Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21 říj 2019, 17:03

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
 Keith Flint RIP 
Autor Zpráva
General

Příspěvek Re: Keith Flint RIP
My děkujeme :) Na ten mix fotek bych rád koukl. Člověk si nande na netu nějaký články i s fotkama, ale lepší je to mít pohromadě.

O Pohodě ani nemluv...jak postupně oznamujou, kdo všecko vystoupí, tak se s Flinty se těšíme víc a víc... A celkově se těšíme víc, než by bylo asi zdrávo :)

01 dub 2019, 09:30
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant Colonel

Parádní report. Přečteno jedním dechem... Děkuju

01 dub 2019, 10:55
Profil ICQ
Colonel

A nebo se necháte překvapit na soukromým tpenu. Já fakt nevím kam to dát, mám i nejaka videjka. Ty nejdou dát na rajče, fotky nejdou dát na youtube, na fb nejde udelat tajny album jen pro par lidí a ani ne vsichni ho maj. Zas davat to na ulozto aby ste si to museli sthaovat je divny.. Nevím no.

01 dub 2019, 20:18
Master Sergeant

pheeew: Moc díky za report a hlavně za to, že jsi tam jela.

02 dub 2019, 08:19
Site Admin

Přesně velký dík za zastoupení celé Czech Crew na této smutné akci. Report i když jsem přečetl zatím hodně v rychlosti v práci tak výbornej, ještě si to budu muset přečíst někdy v klidu. Popravdě i při tom rychločtení jsem měl defakto celou dobu husí kůži. Velice smíšené pocity, velký smutek a zároveň to muselo být moc pěkné. Určitě velice silný zážitek.
Jinak byla jsi natočena i do krátkýho video spotu od NME a moc se nedivím, byla jsi tam s tou vlajkou na zádech fakt dost nepřehlédnutelná :)
čas cca 0:13 https://www.youtube.com/watch?v=eg5HDtY22uU
to nejlepší je ovšem podle mě to, že se tam sjedou lidi co se absolutně neznají a defakto jediné co mají společné jsou Prodigy a tito lidi dá se říct fungují jak rodina.
To jak jsi psala že sis připadala jako kdybys snad přijela z ruska, tak to se moc nedivím, západ evropy nás bere pořád jako pozůstatek východního bloku, pro většinu co je od německa na východ je prostě pozůstatek ruska a komunistů.
Videí z místa jsem zatím moc neviděl, nějak nebyl čas, pustil jsem si tu řeč přímo z pohřbu, moc pěkné a pár reportů z různých médii.
Jen jsem tak nějak ve skrytu duše trochu marně čekal, že tam na konci vyleze někde z pozadí Keith, usměje se na lidi, a řekne "hey sorry people, what are you doing here? it was just fun!"

02 dub 2019, 23:26
Colonel

Díky lidi :)
Takze RAISE THE ROOF FOR KEEF PRAHA bude v centrále v holešovicích 20.4.
událost na fb jeste neni

03 dub 2019, 13:18
General

Když si pustím jakékoliv video, tak je tam Pheeew. Reprezentovala jsi víc než výborně. Jsem hrdý na všechny CZ/SK fanoušky, ale tahle Tvá cesta zaslouží respekt a uznání. Lidi se tam dle videí chovali strašně. Jasně, taky bych pařil, ale při ceremonii počínaje vnášení rakve do kostela, tak bych určitě nehulákal. Tohle se vůbec nehodilo. Ty jsi se chovala dle mého správně. Neviděl jsem Tě tam ječet. Jsem hrdý, že jsi tam nebyla taková trubka, jak někteří ostatní fans. Report jsem taky přečetl jedním dechem. Sem tam se mi hrnuly slzy do očí. Emo.
Ještě jednou díky.

03 dub 2019, 16:55
Colonel

Tak.. přicházím s dalším příběhem.
Je to spíš takový pocitový roadtrip...
Je to dlouhý, je to dlouhý i na mě a to je co říct...
Když nedočtete až do konce, nevadí, ale myslím si, že to sem patří. Až někdy za 10 let tohle forum otevřu a přečtu si to určitě se rozbrečim.

