Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 15 pro 2018, 22:46

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 Rock for People 2018, Hradec Králové - 4.-6. července 2018 
Autor Zpráva
Captain

Příspěvek Re: Rock for People 2018, Hradec Králové - 4.-6. července 20
lukuc píše:
h@nz: ty jsi dělal něco na stounech?

Dělali jsme cashless. Já tam byl během koncertu na customer care.

07 črc 2018, 12:00
Captain

Zdravím mravence, koncert standard. Jinak RfP celkově rozhodně pro mne nejslabší ročník, co jsem zažil. Milhauz napiš mi tvůj facebook nebo e-mail a pošlu společné fotky. :)

07 črc 2018, 16:01
Profil ICQ
General

sedlo, e-mail poslán přes SZ, díky

07 črc 2018, 20:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Lieutenant General

Tak co včul? Jak bylo na Prodigy? Vyhlížím nedočkavě report ;).

08 črc 2018, 21:31
Brigadier General

Pro mě hodně raritní gig :lol: přijel jsem jen na jeden den, stihnul jsem odpoledne Peteboxe a po půl hodině stání na koncertě sem byl utahanej, že jsem myslel, že budu sledovat Prodigy z toho kopečka vzadu..ale pak se to nějak zvrhlo, půlku koncertu Prodigy jsem promeškal ožralej, nahej, pobíhající na parkovišti, pak jsem ale zjistil kolik je hodin, zběsile jsem naběhnul do kotle, úplně zezadu jsem byl ve třetí řadě asi tak během 10 vteřin, div, že jsem od někoho nedostal přes držku :D a pak neskutečná pařba, vůbec nevim co hráli, jak a jestli to bylo dobrý, ale asi tak 10krát jsem tam vyhecoval takovej malej mosh pit/circle pit a byl to celkem zážitek :D vypotil jsem asi tak 10 litrů vody během půl hodiny, rty oschlý jsem snad v životě takhle neměl a v kombinaci s tím jak jsem byl celej zaprášenej z toho prachu, na mě musel bejt super pohled :D mám nějaký rozmázlý fotky s milhauzem a Flinty, ale je to tragédie :D toť můj pohled z RFP 2018 :oops:

08 črc 2018, 21:38
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
General

Zkusim to nějak stručněji ... EDIT: Opět jsem se rozepsal. Snad se to bude někomu chtít číst :D

RfP jako takový :

Moje dojmy - není to špatný fesťák, organizačně zvládnutý dobře, ozvučení dobrý, hudebně taky celkem OK, a i když Pohoda se mi zdá mnohem lepší, není třeba tady něco nějak extra hanit... Úplně v pohodě.

Prodigy "story":

