Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 16 led 2019, 03:35

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 358 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 Nový album - No Tourists - 2.11.2018 
Autor Zpráva
Private - New member

Příspěvek Re: Nový album - No Tourists - 2.11.2018
Kufec píše:
Folktronika, proč ne. Já se pobavil. Nevěřím, že jsi to spíchl za víkend, ale možná máš na to skily. Každopádně dobrá práce. Takový remix bych na tenhle track nečekal. Překvapil, pobavil ;). Díky.

Diky!) no a nejake tie skilly uz mam, uz nie som bohuzial najmladsi, heh, ale je pravda ze som na tom pracoval uz v piatok vecer, ked som si tu o tom precital ze sa deje nejaky contest.

Ironia je, ze Timebomb Zone je pre mna z noveho albumu zrovna track z najmenej oblubenych (hned po Resonate), hlavne teda koli tomu scooter vokalu.

10 pro 2018, 17:06
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

Ty vole co to kurva je :D :D tam už chybí jen, aby zazpíval Nohavica s vyhuleným a prochlastaným hlasem. A ten výbuch na koncu, to si zabil. Připomíná mi to jak Ross z přátel jamoval na klávesách a nakonec tam vždycky dal výbuch :D Jako hudebně je to pro mě naprosto nestravitelná věc, ale zároveň je to jeden z nejgeniálnějších remixů, co jsem za poslední dobu slyšel :D

10 pro 2018, 18:36
Site Admin

OMG that's the Funky Shit ! :D tak tohle jsem teda taky nečekal. Hudebně uplně mimo mě, ale takhle z prdele dobry. Tim nechci říct že je to špatnej mix, naopak, nápad dobrej, zpracování taky, jen prostě hudebně totál mimo mě

10 pro 2018, 22:50
Lieutenant Colonel

Tak pánové, dneska při ranním pobytu na WC a již několikátém prohlížení bukletu No Tourists, jsem získal jistotu toho, že nás čekají ještě 3 jejich alba, aby jich měli celkem 10!! Jak tam na mě z autobusu svítí ta sedmička, tak to vidím velice reálně.

05 led 2019, 09:11
Profil ICQ
Lieutenant General

Tak abychom se dostali k desítce, tak bude Liam potřebovat ještě minimálně 15 let a to třeba Maximovi bude už kolem 67 let. Hmm jestli i v tomhle věku budou koncertovat, tak to bude sranda no a já budu už taky zralý padesátník :D.

07 led 2019, 18:23
Site Admin

Felliks: a to jsi zjistil z bookletu nebo tě osvítila hnědá svatozář, nebo ti to snad řekl duch svatý, který z tebe na WC vyšel? :D

08 led 2019, 10:37
Lieutenant Colonel

:-) :-) Booklet i duch (puch) co že vyšel hovořil zcela jasně. Myslím, že 10 alb je krásná meta, kterou mají na dosah...
:-D

09 led 2019, 18:25
Profil ICQ
Private First Class

No, chlapi, dlouho jsem poslouchal a uvažoval co k albu napsat,,,,,ale v podstatě vše již bylo psáno.
Dost mě serou hlavně dvě věci:

1) Mizerný mastering a kvalita 12"LP posledních novodobých alb, tuším že je to po přechodu na nové mašiny Liama....je to opravdu škoda(poslouchám na studiové technice, takže tam je slyšet vše)

2) Doslova odfláknutý track RESONATE který má obrovský potenciál, ten vokál je šílený:) ale možná je to naschvál a bude nějaký remix...

