Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 26 úno 2020, 15:38

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 The Prodigy live @ Fezen festival 26.07.2018 
Autor Zpráva
Warrant Officer

Příspěvek Re: The Prodigy live @ Fezen festival 26.07.2018
Kluci, i kdyz jsem s vama nejela, tak po vasich reportech jak kdybych tam byla. Dost jsem se pobavila, diky za to. A souhlasím, ze uz to chce neco novyho live, je to lehce predvidatelny.

31 črc 2018, 23:13
General

Do toho posledního koncertu v srpnu (31.8.) budou podle mě hrát to samý, takže už nemá cenu asi nic vymýšlet. S novým albem bude nová tour a tam už budou nové tracky, věřím tomu. Už vyhlížíme termíny 8-) :-)

01 srp 2018, 06:31
Profil Zobrazit autorovy stránky
General

Já věřím, že tour odstartujou kolem listopadu, ale asi na ČR se určo nedostane. Toď moje prognózy. Myslím, že až v roce 2019. Do zahraničí se mi už nějak ke konci roku v zimě nechce jet. Sice to mluvím teď. Kdo ví jaké potutelné plány se mi urodí v hlavě a jaké koncerty se nakonec vyvrbí.

01 srp 2018, 14:17
General

Mám na tu novou tour úplně stejnej názor jako ty. Ale co se týče koncertů v zimě, tak pokud bude tento rok Brixton, Wembley, nebo podobná akce a pokud nám vyjde dovolená, jdeme do toho O:-)

02 srp 2018, 06:48
Site Admin

Kua Milhauzi... to je dlouhý jak dálnice, kdo to má po nocích číst? :D no dnes to bohužel asi nedám... tak později ale určitě přečtu.
Ale když tak čtu ostatní reporty začíná mi to trochu připadat, že začínáte jezdit na Prodigy samozřejmě na Prodigy, ale možná už se to začíná trochu víc přiklánět k tomu že tam jedete hlavně kvůli té partě, která se tam sleze, protože právě ta parta je to super. Mě koncerty moc nevychází a vzhledem k setlistu to uplně neřeším a termíny jsem moc nezjišťoval protože času je prostě málo a mám k tomu vzhledem k velmi aktivnímu sportu trochu jinej přístup, kterej to odsouvá tak nějak na druhou až třetí kolej, ale tak uvidíme co se v budoucnu naskytne a na nějakej koncert ještě určitě vyrazím.

02 srp 2018, 22:58
General

Tak jako rozepsal jsem se, to ne že ne - ale i tak si říkám, že jsem nezmínil úplně všechno, co bych možná chtěl. Ale to už by to pak nečetl nikdo :D

03 srp 2018, 06:24
Site Admin

určitě přečtu raději jsem si to nechal i v prohlížeči otevřeny.... jen ještě nevím kdy :)

03 srp 2018, 21:01
General

Hmm, tak oproti Maďarsku dali Prodigy v Rumunsku místo GYFO EITP a místo Their Law dali No Good. Dle:
https://www.setlist.fm/setlist/the-prod ... b6b0a.html

05 srp 2018, 10:51
General

No vida, tak ten odhad, že budou hrát to samý, nám nevyšel. Ale stejně je to jen minimální změna. EITP bych každopádně chtěl někdy slyšet live. Ještě jsem neměl tu čest :)

05 srp 2018, 16:22
General

Já jo :P. Nepařil jsem na něj. Natočil jsem si jej. Takový můj menší milník. Londýn, dobrá zkušenost.
https://www.youtube.com/watch?v=VHvZuUYpTqQ

05 srp 2018, 19:12
Colonel

Jo no tak já si tedkon jdu přečíst to dlouhý jako dálnice, ale pak asi nebude potřeba nic dodávat. Jen snad bych zatím řekla, že ten srb se jmenoval Zdravko :D