Byli jsme na 2 dny, ten třetí, den po Prodigy, jsme už jeli domů. Ten první den jsme se spíš seznamovali s Hradcem (bydleli jsme v hotelu v centru) a se samotným festem, takže ten první den spíš relax. Druhej den jsme přišli relativně pozdě, něco po 17tý hodině. Kapely mi nic moc neříkaly, ale ani jsem se nenudil. Šmejdili jsme okolím, nadělali nějaké fotky a videa, já popíjel a bavili jsme se zjevy různých lidí :D Když pak hrál Xindl X, šli sme zcheckovat stage, kde hrál a kde měli hrát i Prodigy, abychom se rozhodli kdy a kam "zakempit" k zábradlí. Prostě jako vždy musela být 1. řada :D Xindl mě nebavil, jako neberu mu, že má dobrý texty, ale pěvecky a celkově jeho hudba je pro mě prostě nuda. Naštěstí brzo končil. Já jsem navrhoval ještě dál šmejdit, přeci jen Prodigy měli hrát až ve 22:40 a Xindl končil něco po půl osmé. Začali se tam už srocovat Prodigy people a bylo jasný, že ti se nepohnou. Zakempili jsme teda už v první řadě, kousek od středu a já se vybral zakoupit nějaký to další občerstvení a pitivo a u stánků sem se potkal se sedlem a s gengym. Krátce jsem s nima pokecal, stihnul sem pohrozit sedlovi, že dostane do držky, když bude v mé blízkosti pogovat a slíbili jsme si, že se se zbytkem crew potkáme u stage. Když jsem se vrátil, Flinty už byla v družné debatě s nějakou slečnou, co už byla na Prodigy asi po deváté a měla tam sebou svýho kořeňa, mírně znechucenýho, očividně přinucenýho jít, a nějakou totálně ožralou kolegyni, a s nima sme pak zůstali až do konce koncertu. Po čase se k nám přihovořil jeden fan z Londýna jménem Paul "stocker the rocker" (my dva jediní jsme tam široko daleko uměli anglicky) a tady bych se chtěl chvílu zastavit, protože to byl úplně betálné kořeň, nejlepší postava z celýho festu. Tak oddanýho fanouška jsem ještě nepoznal. Nejen, že měl úplně celý tělo potetovaný motivama s Prodigy, ale hlavně už byl na nějakých více než 100 gigách ve více než 30 zemí světa a vůbec celej tím žil. Kupříkladu, hned po RfP jel taxálem do Prahy, odtama do Londýna se svým tatem na Pink Floydy a den na to jel do Amstru na Prodigy zas :D Takže sry lukuc, machry už dělej jinde :D S Paulem jsme s Flinty brutálně pokecali, dali pívo, vyměnili kontakty, slíbili si, že se ještě určitě uvidíme, přisíbil, že když někdy dorazíme do Londýna, se vším pomůže, a jediný co mě mrzí, že jsme si neudělali společnou fotku. Ještě před vystoupením Rodrigueze, kterej hrál před Prodigy pak šel za svýma felama se kterýma byl na festu (fans z Lotyšska) a pak dorazil sedlo se svojou partou (sry kluci, jména si nepamatuju. Vím, že jednomu se říká Kašta, nebo tak nějak, pak tam byl pan Žitník a ještě jeden) a gengym. Udělali jsme nějaké fotky a pokecali. Ten čas čekání na Prodigy uběhl strašně rychle. Začal ten Rodriguez, celkem mě to bavilo, odehrál celkem rychle, skončil něco po půl desáté.

Jakmile skončil Rodriguez, ještě dorazil Paul se rozloučit, sedlo se svou partou někam zmizel a tak jsme zůstali u zábradlí já s Flinty, s tou slečnou a jejíma lidma a s gengym, se kterým jsme prokecali celej čas před Prodigy, takže to zas uběhlo rychle. Říkali jsme si, jestli dorazil lukuc, taky jsem zaslech, že dojel Tony a ještě pár dalších lidí. No z crew nás tam bylo snad 10 nebo víc, teď nějak nevím, ten čas těsně před koncertem mám dost zamlženej - 1. měl jsem přece jen dost piv, 2. strašně už jsem se těšil na Prodigy :)

Prodigy na sebe nenechali čekat a mám dojem, že snad začali i o něco dřív. Intro maj furt to stejný, co už pár let majou, v setlistu bylo pro mě pár změn, jako že například první byl Omen. Hned za ním Resonate, slyšeli jsme poprvé, líbí se nám, na druhou stranu tam neslyším nějaké extrémní posun oproti TDIME. Uvidíme, co studiovka (jestli bude). Setlist jinak celkem klasika posledních koncertů, škoda, že už nehrajou Rok-Weilera. Firestarter, Breathe a mám dojem, že i Voodoo, zkrouhli snad na dvě minuty. Need some 1 má na rozdíl od Resonate mnohem víc funky zjev, nebo aspoň mi to tak příjde. Taky se nám líbil, škoda, že je to tak krátký. Su zvědavej, kam se track vyvine, pač zatím je to spíš takovej fill. Co mě bavilo moc byl ten remix TDIME, co hrajou hned po TDIME. Ale nejvíc sem stejně zas žral Run a TMTTH. Co mě sere, že vypustili No Good, teda ne, že bych ho tak extrémně vyžadoval, jen mě serou ty neustálý zásahy do setlistu. Jinak dav a tlačenice celkem v pohodě, gengy mě strašil, že před 8 lety to byl mazec, ale nebylo to nic převratnýho, dokonce to vydržela i ta ožralá kolegyně naší nové známé :D Flinty mohla i točit nějaký ty videa a v pohodě komunikovat s kapelou (největší radost měla když si jí Flint všiml, když mu posílala pusy a srdíčka. No dobře, tady jí to prominu :D ). Takže jestli chcete vidět videa, zkuste zcheckovat její instragram. Novej kytarista Olly G je v poho, ale ty riffy ještě nemá tak zvládnutý a i ta show je zatím slabší než u Roba. Ale dal bych mu čas, no a taky Rob je jen jeden a každej má svůj styl, že. Jinak Prodigy sound na živácích je furt dobrej, show pořád rozbíjecí a navíc bylo dobře ozvučeno. Takže nejen, že jsme nepotřebovali špunty, ale ani žádná zvonivka nebo zalehnutí uší. S koncertem maximální spokojenost a z hlediska naší crew, tak po dlouhé době jsem cítil, že jsme zase one love, one unity.