10 led 2019, 15:01
Site Admin

tiem:
1. tak to su klidný :D jelikož 12" mám ve sbírce opravdu jen jako ve sbírce protože nemám gramec, takže co mi přišlo kdy zatavené zůstalo zatavené
mastering alba jako takový si myslím, že je v háji skoro všude nejen u Prodigy, částečně protože Loud war. Sice už jsem možná taky nahluchlej, takže často si některých věcí třeba nevšimnu, ale když se člověk podívá na grafické znázornění tracků třeba v nějakém editoru, tak málokdo využívá celý rozsah, většina bych řek že využívá tak možná 1/3 - 1/2 potenciálu - bohužel.
NT vlastně u mě zůstalo zataveny zatím i CD i kazeta, jediny co jsem rozdělal bylo balení s autobusem. Když už to pouslouchám to z FLAC upirátěných z netu :D
2. ono tam má víc věcí potenciál, respektive spíš jsou to jen "věci s potenciálem" i když v tomto směru bych srovnával nesrovnatelné (myslím jako srovnání s prvními 3 alby třeba :D )
je to teda dáno hodně tím, že tracky jsou mnohem jednodušší než dřív. Naštěstí už teda neudělal prasárnu jako na minulém albu, teď mám vokno jak se vlastně jmenovalo.... ajo .. TDIME jsem si fakt musel otevřít discogs a podívat se ... něco je špatně :D
Na TDIME mě strašně štvalo... nebo ještě štve, že často začne track nějak ... něco jako intro třeba 10 15 sekund ... a pak se najednou utne uplně změní a pak celej zbytek tracku jakoby k tomu začátku vůbec nepatřil. To naštěstí u NT není.
To mi připomíná, že jsem od lucemburska vlastně NT neslyšel :) ... sakra a já nesepsal ani ten report, to už je docela doba.

11 led 2019, 18:18
General

Kufec píše:
Tak abychom se dostali k desítce, tak bude Liam potřebovat ještě minimálně 15 let a to třeba Maximovi bude už kolem 67 let. Hmm jestli i v tomhle věku budou koncertovat, tak to bude sranda no a já budu už taky zralý padesátník :D.

I kdyby začli vydávat alba jednou za tři roky, tak i tak na to potřebujou +/- 10 let a to už se mi fakt nezdá. Jako alba, i kdyby byly krátký jako NT, dejme tomu, ale Prodigy jsou koncertní kapela. Tím pádem to fakt už nevidím na nějaký dlouhý hraní / vydávání. Dyť jsou to už víceméně padesátníci a dovádět na pódiu do šedesáti v jejich stylu prostě nejde :D Podívejte se na nějaký livka z poslední doby, anebo zavzpomínejte na poslední livka, kde jsme byli. Jako jo, show předvádí ještě pořád obstojnou, ale Keith už je oproti dřívějšku tak 10% (přijde mi někdy trochu "línej", jako by ho to už nebavilo) a i ten Maxim se mě zdá, i když ještě dokáže vykopnout do výšky, že už křičí a pohybuje se míň. Liam sice jen stojí a blbne si za mašinama, ale i on už mi přijde poloviční oproti třeba 90. létům, kde to všechno ještě neměl zautomatizovaný a všechno si musel vyloženě oběhat. Nevím nevím, vidím to ještě tak na pár let, třeba jedno album. Ale možná nás překvapí :) Možná budou na pódiu ještě o berlích :D

14 led 2019, 07:40
Lieutenant Colonel

Hele co se týká live vystoupení tak tam je to podle mě teda razantní sešup - hlavně co se týče Keitha a Maxima. Maxim byl dříve víc spontání, teď opakuje 3-4 věty 1000x za gig. Keith už pohybově taky nic moc extra. Mají prostě už svůj věk a třeba už to pro ně přestává být i zábava. Přijde mi, že ze zábavy se stala práce...
Jinak podle mě ještě nějakou dobu jezdit po světě budou. Jen se více a více bude proměňovat jejich show. Už i teď je to znát. Dříve nebylo tolik světel a vyzuálu, obstarali si zábavu sami - postupně přibývá světel a "píčovinek" aby se něco dělo, protože to hoši neutáhnout tak jako dříve.

14 led 2019, 12:29
Profil ICQ
Private First Class

Lukuc:

Jj, vím o čem mluvíš. Hlavně u minulého alba na konci tracku brutální nájezd a po minutě konec.....atd. No a toto album je dost krátké, jako poslední cukání před smrtí(doufám že né) Liem to tak asi prostě chce, s tím nic neuděláme a všichni stárneme(taky už mi není dvacet)
Teď jsem projel na rychlo všechny 12"LP alba a skutečně to poslední má zvuk na hovno, objednám ještě obyčejné LP(mám limited) a uvidím jaké to bude.

15 led 2019, 20:13
Private First Class

milhauz:

Co se ti nezdá? Podívej se v jakém věku hrají Kraftwerk, je jim okolo 70let... :)

15 led 2019, 20:18
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 358 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24