Staré a nové info o novém albu

Nový album The Prodigy, v pořadí sedmý, přece jen vyjde v roce 2018. Anebo ne?…

Zatímco někteří fans zprávu ze září 2017 z oficiální fb stránky (viz. níže) přijali s nadšením, jiní to přijali poněkud opatrně. Z historie víme, že si z nás LH těmito prohlášeními tak trochu „utahuje“, nebo „tahá za nos“. Důkazem buď single, který měl vyjít již minulý rok. Na koncertech se už sice objevilo pár nových materiálů, ať už kompletních tracků (Resonate), nebo kratších fillů (Need Some 1, Boom Tap) a na veřejnost prosakovaly „zaručené“ informace, ale většina fanoušků byla i tak spíš obezřetná.

Během právě probíhajícího ruského turné Liam poskytl rozhovor pro jeden ruský web (překlad zde na našem FORU) a z něho už můžeme získat přece jen detailnější představu, jak to s novým albem vypadá. Kromě toho, že je dle slov LH téměř hotové (zbývá nahrát jen vokály), potvrdil vydání v roce 2018. Aby toho nebylo málo, už mají prý hotové i dva singly. Ty ale nevyjdou na svět, dokud nebude hotové album.

Tak můžeme jen doufat, že to bude co nejdříve v roce 2018 a ne někdy v prosinci. Možná se dočkáme alba ještě před Rock for People. Někteří fans tomu dávají půl roku, ale někteří i nadále nevěří ani v tento rok. Jak to nakonec bude, se určitě včas dozvíte na našem webu.


About The Author

Milhauz

Comments