Ok tak jo :) přidám svůj pohled
Když jsem vás vyzvedla na Nyugati, tak jste vypadali celkem dost zmateně a neorganizovane, samozřejmě je to v pořádku k tý párty jakou jste si po ceste udělali :D O to zábavnější pak byla třeba cesta na další nádraží, žeee?
V tom silenym vedru neměl nikdo z nas sílu něco moc řešit a tak nas z vlaku ani nevyhnal smrad z chcanek, ale je pravda, že Gengyho omráčení bylo fakt veliký :D
Když jsem dorazila na festival, byla to celkem facka, zatímco v Budapešti není absolutně problém se domluvit, tak out of Budapest je to uz sakra problém. Samozřejmě vůbec nic v angličtině a naprosto selhávaly i banální pokusy o mikrokonverzaci.... Šla jsem se tedy poflakovat po festivalu, vlastně mě celkem bavilo to složení návštěvníků, z velký části to byly chapi v džískách a s dlouhejma vlasama, ale samozřejmě každej jsme nějakej žejo ;) Ale rozhodně nikdo nevypada, že by šel na prodigy...
Moji počáteční úzkost roztála plznička, kterou dokonce VELMI PŘEKVAPIVĚ vcelku ok načepovali, dala jsem si jich hned několik samozřejmě a uplně jsem zapomněla na to, že jsme celý den nejedla. Bylo mi vážně příjemně!
No jak jsem se poflakovala sem a tam, narazila jsem na skupinku takovejch divnolidí, chvilku jsem je z povzdálí pozorovala a ANO ANO je to madarská prodigy crew :D Lehce přiopilá jsem za nimi hned vyrazila a byli moc fajn, vyráběli transparent s autobusem, trochu jsme pokecaly a já jsem byla ráda, že zastoupení žen je teda mnohem vyšší než v našíí crew. Byly to takový maminky, ale vsichni, říkám všichni bylí víc nebo mín potetovaný kerkama prodigy... Jeden typek mel potetovaný nohy i ruce prodigy a tak to se mi zdálo hustý. Jedna mamina měla na zádech obřího mravence a druhá na ruce nápis prodigy a jinak zadny kerky neměly to bylo vcelku bizarní :)
Daly jsme si s holkama palenku a dalsi pivka :D .. furt bylo 7978575487 stupnů... no perfektní :) Pak mě přišli zachránit Flinty s Milhauzem a šli jsme do první řady a všechno bylo dobrý. Chtěla jsem si udržet hladinku tak jsem si furt chodila pro piva nebo čurat ... njn život už je takovej :D Zdravko byl moc fajn, fakt blázen, chuděrka tam sušil, svýho místa se nechtěl vzdát s rizikem možný nutnosti na toaletu, takze se ani nenapil celou dobu.
Noo ano kdyz probehla hádka s madarkama, snazila jsem se s nima domluvit mojí nesmírnou madarstinou obsahující pouze slova jako NEM, IGEN, ORBÁN (aspon se mi podarilo zjistit jestli ten politik co tam prisel je čurák nebo menší čurák a byl prej menší čurák) a pak jeste Kicsi, Nagy, szerelem a hlášku z metra, která nevim jak se píše :D takze o zábavičku bylo opravdu postaráno... Ani jsem si nevšimla, že kluci ještě odešli, myslim, že v tu chvíli mě zajímalo hlavně to jestli mam skočit pro další pálenku nebo jak...
No začal tedy koncert a už od začátku bylo jasný že s tou vzdáleností lidí od stage a zároven mojí opilostí nebude mooc možný navázat s kapelou moc kontaktu. Boj sem vzdala rovnou a bez snažení, takže nezbylo nic jinýho než si trsnout a prostě si to jenom užít. Skončila jsem nakonec jen s malou modřinou na koleni (buhví jestli jsem k ní přišla vůbec na tom koncerte) a ne s jelitama pres boky a záda jako obvykle, takže to bylo opravdu výborný. Bylo tam tolik prostoru pro divočejší pohyby natolik, že to oodnesly krční svaly - tudíž příšerná nekolikadenní bolest zad :D Kdy se mi to ale znova poštěstí žejo, krom pohody všechny ty koncerty byly spíš boj o přežití...
Need some 1 me naživo opravdu překvapilo, měla jsem z toho lineupu upřímě strach protože tracky kerý mě naživo nejvíc bavěj už tam bohužel nejsou a z nových věcí uplně zas až tak dokolen nejdu... Tak aspon take me to the hospital, a roadblox pro me castecne spitfirem... Příjemně mě překvapil Need some 1, můžu říct, že na živo fakt pecička... A dobře jestě Wildrontier je mega top, ale fakt na zivo mě baví uplně jiný tracky nez když to poslouchám doma...
Trochu mě mrzelo, že tam nebyl ROB za mě opravdu velmi velmi chyběl... Ten nový kytarista s emi vůbec nelíbil a hlavně nevytvořil žádný kontak, prostě hrál na kytaru :D -... jako já vim, že to je jeho úkol, ale Rob dělal skopičinky, komunikoval a tak.. fakt mi chyběl. Kluci říkaj, že tomu novýmu mám dát čas, no okej no.. :/
Jo to bylo supr, že nekolikrát maxim i keith prisli za nami, ale nejvíc je bavila madarská crew protoze mela ten FAKIN autobus zejo :D
Nooooo a co se týče těch tracklistů a paliček, řekla bych ze jich tam meli fakt plno ale já jsem byla uplně v hajzlu :D jakoze evergie najednou na bodu nula, že jsem si proste rekla ze to nedám a kašlu na to. Samozřejmě mě to mrzí, ale tak co už...
jooo a malem bych zapomněla jako největši superfail FEZENU vidim nepřítomnost vody a aroganci sekuritáků. Docela uvažuju o tom, že jim napíšu nějakou stížnost, protože nemít vodu a dát HATE za to že vodu chci se mi v dnešní době na festivalu, kterej si zve prodigy zdá jako fakt velký, opravdu velký pochybení. Co si o tom myslíte vy?