Udělala jsem si výlet za Žanetou do Londýna, chtěla jsem taky při tý příležitosti jít na koncert Look Mum No Computer - kdo ještě neznáte, určite to čekněte…
Každopádně Žan mi říkala, že by moc ráda jela zase navštívit Keithovo okolí a poprosila mne jestli nepojedu s ní. Není to zrovna výlet na kterej pojedete jentak s kýmkoliv žejo. Říkala jsem jí, že se na to asi moc necítím, že je to moc brzo, ale když je to pro ni důležitý, tak pojedu. Je to zajímavý ale přijela jsem do Londýna k vlastně uplně cizí holce, kterou jsem videla jen jednou a to ani ne pár hodin… a bylo to nejlepší, neuvěřitelně jsme si sedly a ačkoliv poslouchá vlastně uplně jinou muziku, tak semnou sla na elektro diy koncert a moc jsme si to užily. Je to možná prostě láska k hudbě a nejen prodigy, co nás spojuje. Samozřejmě během času, který jsme spolu trávily, jsme přišly na spoustu dašlích věcí. Takže děkuju do nebíčka za tohle skvělý potkání…
No každopádně druhý den ráno jsme měly naplánovanou cestu do Chelmsford a tamodtud autobusem do The Green Man, kde měl Keith večeři s jeho trenérem po tom co zaběhl ten rekord. Byla to zastávka totálně uprostřed ničeho a ta hospoda vlastně taky byla uprostřed ničeho… Vešly jsme dovnitř a bylo to tam dost POSH jakoze extrémě takový ..no moc hezký to tam bylo…taky to byla pořádně drahá hospoda a ted nemluvím o britských cenách, ale to byla drahá ještě nad to … No Žanet chtěla najít to místo, kde Keith naposledy seděl. Já jsem se cítila emočně naprosto příšerně + jsme se tam fakt nehodily + jsme měly trička prodigy, takže všeho lehce too much. Nechtěla jsem abychom na sebe nějak upozorňovaly, ale stejně bylo pozdě :D Žan to našla ale někdo tam seděl, tak jsme si sedly opodál a když ti lidi dojedli, tak jsme se přesunuly k ONOMU stolu. Do ted nedokážu popsat ten feel. Šíleně ale fakt nekonečně jsem se styděla a zároven mi bylo hrozně smutno. Čišník se choval jako by nic, ale celý to věděl… byl taktní. Dala jsem si pivo Ghost Ship, který údajně podle facebooku měl Keith rád, žaneta si ho dala taky i když celkem striktně nepije alkohol. Daly jsme si fish and chips a i přesto, že to bylo fakt extrémní vyhození z kopýtka, daly jsme si ještě dezert, protože to bylo nejlepší jídlo, nejlepší pivo a nakonec i nejlepší dezert EVER… každá jsme zaplatili asi 40 liber, ale stálo to za to, lol :D Byl to hodně top zážitek. A nejen gastronimeckej, prostě celkově. Navíc v části podniku, kde jsme seděly byla Keithova fotografie (ta pěkná, kde se hezky usmívá) 
Kazdopadne vydaly jsme se z hospody, ale bus jel asi za hodinu, tak nezbývalo než to dojít do Dunmow, kde Keith bydlel.. Bylo to hrozny, sly jsme podél silnice, jak nejaky mučednice…. nakonec jel nejakej bus a svezly jsme se jednu zastávku. Navíc bylo příšerný vedro a my jsme byly celkem dost přejedené… haha…
No přijly jsme k té vesnici. On totiž ten bus nejel ani dovnitř, ale jen na rozcestí odkud jsme se musely vydat do lehce zapedlé části té vesničky. byly tam krásný domy, statky, fakt nádherný to tam bylo, krásný opravdu, dá se to jen těžko popsat. Fotily jsme každý dům, ale ten Keithův nikde. Našly jsme to na googlu a podle fotek a vydaly se tam. Po cestě jsme sbíraly luční kvítí abychom udělaly kytice.. Když jsme dosly k Šášovu domu už jsme byly vcelku vyčerpané (nebo aspon já)… podívala jsem se za plot… a tam byly tam 4 psí boudičky :( na verandě povešený jezdecký oblečení… v podstatě jakoby si někdo jen skočil do obchodu. Statek je to opravdu obrovskej, domů tam bylo několik. Sošky psů, rohožka se psy… no bylo to moc pekny :(
je to dům uplně na konci ničeho, slepé zapadlé cesty na okraji vesnice…
