Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22 lis 2019, 08:14

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Mnichov, Zenith, Německo - 9. prosince 2017 
Autor Zpráva
General

Příspěvek Re: Mnichov, Zenith, Německo - 9. prosince 2017
lukuc, mě je jasný, že je to ještě čerstvý a že každej má svůj život, plány, atd. Ale taky si vem, že jak jsme dřív chodili na koncerty, hned druhej den tu bylo spoustu reportů/mini-reportíků/odkazů/videí/fotek a teďka nic. A nemyslim teď konkrétně jen tenhle koncert, ale obecně poslední akce. Mě to mrzí spíš tak nějak obecněji vzato. Prostě mě přijde, že dřív jsme byli jako crew mnohem víc aktivní. Teďka si to každej řeší samostatně a spíš přes facebook. Nebýt pár aktivních členů, tak i tohle forum by bylo úplně mrtvý (a nesouhlasim, že není o čem diskutovat. Stejně tak nesouhlasim s tim, že jsme už starý :D ). Dřív dokázalo být vlákno o živáku v ČR velký na 30 stránek, teď sotva na 5. Ale to už hrubě OTčkuju, sorry :)

13 pro 2017, 10:34
Profil Zobrazit autorovy stránky
Sergeant

hej všichniii, prodigy na rfp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13 pro 2017, 12:22
General

Milhauzi, souhlasím. Kdysi jsme byli více dychtiví po muzice a i v nás dlouho doznívala, a tak jsme byli virálnější. Velmi by mě mrzelo, kdyby se tahle komunita rozprchla.

13 pro 2017, 19:41
Site Admin

Milhauz: jo jasný bylo to forum aktivnější a to o hodně... já bych ideálně vše řešil jen tu na foru, jenže to tak nějak zabil FB, už ne moc dobře si pamatuju jak byla nějaká pomlka mezi koncertama tak tohle forum docela utichlo, jenže pak se blížil koncert už nevím jakej a tady se téměř nic nedělo protože to každej řešil na FB, forum postupně přicházelo a přichází o aktivní členy. Souhlasím že je o čem diskutovat, ovšem když se zpětně ohlídnu, tak zjistím, že jsem na posledním koncertu byl 2015 na Trutnově a v setlistu se tak moc změn neudálo. "Nové" intro které je defakto jen upravené předchozí z roku 2010 nebo kolik se mi moc nelíbí. A popravdě když vezmu poslední album, tak ve mě nechalo poněkud krátkodobou stopu a je to první (a vlastně jediné) album u kterého jsem mnohem víc poslouchal remixy ze singlů než samotné album a některé se mi asi i víc líbí než origo tracky.
Komunita se mění, ti co jezdili na koncerty už moc nejezdí a přibývají noví, jenže ti se na foru nevyskytují nebo jen sporadicky. A popravdě lidi, které znám už od dob defakto mého prvního nebo druhého koncertu tak z těch moc lidí nezůstalo. Já sám jsem na foru byl dřív mnohem aktivnější, a byl jsem na něm defakto denně, zjišťuju, že času mám tak nějak míň a hlavně mám i jiné zájmy, takže prodigy a vše týkající se jich je tak trochu v ústraní.
Navíc když má člověk za sebou 20 koncertů je to jiný než když jde poprve nebo podruhé, nebo třeba poprvé 2 koncerty za sebou :)

