Prodigy Warm up party – POZOR ZMĚNA ČASU ZAČÁTKU

Bez názvu
kdy: 16:00 – 20:00 (+ teoretická afterparty na stejném místě do ranních hodin)
kde: Bar / Klub „Stromoffka
Kamenická 54/655, Praha 7 – Letná
kudy: tramvají, která staví na zastávce Kamenická. To jsou čísla 1, 8, 15, 25, 26. Od zastávky stoupejte cca 50 metrů, zahněte doprava do ulice Kamenická a pokračujte směrem k parku Stromovka. Po 300 metrech ste na místě.
web: http://www.stromoffka.cz/

mapa lokace na mapy.cz

Akce se koná v prvním patře, k dispozici tam bude LCD obrazovka na nějáký to promítání (nějáký speciální přání? :) ), pokud se nemýlim, tak je tam i fotbálek, bar hned u ruky. Ceny budou podle všeho docela fajn ( 12° Staropramen za 29 Kč například )

Nečekejte ale žádný TPEN vol. 3, nic takovýho :) Prostě popijeme, pustíme si k tomu nějáký livka, muziku a pak vyrážíme směr Tesla Arena, je to jen kousek (vzdušnou čarou je to k Tesla areně asi 600 metrů ( z kopce :) )

Jinak na stejnym místě je teoreticky možná i afterparty, v prnim patře zavírají sice ve 2:00, ale o patro níž jsou další prostory, kde to teoreticky může pokračovat i do ranních hodin (to zvlášt pro ty, co nechtěj do prvních ranních spojů zevlovat po Praze). Očekáváme stáré známé tváře, ale i nově příchozí, všichni sou vítáni :)

Diskuzi a další info k najdete na Fóru


About The Author

Radecheck

Comments