Další zastávka našeho v plánu byla v Pleshey, kde je Lather Bottle. Hospoda, kterou Keith vlastnil, ale tam nic nejelo a bylo to asi 8 km daleko, nebo tak nejak. To jsme veděly, že nezvládnem… Já jsem tam odmítla tam jít, říkala jsem, že to celý bylo dost psychicky náročný, ať si to trošku rozkouskujeme, že to není naposled co tam jedem. Zajedem tam příště a půjdeme třeba i k jeho hrobu jestli nejaký má (jezisi to je strasny uplně to takhle rikat), ale Žaneta byla naprosto neoblomná, řekla, že tam prostě pojedem,,,, takže jsem to pak nakonec trochu hecovala abychom šly pěšky, nechtělo se mi dávat žádný peníze za taxíka i když Žan se nabídla, že to zaplatí, tak prostě se mi nechtělo…, navic uvnitr jsem stejne veděla, že uz neujdu ani krok pěšky. Hledaly jsme, jak se tam dostanem Uber nic, nikde nic, nic, bus, prostě čistý nic, jen ta cesta pěšky…. vysly jsme teda na cestu a hned na rozcesti bya hospoda Butcher’s arm. Žan navrhla ze si tam necháme zavolat taxika, že tam budou vědět, popřípadě se posilníme na další mučednickou cestu pěšky po stopách našeho drahého Keefa. Bylo vcelku vedro a vlastne to byl ten nejlepsi napad i když jsem už viděla černo v tom jak ten večer skončíme a jestli se vůbec někam dostanem aniž by nás to stálo milion milionů… Takze jsme tam sly a daly si kazda malé Ghost Ship… Zeptaly jsme se na taxi a plánovaly co s náma dál bude. Bylo to tam malinký, útulný a strašně krásný, hodně stylový. Obsluhovala tam taková hlasitá ženská od rány, co všechny znala. Později se tedy začal řešit ten taxík a my měly ty trika prodigy a už přesně nevím jak se to stalo, ale za námi seděla čtveříce místních chlápků. Nejmladšímu bylo do 40 zbytek bylo kolem 60, možná víc, byli šedivý. Už nevím jak se to stalo ale dali se s námi do řeči, poznali ta trička a začali si snámi povídat. Přiznám se, že v tu chvíli jsem byla naprosto rezignovaná, emočne vypnutá, lehce na kraji sil a po nekolika pivech ve vedru. Takže moje kognitivní fungce byly hodně snížený, natož ještě vyvíjet nějakou komunikaci… V hlavě mi jen běželo “žaneto zeptej se na něco, žaneto zeptej se na něco dobrýho, tak dělej tak se zeptej” protože jsem cejtila, že je na tom asi celkem podobně a v podstate jsme vypadaly jen jako nejaky dve divny holky z ceskoslovenska co neumi moc anglicky a sou divny protoze prijely pozde. To je ale cely jen muj pocit, snad to nakonec nebylo tak hrozný.
Ti chlápci byli samozřejmě Keithovo známí, vlastne řekli, že byli jeho nejlepší kámosši, že spolu chodili sttřílet. Dost se ptali kdo jsme a co nás přiedlo tam přijet, vysvetlovaly jsme jim situaci co pro nas Keith znamenal, jak jsme tam vzdycky chtely jet a jak jsme se potkaly napohřbu. Teda spíš Žan to vysvětlovala. Oni byli celkem ohromeni a byli celkem otevřeni nám říct temer cokoliv, ale my jsme byly doslova vypatlané. Já určitě, mozek mi rpostě nefungoval. První věc, o které vlastně začali sami od sebe mluvit bylo, že kdyz byla tour, tak Keith byl uplně v pohode, byl sober a staral se o sebe a byl vlastně uplně super a lovely…, ale jak tour skončila, on vypl, tak šíleně chlastal, byl prej doslova nezastavitelnej a párty s ním, nebo vlastně jít jen na pivo bylo uplný šílenství. Do toho tam prišla jedna paní, docela pěkná žesnká s dcerou co vypadala jako fakt dobrá MILFka, kolem 45 dlouhý vlasy, žádná kráva, chvíli poslouchala náš hovor a když oni mluvili o párty, tak se přidala a říkala, že i když šli s Keithem jen tak střílet (přeřekla se a řekla hunting, ale to jakože nikdo neslyšel) tak ze i kdyz byly v lese tak vždycky Keith pil a pak spolu pili az do noci (haha I know what you mean - no dobře pro ně :D )každopádne pak zacala vypravět i ona, pravdepodobně v tam nežila moc dlouho, rikala ze kdyz ho videla poprve tak ji překvapil jeho hlas, že ho znala z prodigy a tak ocekavala ze bude šílenej, ale v podstatě to byl velmi normální, hodný a hlavně zdvořilý můž. Když ho videla naposledy (o tom víkendu), tak projížděl okolo na koni a zamávali si..