Po koncertě jsme chtěli od bedňáků tracklist, ale oni, že prý tam žádnej není. No jak to začali sklízet, tak jeden, ten se kterým jsme mluvili, je tam našel a ne, aby to dal nám, když jsme ho tam prosili jak žebráci, ale hodil to kamsi doprostřed. Takže nic. No a pak vidím, že ho má sedlo, kterej byl celou dobu koncertu kdo ví kde. Tak jsem měl zas chuť mu dát do držky :D Paličky jsme taky nechytli, i když Flinty byla blízko. Ale tu už jednu máme, tak nás to ani tak nemrzelo. Mnohem víc tu naši novou známou, které to slíbil jeden security. Když to pak security dal jinýmu, počastovala ho stručnou a příjemnou poznámkou "To je PIČA!". :D

Jak se to vyprázdnilo, udělali nějaký ty společný fotky s crew a zatímco zbytek crew někam zmizel, s vrávorajícím Tonym jsme prohodili asi 10 vět a udělali děsný selfíčka, který bych tu raděj nedával :D My pak ještě zůstali na Sigmu, kteří hráli po Prodigy a pak už na hotel, stačilo.

Doufáme, že se uvidíme na tom Fezen festivalu v Maďarsku minimálně ve stejným počtu!

Tracklist:
Omen
Resonate
Nasty
Wild Frontier
Firestarter
The Day Is My Enemy
The Day Is My Enemy (Bad Company UK Remix)
Roadblox
Voodoo People
Get Your Fight On
Need Some 1
Breathe
Run With the Wolves
Invaders Must Die
Smack My Bitch Up

Encore:
Their Law
Take Me to the Hospital

09 črc 2018, 07:07
Site Admin

Machry s čím? jako že jede jeden koncert za druhým? Ono je to i o tom co posloucháš. A co máš za koníčky. Když to tak vemu tak z prodigy jsem toho teď moc neposlouchal... spíš skoro nic a koncerty jsem nejel dlouho taky z rodinných důvodů a taky z důvodu toho že to pro mě není prvořady. Pro mě je priorita běhání, a taky hodně času bohužel strávím pracovně, takže koncerty, když už tak se snažím mezi to nějak vměstnat. A jako jet tempem jakým jsem teď docela dlouho fungoval jako být cca od 8:15 do 18:45 v práci + cesta do a z práce a k tomu trénink, tak zjistíš, že vlastně vypadneš z baráku asi v 7:45 a pak trénink skončíš třeba o půl 10 nebo v 10 večer. S bráchou třeba vždycky když jedem na Stones, tak říkáme že na tom koncertu jsou jen 3 lidi, kteří jdou před koncertem běhat, já, brácha a Mick Jagger :D
Mě se to teď krásně zaokrouhlilo. Na prodigy jsem byl 20x a na Rolling Stones jsem byl 10x. A taky je to o penězích. Nebýt limitovanej penězma a nedělat atletiku, tak jezdím na to na co mě napadne. Když jedeš na prodigy tak se vejdeš s lístkem do 1500 většinou bez problémů. Na Rolling Stones lístky začínají většinou na 100€ a to jsi někde 100m od podia. Pokud se teda nepoštěstí koupit šťastný lístky za 60€ a pak tě na ně třeba pošlou do PITu kterej stojí 500-800€. Třeba za Prahu jsem bez rozmyslu vyhodil 10k za PIT, což je víc než mě stály 3 koncerty Prodigy v Londýně. Je to prostě o tom co upřednostňuješ. A vzhledem k tomu, že momentálně u mě Prodigy nejsou ani z daleka tak vysoko jako bývali, a popravdě setlist mě taky uplně nebral, tak jsem prostě nejel :)
Je to jak srovnávání s fanouškama z Argentiny kteří odjezdili s Rolling Stones celou tour 2017 v evropě :D

