 zář 2019, 10:40
General

Prodigyant to moc hezky napsali/napsal. Ale nečekám desku nějak extrémně brzy. Jestli vůbec příštím rokem.

25 zář 2019, 18:36
Site Admin

souhlas, napsáno výborně. Jinak si myslím, že není kam spěchat, sám ani nespěchám, prostě až to příjde, tak to příjde, ale podle odpovědi to příjde (ať už jako live nebo jako album, nebo třeba jen EP).

26 zář 2019, 12:55
Lieutenant Colonel

Jestli to dobře chápu, něco se chystá na 16.12.2019 - asi Max něco peče...
https://www.instagram.com/p/B3G-XOLhK8u/

03 říj 2019, 10:35
Profil ICQ
Sergeant

Liam dal na insta fotky jak jsou někde venku s maximem a leeroyem,,, asi se něco kuje

04 říj 2019, 11:27
General

Mohli by se vrátit k Experience/MFTJG éře, na to by ti 3 stačili. Ty vole kdyby to tak skončilo, tak to bych bral všema deseti. Věřim tomu, že Leeroy to pořád ještě umí rozbalit :)

04 říj 2019, 11:52
Lieutenant Colonel

Tak jsem to sem chtěl taky napsat

https://www.instagram.com/p/B3MK605h2Dj/

04 říj 2019, 13:50
Profil ICQ
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další