Nepíšu tu story konverzace uplne chronologicky jak to šlo za sebou, spíš jak mi to chodí na mysl, ale když se mluvio o těch šílenejch párty s Keithem, tak se do toho zapojila i ta barmanka, říkala, že za Keitha (v době co to vlastnil) obshluhovala v leather bottle a že obcas to bylo tak sileny, že viděla z keitha too much (volne přeloženo: asi se rád obnažoval), že vždycky koupil flašku něčeho a lil to všem po stole a tak. Udajně měl rád tequilu rose. Zeptala jsem se proč vlastně prodal tu hospodu a oni rikali ze to je long story ale v podstate pry slo o to, že nektery lidi vyuzivali toho ze je slavný a hodný týpek… mluvili o lidech ktery se k nemu nechovali hezky ale delali, že sou jeho kámoši. Minimálně chodili do te hospody aby pili zadarmo a to ho prostě ruinovalo. (neřekla bych ze finančně, ale asi taky, spíš šlo o celou tu situaci s falešnými přátely, vužíváním dobroty, ale víc jsme to nerozebírali, nebo jsem tomu tak neporozumněla) Asi vic psychicky nez finance.. ale dovedem si to predstavit.. Hlavně když o něm mluvili, že byl moc hodněj a všem ve všem pomáhal. A hlavně když něco dělal, tak oto dělal naplno. To mimochodem bylo i v řeči na pohřbu, že když Keef neco dělal, tak prostě pořádně a s vervou.
Tihle chlápkové byli fakt v pohode, byli hrozně uvědomělí a takoví normální prostě nevím jak popsat ten pocit z nich…, a ty věci ám vypráveli protože nás to zajímalo, ne pro senzaci nebo pro předvedení se…, věřili jsme jim to,… ze byli Keithovo asi nejlepsi kamosi a tak ho brali jinam a platili za nej aby si uzil aspon tohle, bejt free. Žan se zeptala jestli neco nasvedčovalo te sebevražde, ale oni řekli ze v ten konkretni cas ne, ale ze normalně o tom vzdycky mluvil. Proste že vzdycky to tam nekde bylo… jnomže bohužel v tu chvili jsme to nemohli rozvést nejak vic, protoze prijel náš taxik a my se musely rozloucit :/
Vůbec jsme nečekaly, že někoho takového potkáme. Samozřejmě když jsme pak seděly ve vlaku do Londýna, tak nás napadalo miliardy smysluplných a důležitých otázek.. Samozřejmě jsme vděčné za celou story co se nám stala. Hlavně teda já, protože já jsem byla ten, kdo to celou dobu lehce sabotoval, neboli celou dobu neskrytě odmítal :D
Tim skončila story z Butcher’s arm… ale vlstně ne!
zapomněla jsem tam zakomponovat taky to, ze jsme resily proc prodal ten motorkový team, udajne keith měl sen - jeho nejvetsi sen byl vlastnit yamaha team, takže prodal tamten a resil ten novej…
tak jsme se zeptaly, jestli ti chlápkové někdy byli na Prodigy, tak se smáli, že jasný, že je keith někdy v roce 2015 vzal do backstage v Londýně, koukali se na koncert zpoza podia a byl to nejlepší co kdy prožili, strašně silný čkoliv nemaj vztah k té hudbě. Pak vyprávěli, že Keith takhle jednou dal lístky všem místním a svezl je na koncert autobusama, že tam šli uplně všichni, i lidi z kostela, co šli rovnou se špuntma v uších, ale šli ho prostě podpořit i když by na něco takovýho nikdy nešli - třeba starej farář. Smáli se, jestli tam byl někdo starší než jsou oni a shodli se, že jo, že asi právě ti lidi z kostela :D Taky jsem zapomnela do příběhu zařadit to, že se Žan vlastně zeptala co je teď s tím domem…prý ho má v opatrování nyní jeho otec. Doslovně by se Keef prý obracel v hrobě kdyby to věděl… Prý se nesnášeli. Bohužel vždycky když jsme načali něco důležitého tak nás někdo vyrušil, nebo se začalo řešit něco dalšího, nebo jsem prostě neměla až takovou schopnost to vnímat.
Tak zpět do příběhu - po rozloučení:
Jely jsme taxikem a ten typek nebyl místni, takže jsme mu říkaly o keithovi, ze tam bydlel a tak. Taxikář byl z toho celkem prekvapenej, ale prodigy znal, bavili jsme se o albech a tak. Prijeli jsme do Leather Bottle (nemuseli jsme platit - nevim kdy a jak to Žaneta domluvila, ale tady presne zacalo kolecko stesti jak se o nas Keef zhůry postaral)
Já vlastně pořád píšu o tom jak Žan něco vyhrotila a mě se to ve skutečnosti moc nechtělo. Je to tak nechtělo se mi, ale já jsem ráda, že se nevzdala BYL TO SKVĚLEJ VÝLET fakt nejlepší. :) holt je vždycky někdo trochu víc ujetej a někdo trochu grumpy, kdo je pak nakonec rád :D tentokrát jsem to byla já byla, ten kdo byl trochu bába/bábovka, nebo prostě grumpy Marie :D
díky ŽAN!!