16 pro 2017, 16:14
Major

Zdravím všechny spolubojovníky! Tak jsem se konečně po týdnu dostal k tomu, abych z mého pohledu zhodnotil poslední náš výjezd do bavorského Mnichova. Vše začalo v 6h ráno, kdy jsem s velmi porouchaným vozidlem dorazil do Hranic na Moravě, kde jsem přistoupil do vlaku směr Kolín. Express byl totálně narvaný, ale přesto bylo místo v kupé, kde na mě již čekal pan Hombre, Kaštan a Lukas. Výlet se již tradičně rozjel pitím šampusu přes slámku z kýble, který jsem koupil den předtím v UNIHOBBY. :) Zbytek osazenstva v kupé moc nechápal, ale tak to je vždycky. :) Asi v 9h náš dream team dorazil do Kolína, kde nás již u vlakového nádraží očekával se svým vozidlem pan Gengy. Cesta po německých dálnicích probíhala rychle a kolem 14hod. se dorazilo na hostel. Trochu jsem se obával že to bude nějaké Alláh Barbar odkladiště pro nepřízpusobivé muslimy, ale opak byl pravdou. Hostel byl sice na okraji města, ale poměr cena/kvalita úplně super. Wc i sprchy sice na chodbách, ale čisté. Za 400 kč na noc to fakt šlo. Po rychlém vybalení a převlečení do čistých prodigy hader se ještě stáhla v rychlosti flaška vína, kterou si vzal na cestu pan Hombre. Poté se již asi téměř hodinu metrem jelo do BMW světa, které je gratis a zde se strávilo asi 2-3 hodiny očumováním zdejších exponátů. Pak se náš tým kolem 7h dostal k aréně, ale ještě se nepouštělo, tak jsme našli knajpu několik set metrů od haly. Umístění knajpy mi smskou sdělil pan Lukuc. V hospodě jsme potkali tedy ostatní člený naši crew, takže nás celkem bylo cca. 12 mravenců. Po pár pivkách a povinné večeři se celý tým přemístil před arénu, kde již byla fakt dost velká řada cca. určitě více než 100 metrů. V - 4 stupních jsem otevřel při čekání flašku mé slívky, které padla za několik minut i s velkou pomocí ruských fanoušků, kteří postávali za náma. Poté jsme se konečně dostali do haly. Jaké bylo naše další překvapení, když se uviděla další obrovská řada u šaten. To se už tedy nedalo vydržet a proto jsem předběhnul všechny helmuty a dal tam svou bundičku + dalších 5 od ostatních mravenců. Následně se šlo na bar na pivko, kde jsem si ale nestihnul objednat, neboť kolem 9:20 již žačli hrát naši Prožidy. To bylo tedy již naše třetí překvapení večera!! Začal jsem běžet s Hombrem, Kaštanem a myslím, že s Rupertem k pódiu. Během cca. dvou minut jsme se ocitli cca. ve druhé řadě. Při našem přesunu jsme rozlili asi 15 helmutům pifka a taky jsem rozdal pár úderů loktem do hlavy, abych urychlil náš strategický přesun. Němci čuměli, jako kdychom znovu obsadili Říšský sněm! Kupodivu helmuti byli tak otřeseni našim nástupem do prvních linií, že se nezmohli ani na vrácení našich úderů. :) Prodigy začli jako vždy klasikou Breathe. Tuším, že až od druhého nebo třetího tracku to tam začlo housnout a v kotli se přitvrdilo. Celkově to bylo pro mne standartní vystoupení. Nebylo to zase tak měkké, jako Vídeň 2013, ale ani zase tak tvrdé, jako třeba Varšava 2010. Přesto jsem si v kotli dělal téměř co chtěl. Chvilku jsem byl v prasečím kruhu, chvilku pogo ve druhé řadě, pak jsem se motal cca. 10 řada na levé i pravé straně u pódia. Takže jsem s mýma neustálýma přesunama spokojen. Jsem ale rád, že měřím 195 cm a vážím 95 kg. Jinak bych asi ležel chvílema na zemi. Taky jsem si vzal mé "polokanady", takže vím, když nějakému helmutovi šlápnu plnou vahou na jeho tenisky, tak to prostě hold bolí. :) Co se týká track listu Resonate, jako novinka mne zatím nezaujala. Musím to slyšet čistě a několikrát...3/4 tracku listu je pořád dokola asi už čtvrtý rok, takže málo změn, což hodnotím negativně. Ze setlistu vypadl můj oblíbený THEIR LAW! Přijde mi, že helmuti tam moc nepochopili princip prasečích kruhů. Taky jsem nikomu nezlomil nos a ani jsem nikomu nevyrazil zuby...asi stárnu... Za mne ale pozitivní, že dali po dlouhé době NO GOOD, SPITFIRE , EVERYBODY IN THE PLACE, OUT OF SPACE. Po koncertu následovala povinná fotka s vlajkou a pak se náš tým opět rozdělil, kdy Radeček a Adam a spol. pokračovali autama na hostel a zbytek si to dal metrem. V metru jsme se ještě zčuchli s nějakýma fans z Rakouska, ale pak konverzace přestala fungovat, neboť jsem jim sdělil, že Vídeň Fridge Festival byl very soft, což jejich crew velmi nelibně nesla. :) Pak ještě mleli hovna o tom, že ztratili nějakého svého člena a to mne opravdu po půlnoci již nezajímalo. :) Příjezd na hostel kolem 1h. Nutná sprcha a pak totálně unavený do peřin. Usnutí asi po půl hodině za neustálého chrápaní a prdení ostatních členů naší smečky. Ráno se hostel opusil v 10h a pak se náš tým zaseknul asi na 4 hodiny v BMW muzeu, které je zpoplatněno 9 éčkama za osobu, když se jde skupinově. Poté přesun autem do Kolína, kde nás opustil Gengy a nám ujel vlak, takže začla povinná nonstopka a pár kousků piva mustang. Dále jsme stihli vlak, který byl ale opět totálně natřískaný, takže se stálo celou cestu. Ale aspoň jsme stáhli flašku fernetu, takže to opět utíkalo. Já jsem vystupoval v Hranicích a zbytek tlupy pokračoval na Ostravu a Třinec. Příjezd do Valašského Mezipičí napůl pojizdnou fabkou kolem 11h večer a pak okamžitě do postele. V pondělí ráno jsem usínal ve škole, tak jsme v každém ročníku frajerkám dal písemky a dělal že učím. :) A to je ve zkratce asi vše. Těším se na Rock for People. Dnes jsem si koupil lupen.

17 pro 2017, 14:57
Profil ICQ
General

Sedlo, Ty už nikdy nevyrosteš..teda co se týče tělesné konzistence, tak o vzrůstu nepochybuji :D.
V Tvém reportu je několik perel, ale asi bych vypíchl jednu, které se stále směji, a tou je:
Usnutí asi po půl hodině za neustálého chrápaní a prdění ostatních členů naší smečky.
Lidský úpřímný projev. Pak alespoň člověk cítí, že je real :D.

17 pro 2017, 17:06
Site Admin

Mno... eee... krátce po příjezdu domů se mi honilo pár věcí hlavou co bych napsal do reportu z pohledu mého. Výsledek je takový, že to pořád odkládám z nedostatku času a jiných zájmů, tak možná ani nic nesepíšu :D
Tím spíš, že tento koncert ač byl můj jubilejní 20. tak jej rozhodně neřadím mezi nadprůměrné, spíš naopak, ale třeba se k nějakýmu výplodu dokopu.

22 úno 2018, 13:37
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5