Nojo foceníčko bylo dobrý a ted vas asi vsechny zajímá jak jsem se dostala domu :D
....
Šla jsem prostě na vlak, uplná klasika.. jenomže já to vzala druhým exitem - zkratkou žejo. Velmi chytrý tah, vzhledem k tomu ze mám většinou předem všechno naplánované a všechno šlape jak hodinky, tak jsem se prostě vydala NĚJAKOU cestou směrem k nádraží. Po ceste jsem si chtela koupit online jízdenku, ale fak jako nevím co jsem si myslela... zkrátka tahle možnost se jevila jako naprosto nadlidskej úkol. Šla jsem furt dál a dál a když jsem vzdala kupování jízdenky a měla asi s 10% baterky v telefonu, uvědomila jsem si, že jsem na NĚJAKÝ ceste uprostřed NIČEHO, bez pouličních světel, protstě v prdeli :D ... Koukla jsem se na mapu a nádraží - v prdeli, marie -panika level ultradimenzionální nekonečno.. řešení... nevím, nevím jako jak mě to mohlo napadnout, ale asi to byla lepší možnost než v noci hledat nádraží... no řekla jsem si, že stopnu (nikdy vživotě jsem nestopovala) nekoho, kdo mě sveze na nádraží. Nikdo nestavěl samozřejmě.. až pak začal přibrždovat černý sportovní vůz, lol. První otázka která ze mě vypadla ARE YOU GOING TO BUDAPEST?? :D
Samozřejmě že jeli do budapeste, particka dvou arménců a jednoho ukrajince, všichni včetně řidiče asi tak stejný promile jako já. Týpek se nemohl rozjet a kdyz se to podařilo tak mě ujistííl, že nepil. Okej OKEEEJ, proč mas ale pivo kámo, pivo není chlast :D Po dálnici jsme jeli asi milion, ale věřila jsem mu, že to má prosstě pod kontrolou. Kecali jsme o prodigy a pouštěli si chemiky, myslim že to byla naprosto skvělá aftrparty a ja mam ZPRDELEKLIKU a už to nikdy nesmím udělat :D
každopádně jemný vystřízlivení přislo když jsme přijížděli do Buda a šlo o to kam vlastně jedou. Zjistilo se, že frajeři bydlí asi dvě ulice odemě, takže mě hodili domů a všechno bylo jak má bejt <3
takže po mě jako zážitek velkej...

06 srp 2018, 13:51
General

A já se Tě chtěl zeptat, co to bylo za haluz. Já už si začínal trhat zbytek vlasů, protože jsem myslel, že jsi se potkala s Prodigy, ale i tohle je mega. Fakt tohle nevymyslíš. To musí mít člověk štěstí. No a nasednout k Arméncům a Ukrajinci, tak to chce mít koule nebo zapřít jakýkoliv otvor. I jako chlap bych měl strach. Vlastně já mám strach i ze tmy, takže slečinka jsem tady já. Někdy mi připadá vážně, že lidi komunikují nejen rozvibrováním hlasivek, ale i nějak transdimenziónálně napříč časoprostorem :D.
Mimochodem po dopsání mého reportu jsem se zpotil studeným potem, když jsem záhy zjistil, že Srb se jmenuje Zdravko, protože jsem si jej přidal do přátel.
Jinak ještě taková mini haluz. Zdravko byl ubytován ve stejném hotelu jako naše odnož crew. Zdravko plácnul fotku na FB se schody hotelu. Já si udělal skoro tutéž fotku. Fascinující schody. Mu říkám, že jsme byli ve stejném hotelu, a že mám skoro totožnou fotku :D. Jinak Zdravka jsme potkávali skoro pořád v Székesfehérváru, ale v hotelu jsme jej nepotkali.

06 srp 2018, 19:08
Colonel

Hm... hlavně Zdravko řikal, že má ve svym pokoji další volný 4 postele, ale já jsem si radši chytla stopa :D

06 srp 2018, 22:31
General

No ty vole...marie...seš blázen :D To nás ani nenapadlo, mělas jít raději s náma, bysme tě nějak propašovali v pytli na pokoj. Anebo, i když to bylo určitě zvěrstvo :D , jít s kufcem a sedlem. Příště radši neblbni, takový stopování by nemuselo dopadnout dobře. Souhlasim s kufcem, já bych si s nima do auta taky nesedl a už vůbec ne, když by, byť jen jeden z nich byl vožralej :D

07 srp 2018, 06:17
Colonel

Njn, ja vim, so stupid :/
ale dopadlo to ok, takže to povazuju za zabavnou historku s morálním poučením.
Většinou takhle hodně nekalim, takže se to už určitě nebude opakovat.
Navíc sem měla docela klidnou pubertu, tak někdy mě to prostě muselo dohnat no... :D
mam ted takový období... :D

07 srp 2018, 13:45
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další