Leather Bottle…
Přijely jsme teda tam a bylo to tam malinkate, dvě místnůstky s nízkým stropem a pár stolíků. Opravdu na to jak je to velky barák, tak hrozně malinkatá hospůdka. V Butcherś arm říkali, že od té doby co to neměl Keith tak to dost upadlo. No co si budem povídat, bylo to tam vcelku hnusné oproti všem těm fancy anglickým podnikům, které jsme viděly předtím. Neměli na čepu Ghost ship a ani nic zajimavyho. Měli jen fish and chips a fakt hodně podivnou holku za barem, jakoze fakt hodně podivnou a ještě podivnějšího majitele, ale toho jsme potkaly až potom….
Nevím čím to je, ale prostě tady v británii nemám moc signál, v takovejc prdelích skoro žádnej signál a uvnitř budov bývám většinou uplně bz připojení. (zlatý drahý česko a jeho tarify, který maj ale normální pokrytí) hned jsme pochopily, že byla špatná volba odcházet z Butchers arm, taky vzhledem k našemu hladu a omezené nabídce jídla v Leather Bottle.. :/ a taky to, že fish and chips jsme si daly uz predtim :D
dál taky ke zjištění, že už nejezdí ani ten bus, kterej byl blíž ke Keefovu domu.. prostě jsme tam uvízly.. řešily jsme co máme dělat. Žan seděla venku , řešila dopravu a já mezi tim objednávala Tequila rose, který jsme do sebe hodily 3 nebo 4. Nervy to byly nekonečný. Částky za taxíky byly astronomický a naše zoufalství a hlad a smutek z toho, že jsme nezůstaly v předchozí hospodě se silně prohluboval. Pro mě ještě smutek z toho, že tam vůbec jsme, protože nic z toho se nemělo stát (ve smyslu keefova smrt) …smířily jsme se s tím, že dáme milion za taxía a do nedalekýho města a další milion za vlak do londýna, kterej jsme si nekoupily předem přičemž to většinou způsobí uplně nesmyslnou lastminute částku. Tahleta scéna probíhala docela dlouho, protože v mezičasech a hroucením se nervama jsme si dávaly ty drinky nebo se snažily si nějak odpočinout a uklidnit se… během toho probíhala na pozadí další scénka, protože chvilku po nás pomalu přicházela osmičlená skupinka trošku “burančtějších” místních, kteří se uvelebili u stolu vedle nás. Nechci je nějak snižovat nebo něco, nakonec byli super, ale prostě nebyli tak “classy” jako ti předchozí… My jsme je pozorovaly a během relaxace jsme je lehce komentovaly, protože to byl oproti předchozím podnikům opravdu skok uplně jinam. Asi jim neunikla naše trička protože když všichni zasedli, tak jsem měla pocit, že se bavili o Keithovi, ale ne nijak moc, jen že je to such a shame he is gone a tak.. nic specialniho. Prostě jsme jim ho připomněli. No teda asi hodinu na to jsme teda ustanovili finální krizový plán, tak nás oslovil jeden usměvavý chlápek z té skupinky vedle nás, byl jednoznačne nejstarší .. (55?) a nejrozumnější, že teda si všimli ze jsme tam asi kvuli Keefovi (chlápek v modrym svetru)…ale tím jak jsme už byly z toho všeho unavené, tak moc nevim jak ten hovor probíhal, ale seznámil nás s tim majitelem (coz byl fakt divnej typek kterymu jsme byly uplne uprdele, o to ale nejde, prostě byl divnej). Žaneta si ty jména pamatuje, popravde ja ani vubec nevím, že jsme se nejak predstavovali lol :D no proste jsme mu řekly, že jsme z Čech, co tam delame a jaky mame problem a on že to vyreší, že nam obejdnaji taxika a bla bla… a my že ne že diky… a on ze ne že nam ho objednaji a my ze ne že je to v pohode (nechapu lol, byly jsme tak mimo a tak rády, že už máme konečně plán, že jsme odmítly pomoc, která by nám to ulehčila, spíš už jsme se ale nechtely s nikým bavit a prostě jen vypadnout) … a stejně jsme si tam jestě na chvíli sedly a daly jsme se s nimi do řeči…ddálit ten dopravní pain.
a uplně hned z prvních vět bylo jasné, že tohle jsou přesně ty lidi, o kterých mluvili ti chlápci v butchers arm. Nebyli zlí nebo tak, byli super, ale první věta kterou řekla jedna ženská byla : jezismarja to je takova skoda ze keef umřel, on byl tak hodnej vsechny nás tu zval na drinky. On vzdycky přišel a rovnou kdyz videl ze mas drink, tak ti objednal dalsi., to na něm bylo fakt nejlepší hahahahaha” přesně takhle to řekla…(ženská s vínem)