09 črc 2018, 13:00
General

No vida, i takovou reakci může vyvolat jedna věta z mýho "reportu" :D

09 črc 2018, 13:32
Site Admin

no jo to víš my stařečci si nějak prostě tu neúčast omluvit musíme :D
a až koncertama Rolling Stones jsem zjistil jak nekvalitní zvuk Prodigy mají na koncertech, a to téměř kdekoliv, vinou je z části Loudwar a přitom je možny, aby to bylo fakt hodně nahlas ale při tom ne na úkor kvality, bohužel u Prodigy to tak není (a to včetně alba nejen live). Ale to že mě ten setlist uplně moc nebere je prostě fakt, cely poslední album pro mě tak nějak přišlo a odešlo. Přemejšlel jsem proč a zjistil jsem že jednou z věcí je že Liam tam u několika tracků použil to, že intro tracku je uplně jiny než track samotnej, jako kdyby tam vůbec nepatřilo a celkově ten směr mi uplně moc nesedí. Několik tracků mi tam příjde strašně jednotvárných co se průběhu tracku týče, jako kdyby zahrál nějakou "krátkou" část jednou, pak podruhe a potřetí aby se to natáhlo a byl z toho track plnohodnotné délky (Rok-Weiler, Rhythm Bomb, Roadblox a GYFO). A je to asi první album u kterýho jsem víc poslouchal remixy ze singlů potažmo TNIMF než samotny album. Ani pořadí tracků mi uplně nesedí, nejvíc se mi líbí asi Invisible Sun (na dobrých sluchátkách), ktery je od zbytku alba hodně odlišny, ale absolutně mi za tím nesedí WoD a pak se mi taky líbí Beyond the Deathray. Nasty taky není špatná, ale strašně mi připomíná Omen

09 črc 2018, 19:32
Lieutenant General

Hmm, výživné reporty. Jak jsem si četl vaše reporty, hlavně od Mildy, tak mě to tam úplně hodilo, jako bych tam byl s Váma. Díky za super počteníčko.

14 črc 2018, 22:02
General

Kufec, rádo se stalo. Ještě sem hodím společné fotky, co mám od sedla, před a po koncertu, díky moc sedlo :) Ten týpek s tou britskou vlajkou je ten Paul, o kterým jsem se zmiňoval v reportu. Takže nakonec s ním tu fotku přece jen máme :) ...

Příloha:
pred.jpg

Příloha:
po.jpg

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

15 črc 2018, 10:59
Captain

Tak mé dojmy z Prodigy a Rock for People. Židácký koncert podle mne standard. Zažil jsem lepší, ale i horší vystoupení od nich. Track list mne už začíná ale srát. Je to pořád dokola. Přesto si myslím, že Mnichov 2017 byl ostřejší. Tady v Hradci jsem si prakticky v kotli dělal co chtěl. Mohl jsme jít pozdravit Gengyho i Milhauze do první řady v průběhu gigu. :D Zažil jsem i srandu, když vedle mne v kotli stála dívka v žabkách. Po pár minutách jsem ji už ale neviděl. :( Takže tak...I se zhnilou nohou jsem si krásně zapogoval. :) A nikdo do mne nešil nějak extrémně. Resonate a Need Some 1 mne vůbec neoslovili. Boom Trap ani nezahráli. Podle mne nové tracky trošku ztrácí na síle, ale uvidíme co v Maďarsku předvedou. Z čeho jsem byl ale fakt šokovaný je to, jak těžce upadl celý ROCK FOR PEOPLE. Ten festival jde podle mne do kytek. Spíše by se to mělo jmenovat EDM FOR PEOPLE NEBO POP FOR PEOPLE. Když srovnám roky 2010, 2015 a 2016, tak ten areál je nyní snad poloviční a v pohodě jsme to celé prošli za 15 minut. Dále line-up letošního roku kromě Prodigy fakt bída. Kdyby tam nehráli, tak bych tam rozhodně nejel. Program totálně slabý. Organizačně taky slabé. Myslím si, že Metronome i Aerodrome už Rokáč předběhli i když jsou to poměrně dost mladé festivaly. Co se týká stánků s občerstvením taky úplně na číču. Dlouhé minuty hledání vhodného stánku se žrádlem....a slabý výběr. No myslím, že tady jsem byl asi naposled. :)

16 črc 2018, 17:25
Profil ICQ
Site Admin

jo já si pamatuju naposledy rokáč 2012, to bylo organizačně pohodovy, evidentně začínají těžit z dobrého jména. Jinak reporty výborné počtení.

10 srp 2018, 14:45
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4