pak tam byla ještě žena chlápka v modrym svetru, ta byla celkem v pohodě… vubec ten starsi par byl takovej víc ok, mluvili třeba o tom že si povidali s Keithem o životě, modrej svetr právě říkal, že se potkali v Green man o víkendu a bavili se s Keefem o tom, že je docela unavenej z toho všeho a tak. Mimochodem ta předchozí skupinka i tahle se ptala jestli jsme byly v Green man tak je to asi nejaky must go. Kazdopadne me se po nekonečnu cukru v tequila rose zacaly lehce zlepsovat smysly i komunikace … Nemyslim, že bych byla opilá, to asi ne, spis to smazalo tu zoufalost a vycerpání, přidalo trochu cukr a timpadem i energii :D
Tak tam sedíme, kecáme o věcech a postupem, času začalo bejt všechno tak nějak lepší, byla to docela zábavná konverzace. Ti lidi taky říkali, že Leather bottle dost upadla, po tom co to Keef prodal, ale že je tam pořád hodně věcí “po něm”. Třeba stěny na záchodě a ještě nějaký věci, který on navrhl…
Ptali jsme se co rád pil, tahle skupinka řekla, že pivo nebo i víno, ale spíš vlastně uplně cokoliv. Ptaly jsme se jestli někdy byli na Prodigy, tak nám vyprávěli taky tu storku, že Keith jednou vzal na koncert celý okolí, ale myslím, že říkali že tam nebyli. Jen jeden týpek říkal, že tam byl, ten to měl asi rád. Pak ta ženská s vínem, začala říkat jak byl Keith zlatíčko, že my jsme tam přijely kvůli tomu, že ho známe z kapely, ale oni ho znali jako normálního člověka a to on měl právě rád, že tam měl tu komunitu lidí co se o tu hudbu nezajímali, ale šlo tam o to jaký je. Pak žena modrýho svetra řekla neco jako “obviously he was more wealthy than us, but he was still one of us” čímž týhle skupince kompletně podkopala špetku milosti co měli ve smyslu vztahu ke Keefovi.
Docela říkali, že Keef si dával rád couple of splifs, což je podle mý angličtiny to, že rád hulil…
A taky, že se nejčastěji dopravoval na koni, že vždycky z hospody jel na koni, protože kůń ví kde bydlíš a vždy tě doveze domů i když jsi v jakymkoliv stavu. “he had horses or porshes” porše tvl, nevím jak se to píše, dobrý auta nebo koně prostě. Aže zkrátka odjel domu vždycky uplně namaděru a ideálně vždycky až jako poslední.
Nevím jestli to bylo v přímý návaznosti na to, ale týpek od ženský s vínem řekl, že nás sveze do nedalekýho města odkud můžem jet vlakem do Londýna, že má super firemní auto. Super, to se hodilo, to byla vlastne naše ultimátní záchrana, ale šlo tam dost o to auto. Uplně nový sportovní mercedes. Nám to bylo samozřejmě úplně jedno, byly jsme rady, že se světem.Nechci snižovat míru pomocnýho aktu, ale šlo tam o to auto prostě :D protože když ten typek pak s tim autem pro ás přijel tak o něm mluvili a všichni se na něj šli podívat…
Každopádně chlápkovi od ženský s vínem vděčíme velmi :) Tím jsem tedy předběhla půl příběhu a dostala se rovnou k tomu, že vlastně na konci bylo všechno ok a my jely domu uplně normálně a to jen díky solidaritě místních lidí. Když si vzpomenete na můj příběh z pohřbu.. je tahle oblast essexu asi nějak karmově postižená. Lidi jsou fakt neuvěřitelně hodný tady. A nebo se o nás prostě postaral Šáša.
Předběhla jse sice půl příběhu ale s časovým odstupem, se kterým to píšu samozřejmě mizí detaily, ale jedna věc mi ještě zůstává v hlave a to ta když jsme se bavili o nějakých issues, tak ti lidi říkali (myslím, že to nějak naznačila možná i ta předchozí skupinka a osobně to vnímám jako velký problém, který v životě Keitha mohl lecos nastartovat), že velký problém bylo to obvinění z ubližování zvířatům. Mluvili o tom videu Anonymous a celý týhle věci, údajně to v tu dobu bylo hodně ostrý a i dost místních bylo proti němu, prý mu vyhrožovali a nejen jemu ale že DEATHTHREADS dostávala i jeho máma…
No to by bylo pro teď asi všechno, myslím, že Žaneta bude mít lecos k doplnění nebo možná i ke změně, protože si myslím, že elou dobu vnímala lépe než já, navíc její komunikacční schopnosti jsou uplně jidne po několika letech života v UK, takže určitě proběhne nějaký edit, po tom co to pošlu i jí.
Zbytek večera dopadl celkem dobře, dokonce ani ten vlak nebyl tak drahý a po cestě jsme už jen reflektovaly to co jsme zažily :) BYLO TO SUPER

EDIT 1:
Chlápek v modrém svetru z druhé skupiny říkal, že tam TIME TO TIME přijeli nějací fanoušci za Keithem. Bylo to prý vždy poznat protože moc strangers se tam neobjevovalo a bylo na nich poznat, že tm seděj a jsou nervózní... Keitha to vždy potěšilo, pozval je třeba na drink a vyfotil se s nima, ale nekamarádil se s nima moc. Ta hospoda nebo tadyto okolí byl prostě jeho osobní space. Ale si milionkrát zopakoval, ze kdybychom přijely my, tak by jsme se mu urcitě líbily a náš náš příběh hlavně a bla bla.. (náš příběh vzniknu protože keith už není sakra!) pak behem hovoru furt opakoval jak keith byl normální a dosazitelnej, vlastně začal neustále opakovat, že je škoda, že jsme nepřijely.. TVL když to rikal po třetí tak uz jsem se fakt málem rozbrecela, musela jsem mu rict at uz to neriká, protože to už bylo trochu to much. A on furt... ze byl tak srdecnej bla bla a ze by udelal tamto a tuto.. ach jo. tvl...

edit 2: Nepamatuju si uz jestli jsme se bavili sprvni skupinkou o Maymi, ale v Leather bottle jsem se na ní ptala, jestli tam taky byla, jestli ji někdy viděli a všichni řekli, že ji nikdo z nich nikdy neviděl...

Naposledy upravil pheeew dne 15 čer 2019, 21:11, celkově upraveno 3

13 čer 2019, 18:19
Captain

Pěkný počtení Marie. Díky :)

13 čer 2019, 21:30
General

Na jeden zátah. Hltal jsem to. Díky.

14 čer 2019, 23:40
Site Admin

Už jsem chtěl napsat, že nám to forum po Keefově smrti nějak umřelo a popravdě jsem sám byl teď časově totál mimo, takže jsem občasně jen nahlídl jestli je něco nového.
Moc pěkné počtení, rád čtu takové věci, protože je to popis něčeho co se stalo ale hlavně taky jak to celé dotyčný vlastně vnímal. Uplně něco jinýho než číst "nějakou knížku".
Když už se někdy něčeho takovýho zúčastním, nikdy nelituju peněz kolik to stálo apod. protože toto bývají velmi silné zážitky a člověk si je pak pamatuje.
Není to prostě jak jet na x-tý koncert Prodigy. Je to poznávací zájezd, kterej není organizovanej někým, je to poznávací zájezd kterej píše život.
Děkuji za pěkné počtení

16 čer 2019, 12:47
Colonel

díky :D
No taky jsme nelitovaly, alespon teda ne v The Green man. Ale pak hrozilo ze kdxž to nepůjde hladce, jak jsme si myslely, tak se proste reálně nikam nedostanem rpotože na místní poměry jsme ani jedna z nás klasicky neměla ani floka :D Nakonec to šlo hladce, ale jinak než by člověk plánoval.

16 čer 2019, 17:14
General

Co si myslíte o té fotce na instagramu? Pojďme o tom polemizovat. Řekl bych, že ti dva dobrmani jsou jakože Liam a Maxim a že maj v plánu stále kousat :D Teda, že budou nějakým způsobem pokračovat. Možná, že ještě něco vydaj... :lol:

25 čer 2019, 06:34
Site Admin

jako možné to je, těžko říct, mě nikdy ty fotky na instagramu "jako nějaká vodítka" nedávaly moc smysl a vše byla jen polemika :)

Jinak Milhauzi, jsi pořád v Levoči? 5.7. - 8.7. budu v Tatrách na Štrbským plese, bohužel jen tyto dny, měl jsem tam naplánovanou dovču na 14 dní a zaměstnavatel na poslední chvíli nedovolil :( tak bysme se kdyžtak mohli nějak slézt na chvíli

25 čer 2019, 15:30
Site Admin

Tak to vypadá že Maxim kutí něco sólo
https://www.instagram.com/p/By9mT66B5mw
https://www.instagram.com/p/BzEFm84h0Tg

26 čer 2019, 14:28
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další